היתרי בניה1212

בשנים האחרונות, רמת המחייה בישראל רק הולכת ועולה, וזאת ניתן לראות החל העומס הקבוע בשדה התעופה בחודשי הקיץ וכמעט לאורך כל השנה וכמובן גם בבקשות עבור היתרי בנייה על מנת לשפץ את הבית ואף להרחיב אותו. כיום בקשות לעריכת היתרי בניה נחשבים לאחד ה"מוקשים" העיקרים עבור יזמים, אדריכלים וקבלנים, אשר עלולים "להיתקע" תחת אותו הפרויקט ללא קבלת שום מידע מהוועדה המקומית לתכנון ובניה או להבדיל לא להכיר את הדרישות השונות של כל רשות. על כן קורס היתרים מהווה כיום הפתרון המושלם עבור בעלי מקצוע אלו, אשר ניתן גם דרך משרד אדריכלות חן ומועבר על ידי חני ארבהמוף המגיעה עם עשור של ניסיון בתחום האדריכלות והבנייה ואף מרצה לשרטוט.

כאשר מדובר בעריכה של היתר בקשת בנייה, יש לשים דגש על מגוון רחב של משתנים ומאפיינים אשר עלולים להשפיע על אופי הבנייה, על הדיירים מסביב לו ולעיתים אף לייעוד השטח והמבנה. לכן, קורס היתרים יאפשר לא רק הכרה במנעד המשתנים השונים, אלא כיצד להכיר ולקרוא אותם נכונה, החל מכיצד מגישים בקשה לתיק מידע מהרשות המקומית, אילו פרטים מסתתרים ואילו מסמכים חשוב לצרף ועד אל דוגמאות לגרמושקה.

בנוסף לכל אלו, קורס היתרים יכול להעניק מידע מקיף בנוגע לגבולות מגרש, כיצד ניתן לנצל את אחוזי הבנייה בצורה יעילה, מה היא הדרך הנכונה לקרוא גיליון דרישות וכיצד ניתן את ההחלטות המתקבלות מהועדה לתכנון ובנייה.

 

 

להשארת פרטים לתוכנית ליווי מקצועי

היתרי בניה1212
 • עינב ושרון דידי פקיעין החדשה

  וזה המטבח שלייי, תודה על הליווי והתכנון המושלם עד הפרט האחרון, וכמובן על תכנון כל הבית.

 • עטרה וערן סבן קיבוץ גשר הזיו

  במשך שנתיים רק תכננו שהכל ייצא מושלם ולפי מה שרצינו, היום עוד שנייה לפני הכניסה לבית אני שמחה שהבית שלי יצא כמו שרציתי ללא פשרות, חן, אדריכלית ומעצבת מקסימה ונעימה מקשיבה ותורמת את הידע שלה למבנה.

 • הדר ונועם סוחריאנו כפר הורדים

  ברצוני להוקיר תודה לחן האדריכלית המקסימה אשר ליוותה אותנו כשנה וחצי בכל תהליך הבנייה. חן מלאת מוטיבציה, אנרגטית, אדיבה ומקצועית ביותר. בעלת ידע נרחב בתחום ורצון תמידי לרכוש ידע נוסף. הפכה את התהליך המייגע לחוויה נהדרת והתוצאה הסופית היא הכי טובה שיכולנו לבקש, בית חלומותינו.

 • מיה בן שושן קלינקה בנהריה

  נהנית ונהנים מאוד מהעיצוב הרגוע, הנעים והמותאם כל כך לצרכים... כיף להיזכר בדרך שנעשתה!

 • שילון ולירון רחום מושב עמקה

  היי חן, ברצוני לומר לך המון המון תודה על כל התהליך בניית הבית שלנו! על זה שתמכת בנו לאורך כל הדרך, על עמידות בזמנים, הסובלנות והיחס האישי והמקצועי וזה לא מובן מאליו!

 • קרן ושי לוי נהריה

  חן איזה מרגש כאילו רק אתמול התחלנו את השיפוץ! תודה על חוויה שלא נגמרת. לימדת אותי המון על חללים ועיצוב היה תענוג לעבוד איתך ועדיין לא סיימנו כי אין סוף לבית!!!! את מעצבת מעולה ואמליץ בחום עליך תמיד!!! תודה רבה על דרך שהתחילה לפני שנה וכנראה שלא תסתיים בקרוב…. אוהבת אותך!

דילוג לתוכן