לימוד לשיטות עבודה מקוונות

קורס היתרי בנייה

קורס היתרי בנייה נועד לכל מי שעוסק בהכנת תוכניות בנייה על היבטיהן השונים. כך למעצבים ואדריכלים בצפון, למהנדסים והנדסאים, למודדים ועוד. תכני הקורס כוללים לימודים מרוכזים על כל הנושא כולל הגשת תכניות והתנהלות מול הרשויות. נושא לימוד ספציפי הינו לגבי הדרכה לעבודה מקוונת מול אתר רישוי זמין השייך למנהל התכנון הרשמי. המעצבת המקצועית חני אברהמוף אשר מנהלת את סטודיו "אדריכלות החן" מארגנת ומעבירה קורסי היתר בנייה וכדאי לפנות אליה לקבלת ייעוץ ומידע.

קורס היתרי בנייה – לטובת ייעול העבודה של רוכש הידע

קורס היתרי בנייה מלמד לעומק את כל הנושאים החשובים בתחום. ידוע לכל, כי כל תכנית מתוכננת על פי חוקים והיתרי בנייה קיימים כפי שנקבעו על ידי התב"ע הקיימת ברשות העירונית, האזורית או המקומית שבה מצוי הנכס. מדובר בחוקים הקובעים את קווי הבניין בכל מגרש, את אחוזי הבנייה ועוד. המתכננים יכולים לתכנן את שטחי המגורים, אזורי השירות, המחסנים, החניות ועוד. הם יכולים לבקש הקלות שונות ואז הוועדה הדנה בבקשה אמורה לבקש מהשכנים תגובות לבקשות אלו. על פיהם ועל פי המצב תינתן התשובה ובמידה ויתקבל האישור, אזי הפרויקט יצא לדרך. כל תכנית המוגשת חייבת לכלול תכנית קונסטרוקציה לזיון ברזל ועוד. בנוסף, מוסיפים תכניות נגרות, חשמל, אלומיניום, אינסטלציה ועוד. אלו האחרונות נועדו לבעלי המקצוע ששירותיהם יירכשו.

לימוד לשיטות עבודה מקוונות

הקורס כולל, כאמור, לימוד לעבודה מקוונת שבה ניתן לערך בירורים, לקבל מידע, להגיש בקשות, לעקוב אחריהן ועוד. הכול נועד לייעל את התהליך ולחסוך הגעה מייגעת לוועדה לתכנון ובנייה האחראית מטעם הרשות על הנושא. השיטה המקוונת מחליפה את הגרמושקה המסורתית שהייתה מבוססת על הדפסת ניירת.

קורס המועבר בצורה מקצועית

המעצבת חני אברהמוף אשר בבעלותה סטודיו "אדריכלות החן" מארגנת, מציעה ומעבירה קורס היתרי בנייה לכל המעוניין. היא רכשה את הידע הרב מלימודים במוסדות מובילים וברשותה  ניסיון עשיר בנושא עקב עיצוב פנים בצפון של מבנים והגשת התוכניות שלהם עבור לקוחות רבים. השקעה בקורס כזה כדאית ונדרשת. היא תייעל מאוד את השירות הניתן ללקוחות, תוסיף מקצועיות ותשתלם מבחינה כספית לאורך זמן.

להשארת פרטים לתוכנית ליווי מקצועי

לימוד לשיטות עבודה מקוונות
 • עינב ושרון דידי פקיעין החדשה

  וזה המטבח שלייי, תודה על הליווי והתכנון המושלם עד הפרט האחרון, וכמובן על תכנון כל הבית.

 • עטרה וערן סבן קיבוץ גשר הזיו

  במשך שנתיים רק תכננו שהכל ייצא מושלם ולפי מה שרצינו, היום עוד שנייה לפני הכניסה לבית אני שמחה שהבית שלי יצא כמו שרציתי ללא פשרות, חן, אדריכלית ומעצבת מקסימה ונעימה מקשיבה ותורמת את הידע שלה למבנה.

 • הדר ונועם סוחריאנו כפר הורדים

  ברצוני להוקיר תודה לחן האדריכלית המקסימה אשר ליוותה אותנו כשנה וחצי בכל תהליך הבנייה. חן מלאת מוטיבציה, אנרגטית, אדיבה ומקצועית ביותר. בעלת ידע נרחב בתחום ורצון תמידי לרכוש ידע נוסף. הפכה את התהליך המייגע לחוויה נהדרת והתוצאה הסופית היא הכי טובה שיכולנו לבקש, בית חלומותינו.

 • מיה בן שושן קלינקה בנהריה

  נהנית ונהנים מאוד מהעיצוב הרגוע, הנעים והמותאם כל כך לצרכים... כיף להיזכר בדרך שנעשתה!

 • שילון ולירון רחום מושב עמקה

  היי חן, ברצוני לומר לך המון המון תודה על כל התהליך בניית הבית שלנו! על זה שתמכת בנו לאורך כל הדרך, על עמידות בזמנים, הסובלנות והיחס האישי והמקצועי וזה לא מובן מאליו!

 • קרן ושי לוי נהריה

  חן איזה מרגש כאילו רק אתמול התחלנו את השיפוץ! תודה על חוויה שלא נגמרת. לימדת אותי המון על חללים ועיצוב היה תענוג לעבוד איתך ועדיין לא סיימנו כי אין סוף לבית!!!! את מעצבת מעולה ואמליץ בחום עליך תמיד!!! תודה רבה על דרך שהתחילה לפני שנה וכנראה שלא תסתיים בקרוב…. אוהבת אותך!

דילוג לתוכן