הגעתי עד סין!!

27 ביוני 2017

כותבת את הבלוג שלי הישר מסין, מה אני עושה פה?! אתם שואלים.. תכף תקראו..

אני חני אברהמוף בעלת סטודיו "אדריכלות החן" -בונה לך חלום, מתעסקת בתכנון אדריכלי עיצוב פנים והום סטיילנג.
כ-7 שנים בתחום מתכננת בתים פרטיים בעיקר ביישובים קהילתיים וקיבוצים בישראל בצפון הארץ אז אם אתם מחפשים שירותי אדריכלים בצפון אתם בהחלט במקום הנכון..
וכרגע נמצאת בסין לצורך ליווי משפחה לייבוא תכולת בית, חוויה מדהימה מאוד מלמדת ומאתגרת פעם ראשונה בסין ונראה לי זאת לא הפעם האחרונה.

ללימודים הגעתי דרך המלווה עיסקית שהיתה לי וליותה אותי במשך שנה, ובדיוק חיפשתי קורס שירכז לי את הכל איך לנהל עסק הגעתי לקורס ללא ידע נוסף בניהול וקידום העסק במשך שנה למדתי המון דברים, שיטות מכירה טריקים למניהם, איך למכור? איך לדבר, סמול טוק, דברים שלא ידעתי בכלל,  למדתי את האבנים הגדולות, בנוניות וקטנים ויותר קטנות. הלימודים היו מאוד אינטסיביים ומאוד מעניינים, רכשתי ידע בתחום השיווק של העסק מה לפרסם באיזה ערוצים לפרסם ואם בכלל שווה להשקיע, הסדנאות בין לבין היו מאוד מסקרנות וטובות. במשך החצי שנה השנייה היתה מלווה שליוותה אותי נתנה לי להבין את מקומי, ולהבין דברים נוספים שכבר היום אני מיישמת לעבור לעוסק מורשה, לעבור מהמשרד הביתי שלי (שהוא ממש חדר מתוך הבית) למשרד יותר גדול ליד הבית שכרגע אני הולכת לבנות אותו ולעצב, אני כבר מעסיקה 2 פרילנסרים שמבצעים עבורי שרטוט, בקרוב מכניסה מזכירה שתבצע עבורי את כל הניהול המשרדי, ולאט לאט אני צומחת ומתפתחת ומרחיבה את העסק.
אין ספק שזו היתה שנה מדהימה וטובה עבורי למדתי, רכשתי מיומניות חדשות, השכלתי בעבודה מעשית ותיאורתית והכי חשוב שיישמתי זאת.
גאה להיות אחת מתוך 20 שנבחרו וסיימו בהצלחה.
תודה על התרומה שלכם לקהילה ושמחה לדעת שהקורס נפתח בשנית!
בהצלחה לכל הנשים החדשות שממריאות לפיתוח וקידום העסק שלהם.

קרן שרי בלייר 2015/6

המכללה האקדמית גליל מערבי

קורס מנהל עסקים ליזמיות

חשוב לי לציין ולומר שאני לא פועלת רק בצפון אלא גם במרכז כך שבמידה ואתם מחפשים את שירותיה של מעצבת פנים במרכז או שנפשכם חפצה בעיצוב פנים קלאסי – צרו איתי קשר ואני אשמח לסייע!

    שניפגש לקפה?

    קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני