שירותי אדריכלות ועיצוב

כל הדרכים למצוא אדריכלים בצפון

אחד מהמקצועות החשובים בעיצוב בתים ובנייה שלהם הוא ללא ספק מקצוע האדריכל, אשר מתברג בראש פירמידת אנשי המקצוע האחראים על בניית הבית עצמו. לא בכדי לימודי האדריכלות מתארכים לאורך חמש שנים הכוללים גם סטאז' וגם התמחות בעיצוב עצמו, אך החיפוש אחר אדריכלים בצפון או במרכז עלול להיות ארוך יותר מלימודי האדריכלות עצמם. לכן בחיפוש אחר אדריכלים בכל אזור שונה בארץ, הנה כמה טיפים שיוכלו לעזור למחפשים למצוא איש מקצוע מעולה ומבלי צורך בתקופת סטאז'. לכן אחת ההמלצות הראשוניות לאדריכלים באזור הצפון, היא לא אחרת מאשר אדריכלות החן בעלת ניסיון רב במערכת הבנייה הישראלית.

חלק ממלאכת החיפוש אחר אדריכלים בצפון יכול להירקם דרך מגוון סגנונות חיפושים ואנשים שיוכלו להכווין אותנו, לכן אחת העצות הראשונות בחיפוש שכזה היא דרך חברים. השיטה הטובה והישנה מצליח גם בתקופה בה כל אנשי המקצוע זמינים בקליק, אך לא תמיד חוות הדעת אכן "אובייקטיביות" בלשון המעטה ועלולה להפגיש אותנו עם איש מקצוע חסר ניסיון או שאיננו מתאים לעיצוב או לדרך בה אנו מבקשים לבנות את הבית שלנו.

דרך נוספת היא כמובן דרך הרשתות החברתיות, שם לא מעט אנשי מקצוע מנסים להציע את מרכולתם ובמרבית המקרים נוכל להיתקל גם בתגובות שונות, להתבונן בעבודות שנעשו על ידי בעל המקצוע ועוד. וכמובן אם אנו בעיצומו של הליך הבנייה או רק בשלב ציוות בעלי המקצוע, תמיד נוכל לקבל טיפ חם מהקבלן או הנגר שלנו על אדריכל מעולה.

דגשים לבחירה

כמובן שעיצוב הבית או אפילו עיצוב חדר הילדים בבית שלנו, יוביל אותנו מן הסתם אל חיפוש אחר אדריכלים בצפון או בכל אזור מגורים אחר, לכן אחד הדגשים הוא הכימיה שבנינו לבין האדריכל. בין אם היא תבוא לידי ביטוי בפתרונות חיפוי או אפילו בעיצוב חדר השירותים, הבנה ויכולת תקשורת טובה קריטיים בקבלת שירותים כאלו.

ואם נבקש לקבל גם כימיה מעולה, גם יצירתיות וניסיון עשיר נוכל לפנות אל אדריכלות חן.

להשארת פרטים לתוכנית ליווי מקצועי

שירותי אדריכלות ועיצוב
 • עינב ושרון דידי פקיעין החדשה

  וזה המטבח שלייי, תודה על הליווי והתכנון המושלם עד הפרט האחרון, וכמובן על תכנון כל הבית.

 • עטרה וערן סבן קיבוץ גשר הזיו

  במשך שנתיים רק תכננו שהכל ייצא מושלם ולפי מה שרצינו, היום עוד שנייה לפני הכניסה לבית אני שמחה שהבית שלי יצא כמו שרציתי ללא פשרות, חן, אדריכלית ומעצבת מקסימה ונעימה מקשיבה ותורמת את הידע שלה למבנה.

 • הדר ונועם סוחריאנו כפר הורדים

  ברצוני להוקיר תודה לחן האדריכלית המקסימה אשר ליוותה אותנו כשנה וחצי בכל תהליך הבנייה. חן מלאת מוטיבציה, אנרגטית, אדיבה ומקצועית ביותר. בעלת ידע נרחב בתחום ורצון תמידי לרכוש ידע נוסף. הפכה את התהליך המייגע לחוויה נהדרת והתוצאה הסופית היא הכי טובה שיכולנו לבקש, בית חלומותינו.

 • מיה בן שושן קלינקה בנהריה

  נהנית ונהנים מאוד מהעיצוב הרגוע, הנעים והמותאם כל כך לצרכים... כיף להיזכר בדרך שנעשתה!

 • שילון ולירון רחום מושב עמקה

  היי חן, ברצוני לומר לך המון המון תודה על כל התהליך בניית הבית שלנו! על זה שתמכת בנו לאורך כל הדרך, על עמידות בזמנים, הסובלנות והיחס האישי והמקצועי וזה לא מובן מאליו!

 • קרן ושי לוי נהריה

  חן איזה מרגש כאילו רק אתמול התחלנו את השיפוץ! תודה על חוויה שלא נגמרת. לימדת אותי המון על חללים ועיצוב היה תענוג לעבוד איתך ועדיין לא סיימנו כי אין סוף לבית!!!! את מעצבת מעולה ואמליץ בחום עליך תמיד!!! תודה רבה על דרך שהתחילה לפני שנה וכנראה שלא תסתיים בקרוב…. אוהבת אותך!

דילוג לתוכן