מספרים בנייה ושיפוצים

היום אני רוצה לספר לכם

על #עמלות_לאדריכלים_ומעצבים

#מספרים_בנייה_ושיפוצים 

אחד הדברים שלא מדברים עליהם זה עמלות לאדריכלים ומעצבים, למה?

– חוששים

– לא רוצים שידעו

– פחד

 בעצם אדריכלים ומעצבים עובדים עם המון ספקים טובים וגם פחות טובים.

 האדריכלים והמעצבים עובדים זמן רב בשוק והם מכירים את החברות הללו בעצם הם כבר עושים את פעולות הסינון עבור הלקוחות בודקים את הספקים מבחינת השירות, האיכות והזמינות, מקטטים רגליים על בדיקות מול ספקים חדשים ולהביא ללקוחות את המחירים הטובים ביותר בתקציב שמתאים להם ובעיקר להעניק להם שירות לא פחות ממעולה.

 האדריכלים והמעצבים נוסעים ועושים פגישת עבודה עם כל ספק חדש, להכיר את המוצרים שלו, את האיכויות שלו, את השירות ולקבל המלצות. כל העבודה הזו חוסכת המון זמן ללקוח מול התרוצציות אם יחליט לעשות זאת לבד. עבור השירות הזה הספק מעניק לאדריכלים ומעצבים עמלה. כן כן. זה ידוע ומוכר והרבה ספקים מענקים עמלה לאדריכלים ומעצבים.

 ואם נכנס עוד קצת לעומק הקורה, נבין שמי שעושה פרסום לכל הספקים הללו, זה אנחנו האדריכלים והמעצבים.

 ישנם גם קבלנים שנותנים עמלה לאדריכלים ומעצבים כשמביאים להם עבודה. זה מקובל וזה קורה. כל אחד כראות עיניו.

 גם האדריכלים והמעצבים בודקים את הקבלנים, אני בטוחה שכל אדריכל או מעצב אוהבים חעבוד בשיתוף פעוחה עם הבעלי מקצוע שלהם מסיבות מאוד ברורות שהם: קבלן אמין וישר שמגיע יום יום לעבודה ולא איזה קבלן שבורח וזה קורה. קבלן מקצועי עם ניסיון וותק שרוצה לעבוד עם אותה מעצבת או אדריכל. קבלן שמחפש לעבוד עם כמה מעצבות פנים / אדריכלים. ולפעמים זה יכול להיות הפוך הקבלן מביא את העבודה.

 בשורה התחתונה אנחנו עושים שיתופי פעולה פורים. כי כולנו רוצים לצאת מרוצים גם האדריכלית, גם הספקים גם הלקוח וכולם מנצחים וזה מה שחשוב.

האדריכלים והמעצבים רוצים תמיד לטובת הלקוח!

להשארת פרטים לתוכנית ליווי מקצועי

מספרים בנייה ושיפוצים
 • עינב ושרון דידי פקיעין החדשה

  וזה המטבח שלייי, תודה על הליווי והתכנון המושלם עד הפרט האחרון, וכמובן על תכנון כל הבית.

 • עטרה וערן סבן קיבוץ גשר הזיו

  במשך שנתיים רק תכננו שהכל ייצא מושלם ולפי מה שרצינו, היום עוד שנייה לפני הכניסה לבית אני שמחה שהבית שלי יצא כמו שרציתי ללא פשרות, חן, אדריכלית ומעצבת מקסימה ונעימה מקשיבה ותורמת את הידע שלה למבנה.

 • הדר ונועם סוחריאנו כפר הורדים

  ברצוני להוקיר תודה לחן האדריכלית המקסימה אשר ליוותה אותנו כשנה וחצי בכל תהליך הבנייה. חן מלאת מוטיבציה, אנרגטית, אדיבה ומקצועית ביותר. בעלת ידע נרחב בתחום ורצון תמידי לרכוש ידע נוסף. הפכה את התהליך המייגע לחוויה נהדרת והתוצאה הסופית היא הכי טובה שיכולנו לבקש, בית חלומותינו.

 • מיה בן שושן קלינקה בנהריה

  נהנית ונהנים מאוד מהעיצוב הרגוע, הנעים והמותאם כל כך לצרכים... כיף להיזכר בדרך שנעשתה!

 • שילון ולירון רחום מושב עמקה

  היי חן, ברצוני לומר לך המון המון תודה על כל התהליך בניית הבית שלנו! על זה שתמכת בנו לאורך כל הדרך, על עמידות בזמנים, הסובלנות והיחס האישי והמקצועי וזה לא מובן מאליו!

 • קרן ושי לוי נהריה

  חן איזה מרגש כאילו רק אתמול התחלנו את השיפוץ! תודה על חוויה שלא נגמרת. לימדת אותי המון על חללים ועיצוב היה תענוג לעבוד איתך ועדיין לא סיימנו כי אין סוף לבית!!!! את מעצבת מעולה ואמליץ בחום עליך תמיד!!! תודה רבה על דרך שהתחילה לפני שנה וכנראה שלא תסתיים בקרוב…. אוהבת אותך!

דילוג לתוכן