אדריכלים בגליל העליון שעם ידם על העליונה

מי שמתגורר בפריפריה הרחוקה של המדינה לפעמים לא מוצא את השירותים המקצועיים או אנשי המקצוע הדרושים לו לשם מגוון פרויקטים משפחתיים או אישיים. בעבר זה היה מאד מורגש ואנשים היו צריכים לנסוע למרכז הארץ בכל פעם שהיו צריכים כל סוג של שירות ברמה גבוהה. כיום זה כבר לא המצב ואפשר למצוא את כל השירותים במרחק נסיעה קצר, כמו גם משרד אדריכלים בגליל העליון שמציע את כל השירותים של אדריכל בלי שצריך לנסוע רחוק. כך אפשר למצוא את האנשים הנכונים לצורך ליווי פרויקט של בנייה או שיפוץ וכמובן להיעזר בהם בכל שירות ייחודי של הגשת בקשות להיתרי בנייה.

מי עשוי להזדקק לשירות של אדריכלים בגליל העליון?

כל מי שמתגורר באזור הצפון ומתעניין בשיפוץ הבית שלו, בתוספות בנייה, סגירת מרפסת או הריסה ובנייה מחדש צריך שיהיה לצדו משרד אדריכלים בגליל העליון שילווה את הפרויקט, יגיש בקשות ויקבל אישורים לבצע את העבודות וכמובן ימנה אדריכל מטעם המשרד שיהווה את הגורם שמקשר בין כל אנשי המקצוע בשטח שמבצעים את העבודה הלכה למעשה. כך הפגישות עם האדריכל לא בהכרח יצריכו נסיעה ארוכה עד מרכז הארץ ואפשר יהיה ליהנות משירותים מקצועיים ומצוינים גם באזור מרוחקים יחסית. יש שירותים או פעולות שהאדריכלים יכולים לתת ללקוח בו במקום ויש כאלה שהם יוכלו לבצע בצורה מקוונת.

איך בוחרים אדריכל לליווי פרויקט?

בין אם בוחרים באדריכל או אדריכלית עצמאיים ובין אם בוחרים משרד אדריכלים בגליל העליון חשוב להתרשם מתמונות של הפרויקטים שבוצעו בעבר, לקבל המלצות מלקוחות שעבדו עם המשרד, לקיים פגישת הכרות כדי להרגיש את יחסי האנוש והתקשורת וכמובן להתעניין בדרך העבודה ובעקרונות שמנחים אותו. כמובן שנושאים אלה נכונים לבחירה של כל איש מקצוע אבל כאשר האדריכל אמון על פרויקט של בניית בית מגורים או שיפוץ של דירה – הרי שיש חשיבות יתרה לבחירה מושכלת של האדריכל שעובדים איתו.

חני אברהמוף – הנדסאית אדריכלות ומעצבת פנים עם משרד בצפון הארץ שנוח להגיע אליו ולקבל שירות מקצועי מצוין.

להשארת פרטים לתוכנית ליווי מקצועי

אדריכלים בגליל העליון שעם ידם על העליונה
 • עינב ושרון דידי פקיעין החדשה

  וזה המטבח שלייי, תודה על הליווי והתכנון המושלם עד הפרט האחרון, וכמובן על תכנון כל הבית.

 • עטרה וערן סבן קיבוץ גשר הזיו

  במשך שנתיים רק תכננו שהכל ייצא מושלם ולפי מה שרצינו, היום עוד שנייה לפני הכניסה לבית אני שמחה שהבית שלי יצא כמו שרציתי ללא פשרות, חן, אדריכלית ומעצבת מקסימה ונעימה מקשיבה ותורמת את הידע שלה למבנה.

 • הדר ונועם סוחריאנו כפר הורדים

  ברצוני להוקיר תודה לחן האדריכלית המקסימה אשר ליוותה אותנו כשנה וחצי בכל תהליך הבנייה. חן מלאת מוטיבציה, אנרגטית, אדיבה ומקצועית ביותר. בעלת ידע נרחב בתחום ורצון תמידי לרכוש ידע נוסף. הפכה את התהליך המייגע לחוויה נהדרת והתוצאה הסופית היא הכי טובה שיכולנו לבקש, בית חלומותינו.

 • מיה בן שושן קלינקה בנהריה

  נהנית ונהנים מאוד מהעיצוב הרגוע, הנעים והמותאם כל כך לצרכים... כיף להיזכר בדרך שנעשתה!

 • שילון ולירון רחום מושב עמקה

  היי חן, ברצוני לומר לך המון המון תודה על כל התהליך בניית הבית שלנו! על זה שתמכת בנו לאורך כל הדרך, על עמידות בזמנים, הסובלנות והיחס האישי והמקצועי וזה לא מובן מאליו!

 • קרן ושי לוי נהריה

  חן איזה מרגש כאילו רק אתמול התחלנו את השיפוץ! תודה על חוויה שלא נגמרת. לימדת אותי המון על חללים ועיצוב היה תענוג לעבוד איתך ועדיין לא סיימנו כי אין סוף לבית!!!! את מעצבת מעולה ואמליץ בחום עליך תמיד!!! תודה רבה על דרך שהתחילה לפני שנה וכנראה שלא תסתיים בקרוב…. אוהבת אותך!

דילוג לתוכן