אצלנו תלמדו מגוון תכנים בקורס

18 בנובמבר 2021

קורס רישוי זמין

קורס רישוי זמין נועד לכל מעצב, אדריכל, הנדסאי, מודד או מי שעוסק בתכנון מבנים ובתים פרטיים. מטרתו הוא ללמד את אלו העוסקים במלאכה על הדרכים המקוונות להשגת היתר בנייה. כידוע, עיצוב בתים פרטיים מחייב קבלת אישורים מהוועדה לתכנון ובנייה המצויה בכל רשות עירונית, מקומית ואזורית. מדובר בתהליך מורכב ויש לקחת בחשבון שהוא כרוך בזמן ארוך, יחסית, בתשלום אגרות ובפרוצדורה מורכבת. מעצבת פנים מומלצת ומוכשרת חני אברהמוף אשר מנהלת את סטודיו "אדריכלות החן" מקיימת קורסים כאלו וכדאי לפנות אליה לקבלת מידע.

קורס רישוי זמין – ממוקד, מקצועי ויעיל

קורס רישוי זמין נערך במספר מפגשים וכולל העברת חומרים ומידע על כל התחום. הוא מלמד, בין היתר, על אתר רישוי זמין של מנהל התכנון אשר מאפשר הגשת בקשה להיתר בנייה באופן מקוון. המערכת הנ"ל הוקמה בהתאם לתיקון 101 לחוק התכנון והבנייה. מנהל התכנון רישוי זמין מהווה חלופה מקוונת לגרמושקה – המסמך ההיסטורי המודפס על נייר. כך, גם נחסכת ההגעה למשרדי הרשות המקומית ומתייעלות השגת מידע והגשת מסמכים. הכרת האתר באופן מדוקדק ולימוד עליו במסגרת קורס מיוחד עשויה מאוד לייעל את עבודת המעצב ולהקל עליו רבות. כך, הוא יוכל לתמחר טוב יותר את עבודתו מה שיסייע לו לקבל פרויקטים חשובים. בנוסף, יצטייר למקצועי יותר מול הלקוחות.

תכנים מגוונים

תכני הקורס הינם מגוונים וכולם קשורים בצורה כזאת או אחרת לעבודות התכנון והרישוי הנדרש לקבלת התכניות. כך ניתן ללמוד מהי תב"ע ומה תפקידה, מהם גבולות מגרש וקווי בנין, חישוב אחוזי בנייה וכדומה. בנוסף על מושגים כמו: גרמושקה, תוכניות חתכים, חזיתות, חישוב שטחים בשיטה חדשה ועוד. נושא אחר הוא אופן הגשת התוכניות ומסמכים שיש לצרף אליהן וכדומה.

קורס מקצועי

מומלץ להירשם ולהשתתף בקורס מקצועי זה אצל המעצבת חני אברהמוף אשר מנהלת את סטודיו "אדריכלות החן". היא רכשה את הידע מלימודים במוסדות מובילים וידועים, מהשתלמויות והתמחויות לאורך השנים. הניסיון המעשי  הגיע מהכנת תוכניות והגשתן לרשויות עבור מבנים ובתים פרטיים ללקוחות מגוונים. ההשקעה בקורס כזה משתלמת מאוד ותוחזר במהירות במסגרת העבודה השוטפת. למידע נוסף בנושא אדריכלים בצפון צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח לעזור.

    שניפגש לקפה?

    קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני