אדריכלים בצפון

30 בינואר 2017

אדריכלים מומלצים בצפון

מעוניינים להפוך את החלום למציאות ולא יודעים איך בכלל בוחרים אדריכלים מומלצים ? אדריכלים מומלצים

משרד אדריכלות החן נוסד על ידי האדריכלית חני אברהמוף לאחר שצברה ניסיון של שנים רבות בעולם האדריכלות.

חן הינה מעצבת פנים בצפון אשר מתמחה בעיקר בעיצוב ואדריכלות פנים לבתי מגורים צמודי קרקע, בתים פרטיים , וילות , דירות יוקרה וכו’…

אילו סוגי שירותים אנו מציעים במשרד אדריכלות ועיצוב פנים “אדריכלות החן” ?

 • שירותי אדריכלות לבתי מגורים פרטיים לחנויות ומשרדים
 • עיצוב פנים ועיצוב חללים, עיצוב נישות גבס, עיצוב מטבח תוך דגש על פרקטיות וניצול החלל.
 • הדמיות תלת מימד המלוות כל סקיצה שטוחה, להתרשמות מעמיקה של הלקוח.
 • ליווי ויעוץ עיצובי בכל שלב בבנייה. ליווי אישי לקניית המוצרים והמלצות.
 • ליווי אישי לכל תהליך האדריכלות מתחילתו ועד סופו עד קבלת טופס 4.
 • ליווי אישי לכל תהליך עיצוב פנים עד לרכישת כל המוצרים וסטיילינג בחלל.

דגשים בבחירת אדריכלים מומלצים בצפון

אין ספק שבניית ועיצוב בית הינה מהפרויקטים היותר חשובים בחיים האישיים. אז אם אתם מתכננים לבנות בית בצפון ומחפשים אחר אדריכלים מומלצים, הבאנו לפניכם מדריך מפורט שיסייע לכם באיתור אדריכלים מומלצים בצפון.

נתחיל בתפקידו של אדריכל מומלץ בצפון

בכדי לדעת לאתר אדריכלים מומלצים בצפון יש תחילה להבין את מהות תפקידו של האדריכל. מדובר באיש מקצוע שנדרש בהכשרה ולימודים מסודרים בנושא, במהלכם הוא מקבל סל כלים עשיר, רחב ועדכני עבור תחומים ונושאים שונים הקשורים לענף הבנייה, לרבות הנדסה, קרקעות, מכאניקה, חשמל, אינסטלציה ועיצוב. כלים אלו משמשים את האדריכל לשם תכנונו ועיצובו של בית חדש. ההליך המתחיל ברעיון מותאם לצורכי ורצונות הלקוח, אותו על האדריכל להתאים לנתוני השטח והמבנה, לרבות סוג קרקעות, גודל שטח ומבנה מבוקש, מסגרות תקציב, צרכים פרקטיים, חומרי בניה, אישורי רשויות, הליכים בירוקרטים ועוד. בנוסף, תפקידו של האדריכל כולל גם פיקוח אחר עבודות הבניה עצמן וכן עבודות עיצוב פנים לבית. מלבד צד טכני מקצועי, אדריכל טוב נדרש גם בכמות גדולה של כישרון, מעוף ויצירתיות, עם ראייה מרחבית מפותחת ויכולת להפוך רעיון מופשט לכדי מבנה תלת מימדי מוגמר.

הצורך בשירותי משרד אדריכלים בצפון

הצורך בשירותי משרד אדריכלות בצפון יכול לעלות בגין שורה ארוכה של סיבות. כך למשל, יש צורך בשירותי אדריכל עבור בניית בית פרטי בשכונות בנה ביתך בעיר ו/או בהרחבות ביישובים. כמו כן, שירותים אלו נדרשים כאשר משפצים בית או דירה באופן יסודי. השיפוץ יכול להתחיל מאפס עם הריסת מבנה ישן ובניית חדש במקומו, או כשיפוץ מאסיבי ומקיף למבנה קיים. בנוסף, שירותי משרד אדריכלים חיוניים עבור עבודות של עיצוב פנים לבית, רצון להגדיל את הבית עם תוספות בנייה, וכן עבור קבלת היתרי ואישורי בניה, שינוי של חזית מבנה וכדומה.

בחירה מוצלחת של אדריכל בצפון

אם אתם נדרשים בשירותי אדריכל בצפון, לפניכם מספר דגשים שיעזרו לכם בבחירתכם:

 • ניסיון- יכולתו של אדריכל להתמודד עם אתגרי תכנון, בניה ועיצוב שונים מבוססת רבות על מידת ניסיונו בתחום. ככול שיש לאדריכל יותר ניסיון מעשי בתחום כך יכולתו להתמודד ביעילות עם בעיות ומצבים שונים גדלה בהתאם.
 • המלצות- חפשו אחר אדריכל מומלץ בצפון שיש מאחוריו שורה ארוכה של לקוחות מרוצים, לצד ביקורות טובות ברשת האינטרנט, באתרים רלוונטיים ורשתות חברתיות.
 • תחום התמחות- אדריכלות הינה עולם רחב היקף החולש על הרבה מאוד תחומים ותתי תחומים, לכן חשוב לבחור באדריכל מומלץ בתחום שנדרש על ידיכם. כך למשל, אדריכל המתמחה בתכנון מבני מסחר לאו דווקא יצטיין בתכנון בית פרטי.
 • תיק עבודות- את ניסיונו וכישוריו של האדריכל חשוב לבדוק באמצעות תיק העבודות שלו. תיק זה יאפשר לכם גם להבין באם סגנון עבודתו של האדריכל עונה לטעמכם האישי. כך למשל, ישנם אדריכלים שנוטים יותר לכיוון מודרני, אחרים לסגנון כפרי או קלאסי ויש כאלו המתמחים במספר סגנונות עיצוב ואף משלבים ביניהם.
 • אדריכלות ועיצוב פנים-  בכדי לזכות במענה שלם לכל צורכי התכנון, הבניה והעיצוב של ביתכם, עדיף לבחור מראש במשרד אדריכלות ועיצוב פנים המספק מענה גם לתכנון המבנה וגם לצורכי גימור, עיצוב פנים והלבשת הבית. בחירה זו תבטיח קבלת כתובת אחת מקצועית המלכדת את כול צורכי הבית, עם גישה וקו אחיד בתכנונו ועיצובו, באופן יעיל, נכון, מדויק וחסכוני.
 • התנהלות מול הרשויות- חלק ניכר מהליכי הבניה נדרשים בהיתרים ואישורים של רשויות שונות. בכדי להוריד מטלה בירוקרטית זו מכתפיכם עדיף לבחור במשרד שילווה הליכים אלו ויספק לכם תמיכה מלאה בנושא.
 • התאמה ללקוח- בהיות אדריכלים מעצבים, לא אחת הם מפתחים סגנון עיצוב ייחודי משלהם ההופך להיות מזוהה עימם. יחד עם זאת, חותם אישי זה לעיתים בא על חשבון נכונותו של המעצב לבוא לקראת לקוחותיו וליצור מרחב שעונה לטעמם וצרכיהם הספציפיים. לכן, אם אינכם מעוניינים להפוך ליצירת אומנות של האדריכל, עדיף שתבחרו איש מקצוע גמיש בעמדותיו ששם במקום הראשון את היכולת לענות לצרכי לקוחותיו ולספק להם מרחב מחייה מתאים שמגשים את חלומם האישי.

דגשים נוספים בבחירת אדריכלים בצפון

 • זמינות – בדקו את מידת הזמינות של האדריכל לפרויקט שלכם ואת יכולתו ללוות ולפקח אחריו באופן אישי על כל שלביו. במשרדים גדולים חשוב לוודא כי אכן האדריכל שבחרתם הוא זה שיהיה אחראי בפועל על הפרויקט. בנוסף יש לבדוק מראש לוחות זמנים של המשרד ויכולתו לספק עבודה רציפה כמה שיותר מהירה, שיכולה לחסוך באופן ניכר בעלויות הפרויקט ולהבטיח כניסה מהירה לבית.
 • אדריכל פעיל בצפון-  גם אם מדובר באדריכל שכולם ממליצים אליו, אולם מדובר באיש מקצוע הפועל באזור המרכז, לרוב עדיף שתבחרו באדריכל אחר שהצפון הינו אזור עבודתו העיקרי. גישה זו נובעת ממספר סיבות. קודם כל לכל אזור בארץ יש נתונים ומאפיינים משלו המשפיעים על נתוני הבניה, כמו מזג אוויר וסוג קרקעות, שהיכרות עימם תורמת להצלחת פרויקט הבניה והעיצוב. בנוסף, אדריכל שעיקר עבודתו בצפון יציג רמה גבוהה יותר של זמינות מאשר אדריכל שעובד בעיקר באזור המרכז.
 • תקשורת- חשוב מאוד שתהיה לכם תקשורת טובה עם האדריכל שמתכנן ומעצב לכם את הבית בו אתם תחיו הרבה מאוד שנים. תקשורת שכזו ניכרת כבר בפגישה הראשונה עם תחושה נוחה שלכם לבטא את הרצונות והרעיונות שלכם ועם הרגשה שיש בצד השני מי שמקשיב, מבין ומעבד את דבריכם.
 • גישות מתקדמות- בימינו מושם דגש רב על תכנון ועיצוב בתים מתקדמים, חכמים וירוקים, החוסכים בהוצאות שוטפות של הבית ויוצרים סביבה נעימה שנוח ובריא לחיות בה. לכן כדאי גם לברר את מידת יכולתו של האדריכל לספק מענה לצרכים מתקדמים אלו, למשל על ידי תכנון מערכת בית חכם, שימוש בחומרים ירוקים, ניצול נכון של כיווני אוויר ואור וכו'.
 • מחירים- מחירי שירותי אדריכל בצפון אינם אחידים ולכן חשוב לערוך בין מספר אדריכלים מומלצים בצפון השוואת מחירים ולבחור בהצעת המחיר המתאימה ביותר עבורכם. הצעת מחיר זו נדרשת לפרט את כל רכיבי העבודה, לרבות עלויות חומרים ואנשי מקצועי ולוחות זמנים.

משרד אדריכלים בצפון

למי שמבקש משרדי אדריכלים מומלצים בצפון כדאי להכיר את משרד אדריכלות החן בניהולה של חני אברהמוף. המשרד שפועל מעל לעשור מתמחה באדריכלות ועיצוב פנים בצפון, בעיקר עבור בתים פרטיים צמודי קרקע, וילות, דירות יוקרה, משרדים וחנויות. המשרד מספק לכל לקוח שירות אישי צמוד לכל אורך הליכי התכנון והעיצוב . בין היתר המשרד מספק את השירותים הבאים:

 • סקיצות והדמיות בתלת מימד להמחשת המבנה המתוכנן על מאפייניו השונים.
 • ייעוץ וליווי מקצועי לאורך כל ההליך האדריכלי, משלב רעיוני ועד לשלבי ביצוע וגימור וקבלת טופס ארבע.
 • ייעוץ וליווי מקצועי לאורך כל הליכי הבניה והשיפוץ.
 • הכנת תוכניות עבודה, לרבות עבור הריסת מבנה ישן ובניית חדש, תוכנית אינסטלציה וחשמל ועוד.
 • הכנה של כתב כמויות עם פירוט מדויק של כל חומר נדרש, המידות והכמויות שלו.
 • עיצוב פנים לכל חללי הבית תוך ניצול נכון ומלא של החלל ובדגש על פונקציונאליות. השירות כולל בין היתר תוכניות נגרות, בחירת צבעים לבית, עיצוב מטבחים, עיצוב כל חדרי הבית ועיצוב נישות מגבס, וכן בחירת רהיטים גופי תאורה ועוד.
 • פיקוח אחר כל עבודות הקבלנים ואנשי המקצוע עם דגש על התאמה לתוכניות ומניעת חריגות תקציב.
 • שירותי הום סטיילינג מלאים הכוללים המלצות על אנשי מקצוע וגם ליווי אישי עבור קניית חומרים ומוצרים לבית.

קבעו עוד היום פגישה עם אדריכל מומלץ מטעמנו – חייגו כבר עכשיו או השאירו את הפרטים שלכם ואנו נחזור אליכם בהקדם.

 

אדריכלים בצפון – עיצוב ובנייה עם אדריכלות החן אדריכלית בצפון

אז מה בעצם עושה אדריכלית בצפון ? מהו תפקידם של האדריכלים כאשר הדבר נוגע לאדם הרוצה להקים בית או לתכננו מחדש ? ומדוע שירותי האדריכלים כה חשובים לנו ?
אדריכל במהלך לימודיו מקבל אינספור כלים מתחומים שונים הנוגעים לעולם הבניה ; החל מהנדסה, אינסטלציה, חשמל, מכניקה, קרקעות ועוד. כל אלה הינם מדדים שיש לקחת בחשבון בעת תכנון ועיצוב בית חדש על ידי אדריכל. האדריכל מתחיל את התהליך עם תמונה מסוימת בראשו ואותה הוא מתאים למגבלות הנובעות משיקולי גודל, סוג קרקע, תקציב, חומרים, פונקציונליות ועוד. כל הדברים הללו יהיו בעלי השפעה מכרעת על מראה הבית ותפקודו. על האדריכל גם לפקח על תהליך הבניה ולוודא שהוא מתבצע כראוי.

אדריכלים בצפון – הולכים עם הטובים ביותר

משרד אדריכלות החן מבצע את השירותים האדריכליים הנ"ל בהצלחה יתרה הודות לניסיון עתיר בפרויקטים רבים במגזר הפרטי והציבורי. הלקוח מקבל ייעוץ וליווי צמוד משלב התכנון הראשוני ועד קבלת טופס 4 – אישור מחברת החשמל כי ניתן לאכלס את הבית.
לאחר שקיבלנו טופס 4 מחברת החשמל ניתן להתחיל את העבודות בתוך הבית. רגע לפני שהקבלנים נכנסים לבצע את עבודתם, מעצבת הפנים שלנו תבצע עבורכם:
• יצירת סקיצות
• בניית תוכנית הריסה ובניה מחדש, תכנית חשמל ואינסטלציה
• הכנת כתב כמויות הכולל פירוט מדויק של גדלים, כמויות וחומרים נחוצים
• שלב עיצוב הפנים הנוגע לבחירת צבעים, רהיטים, גופי תאורה ויצירת אווירה בבית
• תוכנית נגרות מפורטת
• פיקוח על עבודות הקבלנים והקפדה כי אין חריגות עיצוביות או תקציביות

     מעצבת פנים ואדריכלית בצפון  מעצבת פנים

 

אדריכלים בצפון – השילוב המושלם בין הנדסה לאמנות

אתם עומדים רגע לפני תחילת תהליך בסופו תקבלו את בית החלומות שלכם. חשוב כי תעברו את התהליך עם צוות מנוסה אשר ילווה וייעץ לכם מה הכי טוב עבורכם. תוך מתן דגש על רצון הלקוח ויחד עם הניסיון העשיר שרכשנו בעיצוב ואדריכלות אנו מתחייבים כי תקבלו תוצר אשר ידהים אתכם למשך שנים ארוכות.
פנו אלינו ונשמח להעניק לכם את השילוב המושלם בין הנדסה לאמנות

  שניפגש לקפה?

  קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני