מחפשים מעצבת בעלת חשיבה פרקטית ויצירתית?

24 בנובמבר 2021

מעצבת פנים במרכז

מעצבת פנים במרכז תעצב בית חלומות לכל לקוח הרוצה בכך. עיצוב בית בהתאמה לצרכיו ולטעמו של הלקוח נעשית תוך כדי התאמה למיקום הבית וסביבתו. ניתן לבחור בסגנון אחד מתוך רבים אפשריים. תהליך העיצוב הינו ממושך ומורכב ונעשה עם מעורבות משותפת של שני הצדדים. סטודיו "אדריכלות החן" בניהולה של המעצבת המוכשרת חני אברהמוף הינו בעל מוניטין וכדאי לפנות אליו לייעוץ וקבלת מידע.

מעצבת פנים במרכז – בעלת חשיבה פרקטית ויצירתית

מעצבת פנים מומלצת במרכז חייבת להיות יצירתית בגלל הרצון להפיק תכנית נאה ומושכת עין ולב. יחד עם זאת, מדובר על בית שבו חיים ומתנהלים בני משפחה באינטנסיביות רבה ויש חשיבות לכך שהוא יהיה נוח ומפנק. גם נושא הבטיחות חשוב מאוד שלא לדבר על הנאה ממנו ומהנוף הנשקף מול חלונותיו. בית צמוד קרקע הוא משאת נפשם של רבים המוכנים להשקיע הון רב ברכישתו ובנייתו, כמו גם, בעיצובו, והמעצבת תגשים חלומות אלו בהתאם לצרכי בעלי הבית וטעמם האישי. הסגנון האהוב ייבחר על ידם ולצידו הם יבקשו את כל האלמנטים והמערכות המודרניות בהם הם מעוניינים. המעצבת תיקח בחשבון את כל הנתונים הללו ואת נתוני הבית המתוכננים וביניהם גודל וצורה. בנוסף, מיקום, סביבה, נוף, כיווני אוויר ועוד. ייבחר קו עיצוב אחד עם שינויים מתבקשים לסלון, למטבח, לחדרים האישיים ולחללים אחרים.

בחירת חומרים

בתחום הבנייה ניתן למצוא מגוון חומרים לשימוש והעיקריים בהם הם האבנים לחפוי רצפות קירות, הקרמיקות, העץ לסוגיו, המתכות, הזכוכיות, הבדים, ועוד כל אלו יכולים להשתלב ביניהם בצורה נהדרת. יש חשיבות לבחירת צבעים וגוונים, לגופי תאורה, להתקנת מחיצות ונישות, להנמכות תקרה ולפרטי עיצוב ואבזור המוסיפים עניין ואווירה וכדומה. כל אלו ועוד בדרך להרמוניה נהדרת שתיצור חללים מזמינים ונהדרים.

שירות מקצועי

מומלץ לקבל שירות מסטודיו "אדריכלות החן" בניהולה של המעצבת המוכשרת חני אברהמוף. היא יצירתית ותכין תכנית מקיפה נאה ופרקטית עם מחשבה על כל הפרטים כולל הקטנים ביותר. היא רכשה ידע רב בלימודים ממושכים במוסדות מובילים, וכן, ניסיון מצטבר ועשיר מתכנון מפרויקטים מורכבים ללקוחות ממקומות שונים במרכז ובאזורי ארץ אחרים. אם אתם מחפשים מידע נוסף בנושא אדריכלים בצפון צרו איתנו קשר עוד היום.

    שניפגש לקפה?

    קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני