איך לבחור ומה הדגשים

4 באוגוסט 2022

תפקיד מיוחד מאוד שמור לאדריכלים כאשר נעשים פעולות בנייה, בין אם מדובר בבנייה של מסעדות שונות, מוסדות לימוד שונים וכמובן בנייה של בתים ועיצוב שלהם. ובשנים האחרונות אפקט העיצוב וגם ההכרה בצורך המקצועי העולה מכך, הפכה את שורת החיפוש אדריכלים מומלצים בצפון לשורה די שכיחה בקרב תושבים באזור הצפון אבל לא רק. שכן מקצוע כל כך מורכב ועדין דורש אנשי מקצוע מומלצים וכאלו אשר יבקשו לא רק להרוויח, אלא לעזור לנו להגשים את חלום הבית שלנו. אך אם אפשר להתחיל בהמלצה ראשונה, היא כמובן אדריכלות חן המציעה לא רק ליווי אישי מעולה לאורך כל ההליך אלא ניסיון עשיר בעיצוב ותכנון בתים.

אדריכלים מומלצים בצפון-שלושה ראשונים

כאשר מדובר באדריכלים מומלצים בצפון אפשר למנות ראשונה את משרד האדריכלים שניידר אדריכלות הפועל קרוב לעשרים שנים במקצוע ומתמחה בעיקר בתכנון של מבני מגורים, עיצוב בתי כנסיות, משרדים ומבני ציבור שונים. עיצוב הבתים ותכנונם על ידי המשרד, יתקבל תחת דגש לא קטן שבין חיבור הבית אל החוץ וכל זאת בליווי מקצועי ואדיב מתחילת ההליך ועד לסופו.

משרד לא פחות וותיק הינו משרד גרנות אדריכלים, המונה כיום מעל לשלושה עשר אדריכלים ומעניק תכנון ובנייה של מגוון רחב של מוסדות, החל מאולמות ספורט, אודיטוריומים ועד למבני הייטק וכמובן תכנון ובניית בתי מגורים. משרד לא פחות מעולה הינו "מקום בנוף", המבצע תכנון עבור גינות ונוף סביבתי החל ממגרשי משחקים, בתי ספר ועד אל אתרי הנצחה ופארקים ציבוריים.

כאשר מדובר בבחירה של אדריכלים מומלצים בצפון חשוב להכיר בצורה מינימלית איזה סוג של עיצוב או תכנון אנו צריכים, בין אם תכנון חדרי שינה של ההורים ובין אם בעיצוב מחודש של הגינה שלנו נתבקש אנשי מקצוע המתחים בסגנונות ותחומי עיצוב שונים. למרות שגם אדריכלים נוגעים בלא מעט מהנושאים הללו, מומלץ לבחור אדריכל המנוסה בתכנון אותו אנו מבקשים ובעל ניסיון בפרויקטים מסוג זה.

לכן אחת ההמלצות תהיה גם לאזור הצפון וגם לאזור המרכז, היא אדריכלות חן.

    שניפגש לקפה?

    קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני