אצלנו תלמדו מגוון תכנים בקורס

קורס רישוי זמין

קורס רישוי זמין נועד לכל מעצב, אדריכל, הנדסאי, מודד או מי שעוסק בתכנון מבנים ובתים פרטיים. מטרתו הוא ללמד את אלו העוסקים במלאכה על הדרכים המקוונות להשגת היתר בנייה. כידוע, עיצוב בתים פרטיים מחייב קבלת אישורים מהוועדה לתכנון ובנייה המצויה בכל רשות עירונית, מקומית ואזורית. מדובר בתהליך מורכב ויש לקחת בחשבון שהוא כרוך בזמן ארוך, יחסית, בתשלום אגרות ובפרוצדורה מורכבת. מעצבת פנים מומלצת ומוכשרת חני אברהמוף אשר מנהלת את סטודיו "אדריכלות החן" מקיימת קורסים כאלו וכדאי לפנות אליה לקבלת מידע.

קורס רישוי זמין – ממוקד, מקצועי ויעיל

קורס רישוי זמין נערך במספר מפגשים וכולל העברת חומרים ומידע על כל התחום. הוא מלמד, בין היתר, על אתר רישוי זמין של מנהל התכנון אשר מאפשר הגשת בקשה להיתר בנייה באופן מקוון. המערכת הנ"ל הוקמה בהתאם לתיקון 101 לחוק התכנון והבנייה. מנהל התכנון רישוי זמין מהווה חלופה מקוונת לגרמושקה – המסמך ההיסטורי המודפס על נייר. כך, גם נחסכת ההגעה למשרדי הרשות המקומית ומתייעלות השגת מידע והגשת מסמכים. הכרת האתר באופן מדוקדק ולימוד עליו במסגרת קורס מיוחד עשויה מאוד לייעל את עבודת המעצב ולהקל עליו רבות. כך, הוא יוכל לתמחר טוב יותר את עבודתו מה שיסייע לו לקבל פרויקטים חשובים. בנוסף, יצטייר למקצועי יותר מול הלקוחות.

תכנים מגוונים

תכני הקורס הינם מגוונים וכולם קשורים בצורה כזאת או אחרת לעבודות התכנון והרישוי הנדרש לקבלת התכניות. כך ניתן ללמוד מהי תב"ע ומה תפקידה, מהם גבולות מגרש וקווי בנין, חישוב אחוזי בנייה וכדומה. בנוסף על מושגים כמו: גרמושקה, תוכניות חתכים, חזיתות, חישוב שטחים בשיטה חדשה ועוד. נושא אחר הוא אופן הגשת התוכניות ומסמכים שיש לצרף אליהן וכדומה.

קורס מקצועי

מומלץ להירשם ולהשתתף בקורס מקצועי זה אצל המעצבת חני אברהמוף אשר מנהלת את סטודיו "אדריכלות החן". היא רכשה את הידע מלימודים במוסדות מובילים וידועים, מהשתלמויות והתמחויות לאורך השנים. הניסיון המעשי  הגיע מהכנת תוכניות והגשתן לרשויות עבור מבנים ובתים פרטיים ללקוחות מגוונים. ההשקעה בקורס כזה משתלמת מאוד ותוחזר במהירות במסגרת העבודה השוטפת. למידע נוסף בנושא אדריכלים בצפון צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח לעזור.

להשארת פרטים לתוכנית ליווי מקצועי

אצלנו תלמדו מגוון תכנים בקורס
 • עינב ושרון דידי פקיעין החדשה

  וזה המטבח שלייי, תודה על הליווי והתכנון המושלם עד הפרט האחרון, וכמובן על תכנון כל הבית.

 • עטרה וערן סבן קיבוץ גשר הזיו

  במשך שנתיים רק תכננו שהכל ייצא מושלם ולפי מה שרצינו, היום עוד שנייה לפני הכניסה לבית אני שמחה שהבית שלי יצא כמו שרציתי ללא פשרות, חן, אדריכלית ומעצבת מקסימה ונעימה מקשיבה ותורמת את הידע שלה למבנה.

 • הדר ונועם סוחריאנו כפר הורדים

  ברצוני להוקיר תודה לחן האדריכלית המקסימה אשר ליוותה אותנו כשנה וחצי בכל תהליך הבנייה. חן מלאת מוטיבציה, אנרגטית, אדיבה ומקצועית ביותר. בעלת ידע נרחב בתחום ורצון תמידי לרכוש ידע נוסף. הפכה את התהליך המייגע לחוויה נהדרת והתוצאה הסופית היא הכי טובה שיכולנו לבקש, בית חלומותינו.

 • מיה בן שושן קלינקה בנהריה

  נהנית ונהנים מאוד מהעיצוב הרגוע, הנעים והמותאם כל כך לצרכים... כיף להיזכר בדרך שנעשתה!

 • שילון ולירון רחום מושב עמקה

  היי חן, ברצוני לומר לך המון המון תודה על כל התהליך בניית הבית שלנו! על זה שתמכת בנו לאורך כל הדרך, על עמידות בזמנים, הסובלנות והיחס האישי והמקצועי וזה לא מובן מאליו!

 • קרן ושי לוי נהריה

  חן איזה מרגש כאילו רק אתמול התחלנו את השיפוץ! תודה על חוויה שלא נגמרת. לימדת אותי המון על חללים ועיצוב היה תענוג לעבוד איתך ועדיין לא סיימנו כי אין סוף לבית!!!! את מעצבת מעולה ואמליץ בחום עליך תמיד!!! תודה רבה על דרך שהתחילה לפני שנה וכנראה שלא תסתיים בקרוב…. אוהבת אותך!

דילוג לתוכן