אדריכלים מומלצים בצפון לכל בנייה שתרצו

עד לפני כמה שנים מי שמתגורר באזור צפון הארץ היה צריך לנוסע עד למרכז או לערים גדולות כמו חיפה וטבריה על מנת לקבל שירותים מקצועיים ברמה גבוהה במגוון תחומים מתחומי החיים. כיום המצב שונה ואין בזה צורך, אם בזכות שירותים רבים שאפשר לבקש או לבצע מרחוק דרך רשת האינטרנט ואם בזכות הימצאותם של אנשי מקצוע מכל התחומים גם בצפון. מי שמחפש אדריכלים מומלצים בצפון בהחלט יכול למצוא אותם בקלות וכך ליהנות משירותים לא פחות ממעולים בלי לנסוע רחוק ובלי להטריח את עצמו יותר מדי. במרחק נסיעה קצר ממקום המגורים שלו הוא יוכל להיפגש עם האדריכל או האדריכלים ולקדם את העניינים שלו.

איך יודעים על אדריכלים מומלצים בצפון?

המפתח למציאת אנשי המקצוע הדרושים לכל פרויקט שהוא הוא קבלת המלצות מחברים, בני משפחה או מכרים שכבר עבדו עם אותם אנשי מקצוע וכעת מעבירים את הבשורה הלאה. כאשר מקבלים חוות דעת טובה ומפרגנת ממי שמצא אדריכלים מומלצים בצפון ועבד איתם – אין ספק שאפשר לסמוך על זה ולבחור באדריכלים האלה לפרויקט שהלקוח החדש מחפש. ההמלצות יהיו בגין שירות מקצועי ברמה גבוהה, זמינות גבוהה, מציאת הפתרונות הטובים והנכונים ביותר עבור המצב המדובר וכמובן עמידה בלוחות זמנים וקבלת הצעת מחיר טובה שמתאימה ללקוח. מכלול של שיקולים ומחשבות יביא לבחירה באדריכלים המתאימים.

הסיוע המקצועי שמקבלים מאדריכל מנוסה

כאשר מדובר בשיפוץ או בנייה מחדש של בית, דירה, משרד או כל מבנה אחר – מציאת האדריכל אינה מותרות או רשות והיא מחויבת על פי החוק, שכן האדריכל יכול ורשאי לבצע פעולות ששום איש מקצוע אחר לא יכול לבצע ולכן חשוב מאד למצוא אדריכלים מומלצים בצפון שיוכלו ללוות את הפרויקט המדובר במסירות ובמקצועיות. הם יגישו בקשות לרשות המקומית, יכינו שרטוטים או תוכניות ויעזרו ללקוח למצוא בדיוק את מה שהוא רוצה ושואף אליו.

אדריכלית בצפון – חני אברהמוף! עם ניסיון רב בתחום, ליווי אינספור פרויקטים של לקוחות מרוצים וגם העברת סדנאות והרצאות לאנשי מקצוע מהתחום.

להשארת פרטים לתוכנית ליווי מקצועי

אדריכלים מומלצים בצפון לכל בנייה שתרצו
 • עינב ושרון דידי פקיעין החדשה

  וזה המטבח שלייי, תודה על הליווי והתכנון המושלם עד הפרט האחרון, וכמובן על תכנון כל הבית.

 • עטרה וערן סבן קיבוץ גשר הזיו

  במשך שנתיים רק תכננו שהכל ייצא מושלם ולפי מה שרצינו, היום עוד שנייה לפני הכניסה לבית אני שמחה שהבית שלי יצא כמו שרציתי ללא פשרות, חן, אדריכלית ומעצבת מקסימה ונעימה מקשיבה ותורמת את הידע שלה למבנה.

 • הדר ונועם סוחריאנו כפר הורדים

  ברצוני להוקיר תודה לחן האדריכלית המקסימה אשר ליוותה אותנו כשנה וחצי בכל תהליך הבנייה. חן מלאת מוטיבציה, אנרגטית, אדיבה ומקצועית ביותר. בעלת ידע נרחב בתחום ורצון תמידי לרכוש ידע נוסף. הפכה את התהליך המייגע לחוויה נהדרת והתוצאה הסופית היא הכי טובה שיכולנו לבקש, בית חלומותינו.

 • מיה בן שושן קלינקה בנהריה

  נהנית ונהנים מאוד מהעיצוב הרגוע, הנעים והמותאם כל כך לצרכים... כיף להיזכר בדרך שנעשתה!

 • שילון ולירון רחום מושב עמקה

  היי חן, ברצוני לומר לך המון המון תודה על כל התהליך בניית הבית שלנו! על זה שתמכת בנו לאורך כל הדרך, על עמידות בזמנים, הסובלנות והיחס האישי והמקצועי וזה לא מובן מאליו!

 • קרן ושי לוי נהריה

  חן איזה מרגש כאילו רק אתמול התחלנו את השיפוץ! תודה על חוויה שלא נגמרת. לימדת אותי המון על חללים ועיצוב היה תענוג לעבוד איתך ועדיין לא סיימנו כי אין סוף לבית!!!! את מעצבת מעולה ואמליץ בחום עליך תמיד!!! תודה רבה על דרך שהתחילה לפני שנה וכנראה שלא תסתיים בקרוב…. אוהבת אותך!

דילוג לתוכן