מעצבת פנים בתל אביב

ככל הנראה כי לא הומצא סוג של בושם או שיר, המצליחים לבטא את התחושה הזו כאשר אנו מצליחים לעצב את הבית בדרך ובצורה שדמיינו למשך כל כך הרבה זמן, בין אם השכרנו את הבית החדש שלנו ובין אם רכשנו אותו, אין תחושה קסומה מזו. אל התחושה הזו כמהים כיום לא מעט ישראלים, ועל כן ניתן לראות את החיפוש ההולך וגובר אחר מעצבת פנים בתל אביב ובאזורים אחרים ברחבי הארץ. לכן בחיפוש שכזה מומלץ לא לבזבז המון זמן ולהגיע אל משרד אדריכלות חן, בו נוכל לקבל מגוון אדיר של עיצובים שונים, החל מעיצובי פנים מטריפים ועד לתכנון בתים שונים.

מעצבת פנים בתל אביב – דרכים לחפש

החיפוש אחר מעצבת פנים בתל אביב עלול להיות מורכב עבור מרביתנו, שככל הנראה לא מגיעים מתחום העיצוב או האדריכלות, לכן אחד הטיפים הראשוניים לחיפוש שכזה הוא כמובן דרך אנשי מקצוע שונים. אלו יכולים להיות הנגרים שעזרו לנו עם ארון חדש למטבח, זה יכול להיות הקבלן שאנו מבקשים לבצע דרכו את עבודת השיפוץ בחדר הילדים ואפילו החשמלאי שלנו (טוב נו, אולי לא).

המלצות מאנשי מקצוע יוכלו להיות מועילות לרבים מאיתנו, אך גם חברים שכבר שכרו שירותיה של מעצבת יוכלו לעזור לנו לכוון את החיפוש שלנו בצורה טובה יותר, כך נוכל לא רק לקבל חוות דעת אישית עליה אנו סומכים אלא גם להתבונן בדוגמאות חיות. כמובן שמבין כל אלו ניתן גם לבצע חיפוש אחר אתרי הדירוג השונים, אשר מציעים לא מעט אנשי מקצוע שונים ומגוונים.

ניתן לשים את האצבע כל כמה רבדים כאשר אנו מחפשים אחר מעצבת פנים בתל אביב, החל מהחיבור המתקיים בנינו בפגישת ההיכרות ועד סגנון העיצוב בו היא מתמחה, אותו נוכל לפגוש דרך תיק העבודות או דרך האתר שלה.

ואם נבקש להבטיח חוויה מהנה בעיצוב, כזו שגם תקלע לטעם שלנו וגם תתהווה בצורה הכי מטריפה שיכולה להיות, מומלץ לפנות אל משרד אדריכלות חן ולקבל לא רק ליווי אישי מעולה אלא ניסיון עשיר.

העיר הגדולה מספקת שפע של הזדמנויות להציג את טעמכם בכל סגנון ותקציב, ולכן היא גם מרתקת כל כך. מעצבת פנים בתל אביב יכולה לעבוד עם כל מי שרוצה לשפר את נראות הבית שלו ולחיות במקום מעוצב ונעים למחיה. חן אברהמוף, ממשרד "אדריכלות החן", מציעה את ניסיונה הרב בעיצובים אורבניים וכפריים גם למי שגר בעיר הגדולה ורוצה לעצב לעצמו עולם משלו באמצע הכרך הגדול. אתם יכולים ליישם את החלום שלכם לבית עירוני מתוחכם או לבית כפרי חמים ונעים גם בעיר הסואנת.

כיצד מעצבת פנים בתל אביב יכולה לעזור לכם?

 • גם אם אתם בעלי ידע וניסיון מסוים בעיצוב ביתכם, רצוי לבקש ייעוץ נוסף. בהתאם, מעצבת הפנים יכולה לספק לכם חוות דעת שתעשה סדר בכל הרעיונות שלכם. התאמת ההשראה שלכם לתנאי הבית ולמבנה שלו היא המשימה החשובה ביותר של כל עיצוב פנים מוצלח.
 • תרגום הרעיונות שלכם ליישום מעשי בשטח הוא עבודתה של מעצבת פנים בכל סגנון ובכל תקציב. אתם יכולים לבוא רק עם רעיונות או אפילו ניסוח כללי של מה שחשוב לכם ומה אתם צריכים, והיא תעבוד עם מה שיש לכם – ואף תציע כיצד למקסם את האפשרויות שעומדות בפניכם בדרך הטובה ביותר. רעיון ערטילאי על נוחות יכול לקבל תרגום מעשי לצורת הספות והמיטות כמו גם הסידור המיוחד של חדר המשפחה, למשל וזה מומלץ.
 • אם ברצונכם בית מעוצב אבל לא בטוחים שזה מתאים לתקציב שלכם, עיצוב פנים הוא בדיוק בשבילכם. הוא זה שיקבע לכם סדרי עדיפויות ותכנית עבודה מסודרת שתוכלו לעבוד לפיה כל הזמן – ולהשלים לאט כל מה שחסר, בקצב שלכם בלבד. תקבלו הוכחה שתכנון העיצוב יכול לחסוך לכם כסף ולהחזיר את ההשקעה מהר מאוד.

