תנופת בנייה בצפון הארץ

28 בנובמבר 2020

אדריכלים בצפון

מהי עבודתם העיקרית של האדריכלים? מתי יש צורך להזמין שירות מקצועי מאת משרד אדריכלים בצפון הארץ? ומה חשוב לדעת לפני שנפגשים עם האדריכל?

עבודתם של אדריכלים הנה שילוב של אומנות, עיצוב ובניה. בצפון הארץ ישנה תנופה של בניה ולכן אדריכלים בצפון הם חלק בלתי נפרד מעולם זה. אנשים רבים משקיעים הון תועפות ברכישת קרקע, באישורים, בבניה עצמה ובפרטים הקטנים, אך לעיתים קרובות הם לא מרוצים מהתוצאה הסופית.

כמעט תמיד חוסר שביעות הרצון תהיה קשורה לעיצוב הפנים וזאת כאשר נעשה ניסיון לבצע את העבודה לבד כאשר אין בו כל ניסיון קודם. אדריכלות היא מקצוע בפני עצמו וכדי לממש את פוטנציאל הבית כל שיש לעשות הוא לתת את המידע הנכון לאדריכל שיישם את החזון העיצובי הלכה למעשה.

אדריכלים בצפון – תכנון הבית הפרטי

בעבר רוב הבתים הפרטיים נבנו ועוצבו בדיוק אותו הדבר אך כיום הדבר אינו כך. עיצוב פנים בצפון הם חלק ממהפכה עיצובית שמתרחבת בעשורים האחרונים, כל אחד רוצה להגשים את חלום העיצוב שלו בביתו, כל אחד רוצה שהטעם האישי שלו יבוא לידי ביטוי וכל אחד רוצה שהדבר יעשה במקסימום הצלחה.

אדריכלים ומעצבי פנים הם אלו שלוקחים את החזון והחלום והופכים אותו למציאות.

איך הדבר נעשה?

אדריכלים בצפון מכירים היטב את הנוף, את צרכי הבתים, את סביבת המגורים ואת האקלים. תכנון ועיצוב בית פרטי על שטח מסוים ותוך התחשבות בכל החללים, החיצוניים והפנימיים, הם עבודה שיש להשקיע בה מחשבה רבה שכן מדובר על השקעה כבירה של שנים קדימה ויש לבצע אותה באופן מדויק.

התכנון יכלול התחשבות בכיווני אוויר ואור וניצולם הנכון בעונות השנה, הוא יכלול החלטה על חללי הבית, גודל החלונות, תכנון נכון של חדרים וחללי אחסון, תכנון המדרגות, קומות המרתף וכמובן ראייה קדימה לשנים הבאות. את התכנון המדויק מבצעים לאחר שמיעת רצונות, צרכי ותקציב הלקוח.

ומה לגבי עיצוב בתים פרטיים בסגנון מודרני?

חלק בלתי נפרד מעבודתם של אדריכלים בצפון הוא התחשבות בנושא עיצוב הפנים של הבית. עיצוב נכון יגשים ויממש את חלומם העיצובי של הלקוחות, הוא יאפשר את עיצובו הנכון של כל חלל בבית ויהפוך את החיים בו לנעימים ומזמינים.

העיצוב כולל בתוכו יותר מבחירת ריהוט – הוא כולל את בחירת הטקסטורות והצבעים, את עיצוב המטבח והסלון, שימוש בטקסטיל כמו ריפוד וילונות, שטיחים וכריות. הוא כולל גם לקיחה בחשבון של חללי הבית והתאמתם מבחינת עיצוב לצרכי הבית. כדי לממש את כל הנושאים הללו היטב יש לבצע עבודה מקיפה של הבנת צרכי הלקוח ורצונותיו ומעקב הדוק אחר העבודה בשטח.

מה חשוב לדעת לפני שנפגשים?

צפון הארץ הנו אזור הטומן בחובו צרכים ומאפיינים מסוימים אותם יש להכיר היטב ולכן אדריכלים בצפון שמכירים את השטח ופועלים בו שנים רבות ידעו כיצד להתמודד עם כל מכשול ולנצל כל יתרון. המאפיינים השונים אותם יש להכיר בתחום הם צלעי הרים רבים, חשיפה לנוף, חשיפה לתאורת אור טבעית וזרימת האוויר בבית.

הדבר החשוב ביותר שיש לדעת לפני פגישה עם אדריכלים ומעצבי פנים היא שכימיה וניסיון הם שני הדגשים העיקריים. אם הכימיה טובה וניסיונם ועבודות העיצוב של המעצבים תואמים את הטעם של הלקוח, זה סימן טוב שאפשר להתקדם.

מגשימים את חלום הבית יחד

סטודיו "אדריכלות החן" הנו סטודיו ותיק שהוקם על ידי, חן אברהמוף, מתכננת ומעצבת פנים בעלת ניסיון רב בתחום. עם שותפות דרך מלאה, הקשבה והבנה מעמיקה בתהליכי תכנון ועיצוב פנים כפרי, סטודיו "אדריכלות החן" יממש את מלוא פוטנציאל העיצוב של ביתכם. יש לך צורך בשירות של אדריכלים בצפון הארץ? כל שעליך לעשות הוא ליצור קשר ואנו נשמח לעמוד לרשותך. אם אתם מעוניינים בהגשת היתר בניה או בקורס בנושא צרו איתנו קשר במהרה.

    שניפגש לקפה?

    קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני