אדריכלות בית בעמקה

את המשפחה הכרתי כשעוד היו 3 נפשות בבית קטן .

הורים לילד בן 3 והריון שבדרך הבית שהיו גרים כלל סלון קטן והמטבח יחסית גדול, לא היה להם פינת אוכל 2 חדרי שינה גדולים מקלחת ושירותים משותפים.

הם קנו/קיבלו שטח במושב של חצי דונם והחליטו לבנות את בית חלומיתהם את תהליך התחילו עם מהנדס שיתכנן את ביתכם, אך מהנדס מתכנן ע"פ קונסטרוקציה ואינו מתכנן ע"פ רצונות וצורכי הלקוח ולכן פנו אליי דרך חברים לתכנון מחדש.

הקשבתי לרצונות ולצרכים שלהם וע"פ גיבשנו תכנית חדשה שמותאמת ללקוחות.

הדברים החשובים להם היו חלל ציבורי מרווח וגדול שכלל מטבח שיכלול אי לארוחות וגם לאכסון, פינת אוכל וסלון במפלס אחד, בחלל הציבורי שיהיה גבוה מהרגיל.

את חדרי השינה במפלס אחר 3 מדרגות הפרש פינת משפחה גדולה ומרווחת לילדים שתשמש לפינת טלוויזיה ופינת מחשב, חדר הורים מפנק שיכלול חדר ארונות וחדר רחצה.

התמונות מדברות בעד עצמן ואם אתם מחפשים שירותים של אדריכלים בצפון בהחלט הגעתם למקום הנכון.

להשארת פרטים לתוכנית ליווי מקצועי

אדריכלות בית בעמקה
 • עינב ושרון דידי פקיעין החדשה

  וזה המטבח שלייי, תודה על הליווי והתכנון המושלם עד הפרט האחרון, וכמובן על תכנון כל הבית.

 • עטרה וערן סבן קיבוץ גשר הזיו

  במשך שנתיים רק תכננו שהכל ייצא מושלם ולפי מה שרצינו, היום עוד שנייה לפני הכניסה לבית אני שמחה שהבית שלי יצא כמו שרציתי ללא פשרות, חן, אדריכלית ומעצבת מקסימה ונעימה מקשיבה ותורמת את הידע שלה למבנה.

 • הדר ונועם סוחריאנו כפר הורדים

  ברצוני להוקיר תודה לחן האדריכלית המקסימה אשר ליוותה אותנו כשנה וחצי בכל תהליך הבנייה. חן מלאת מוטיבציה, אנרגטית, אדיבה ומקצועית ביותר. בעלת ידע נרחב בתחום ורצון תמידי לרכוש ידע נוסף. הפכה את התהליך המייגע לחוויה נהדרת והתוצאה הסופית היא הכי טובה שיכולנו לבקש, בית חלומותינו.

 • מיה בן שושן קלינקה בנהריה

  נהנית ונהנים מאוד מהעיצוב הרגוע, הנעים והמותאם כל כך לצרכים... כיף להיזכר בדרך שנעשתה!

 • שילון ולירון רחום מושב עמקה

  היי חן, ברצוני לומר לך המון המון תודה על כל התהליך בניית הבית שלנו! על זה שתמכת בנו לאורך כל הדרך, על עמידות בזמנים, הסובלנות והיחס האישי והמקצועי וזה לא מובן מאליו!

 • קרן ושי לוי נהריה

  חן איזה מרגש כאילו רק אתמול התחלנו את השיפוץ! תודה על חוויה שלא נגמרת. לימדת אותי המון על חללים ועיצוב היה תענוג לעבוד איתך ועדיין לא סיימנו כי אין סוף לבית!!!! את מעצבת מעולה ואמליץ בחום עליך תמיד!!! תודה רבה על דרך שהתחילה לפני שנה וכנראה שלא תסתיים בקרוב…. אוהבת אותך!

דילוג לתוכן