מעצבת פנים תל אביב – הבית הופך ליותר נעים

מעצבת פנים בתל אביב יכולה לתת לכם רעיונות והשראה לחיים במגורים אסתטיים ונעימים יותר. כך אפשר לעמוד בתקציב הרלוונטי וליהנות מתכנון יעיל ומדויק של כל חדרי הבית – כמו גם לאבזר אותם בדיוק במה שנחוץ לכם לחיים, מבלי להתפשר על נוחות, פונקציונליות ונראות ייצוגית של הבית. למידע נוסף, ניתן לפנות אל חן אברהמוף, ממשרד "אדריכלות החן".

עיצוב פנים בתל אביב

לם העיצוב עובר שינויים בצורה תכופה, בין אם בטרנדים עונתיים מתמשכים ועד לסגנונות המתחדדים בחלוף שנה קלנדרית, אך כאשר אנו מבקשים לבצע עיצוב פנים בתל אביב או בכל עיר אחרת ישנה כמה כללים שחשוב להכיר, גם אם כבר מצאנו את המעצב האהוב עלינו. כללים אלו חשובים והדאגה ליישומם צריכה להיות כנגד ענינו כבר בתחילת העיצוב, כך נוכל לא רק לחסוך לא מעט כסף אלא גם לבצע דיוק עיצוב מתאים גם לבית בצורה אפקטיבית וגם לקרום עור וגידים לחלומות העיצוב שלנו. ובחיפוש אחר מעצב מעולה תוכלו לפנות אל משרד אדריכלות חן, ולקבל לא רק ניסיון עשיר בעיצוב פנים אלא גם משירות אישי מעולה.

עיצוב פנים בתל אביב וגם בבת ים הינו דומה ברמה העקרונית, לכן הנקודות העיקריות אמורות להיות זהות והן מתחילות עוד בתכנון מקדים ביחד עם המעצב בו בחרנו. תכנון זה אמור לכלול כמובן את הרומנטיות שבעיצוב, הכוללת מיקום של כל התוספים השונים שנבקש, בין אם במנורות חדשות, מחזיקי כוסות קפה ועד לתמונות שיוכלו להכניס אווירה שונה אל חלל הסלון או החדר. אך בתוך כל הרומנטיות והצד ה"כיפי" שבעיצוב חשוב גם לשים דגש לצד הפונקציונלי שבעיצוב.

על כן שלב התכנון צריך להיעשות בצורה עניינית ולא רק עיצובית גרידה, וכמובן לאחר נקודה זו חשוב ייעשה שעטנז בין הפרקטיות שבתכנון אלא בין הטאצ' שנבקש להשאיר בבית שלנו. בכדי לשלב את כל אלו מרבית המעצבים יציעו לנו מצגות שונות ומקורות השראה שונים, אשר יעזרו לנו לקבל פרופורציה גם במרחב וגם באופן העיצוב.

לראות הצגה

כאשר מדובר במקרים של עיצוב פנים בתל אביב וגם בערים אחרות, מומלץ לוודא כי גם אם יש בעינינו צורת עיצוב או שאין לנו, לבדוק את תיק העבודות של המעצב שאנו מבקשים לעבוד עימו, לצפות בהצגות וויזואליות שעשה בעבר.

לכן, בבחירה של מעצבי פנים אחת ההמלצות היא לפנות אל משרד אדריכלות חן ולקבל ניסיון עיצובי עשר במגוון סוגים, חללים ועבודות ייחודיות.

עיצוב פנים בתל אביב-הנקודות העיקריות

בבית מעוצב מרגישים הרבה יותר נינוחים, משום שהוא מגשים את כל משאלותיכם. עיצוב פנים במרכז יסייע לכם למצוא את הדרך וליישם את טעמכם האישי שלכם בחדרי הבית. זאת ועוד, בעזרת חן אברהמוף, מעצבת פנים מנוסה ומומחית לסגנונות שונים. היא מתמחה הן בבתים עירוניים והן בבתים כפריים ועובדת עם כל תקציב שעומד לרשותכם.

עיר מרתקת היא עיר שמציגה כמה שיותר סגנונות אדריכלות לפי התקופות השונות שעברו עליה. לכן, עיצוב פנים בתל אביב יכול להתכתב עם כל תקופה וסגנון ולהתאים גם לטעם שלכם. חן אברהמוף, ממשרד "אדריכלות החן", גילתה כבר לפני שנים שעבודה במקומות שנותנים השראה יכולה להיות מאתגרת ולהניב תוצאות מרהיבות בכל דירה. ההיסטוריה של עיצוב בעיר זו נכתבת כל הזמן ואתם יכולים להתחבר אליה בעזרת העיצוב הפרטי שלכם, בהובלת אברהמוף.

כיצד עיצוב פנים בתל אביב יכול להיות ייחודי?

 • הפרט המיוחד ביותר בתל אביב הוא שכל תקופה בעיר בת מאה השנה השאירה חותם אדריכלי וסגנוני מובהק. אתם יכולים לקחת מההיסטוריה של העיר בדיוק כפי שעושים בכל עיר גדולה ומפורסמת המכבדת את המורשת שלה, ומצדיעים לה גם בעיצוב הפנים. אם זה לא מדבר אליכם, אתם יכולים גם לייבא סגנון משלכם ולהתחיל טרנד חדש בעיר כזאת.
 • מה שיפה בעיר זו הוא שאתם מחויבים רק לעצמכם ולתנאי הדירה או הבית שלכם בכל שכונה. ישנן שכונות ישנות שבהן הבתים ענקיים ומאפשרים הרבה יותר, ויש שכונות שבהן הבתים ישנים אך קטנים ומציבים הרבה אתגרים שמחייבים פתרונות לכל מטרה.
 • תל אביב היא פחות ופחות עיר של משפחות עם ילדים ויותר של צעירים ומבוגרים שנהנים מהנוחות של עיר שפתוחה בכל שעות היממה. בהתאם לכך, בתים ודירות מעוצבות לפי הצרכים שלהם ולכן אין צורך לבזבז משאבים על עיצוב שאינו משרת אתכם.
 • סגנון החיים בתל אביב חופשי יותר ולכן חייבת להיות הבנה לכך שיותר שכנים מארחים, עורכים אירועים או שפשוט גרים בצמידות לאזורי מסחר ובילוי סואנים. זה חלק מהעיר ועיצוב הבית שלכם צריך לקחת זאת בחשבון, לצד שמירה על הפרטיות ואיטום נגד רעשים.

עיצוב פנים תל אביבי תוסס

עיצוב פנים בתל אביב הוא עיצוב בעיר תוססת ואורבנית במהות שלה. מעצבת פנים כמו חן אברהמוף, שעיצבה בתים רבים מבינה ומכירה היטב את האפשרויות שעומדות בפני הדיירים, תסייע לכם רבות.

להשארת פרטים לתוכנית ליווי מקצועי

מעצבת פנים בתל אביב
 • עינב ושרון דידי פקיעין החדשה

  וזה המטבח שלייי, תודה על הליווי והתכנון המושלם עד הפרט האחרון, וכמובן על תכנון כל הבית.

 • עטרה וערן סבן קיבוץ גשר הזיו

  במשך שנתיים רק תכננו שהכל ייצא מושלם ולפי מה שרצינו, היום עוד שנייה לפני הכניסה לבית אני שמחה שהבית שלי יצא כמו שרציתי ללא פשרות, חן, אדריכלית ומעצבת מקסימה ונעימה מקשיבה ותורמת את הידע שלה למבנה.

 • הדר ונועם סוחריאנו כפר הורדים

  ברצוני להוקיר תודה לחן האדריכלית המקסימה אשר ליוותה אותנו כשנה וחצי בכל תהליך הבנייה. חן מלאת מוטיבציה, אנרגטית, אדיבה ומקצועית ביותר. בעלת ידע נרחב בתחום ורצון תמידי לרכוש ידע נוסף. הפכה את התהליך המייגע לחוויה נהדרת והתוצאה הסופית היא הכי טובה שיכולנו לבקש, בית חלומותינו.

 • מיה בן שושן קלינקה בנהריה

  נהנית ונהנים מאוד מהעיצוב הרגוע, הנעים והמותאם כל כך לצרכים... כיף להיזכר בדרך שנעשתה!

 • שילון ולירון רחום מושב עמקה

  היי חן, ברצוני לומר לך המון המון תודה על כל התהליך בניית הבית שלנו! על זה שתמכת בנו לאורך כל הדרך, על עמידות בזמנים, הסובלנות והיחס האישי והמקצועי וזה לא מובן מאליו!

 • קרן ושי לוי נהריה

  חן איזה מרגש כאילו רק אתמול התחלנו את השיפוץ! תודה על חוויה שלא נגמרת. לימדת אותי המון על חללים ועיצוב היה תענוג לעבוד איתך ועדיין לא סיימנו כי אין סוף לבית!!!! את מעצבת מעולה ואמליץ בחום עליך תמיד!!! תודה רבה על דרך שהתחילה לפני שנה וכנראה שלא תסתיים בקרוב…. אוהבת אותך!

דילוג לתוכן