עבודה מקוונת לאחר הקורס

קורס היתרים

קורס היתרים מוצע למעצבים, אדריכלים, מודדים, הנדסאים ולכל מי שעוסק בתכנון והכנת תוכניות למבנים וכדומה. הקורס מלמד בצורה שיטתית, מרוכזת ומדוקדקת על כל ההליכים הפרוצדוראליים בתחום היתר הבניה. המידע חיוני מאוד ומייעל רבות את הצד המקצועי אצל העוברים אותו. ללא ידע כזה תשתבש קשות עבודת התכנון והגשת התכניות ואף עלולה להתעכב. המעצבת המוכשרת חני אברהמוף אשר מנהלת את סטודיו "אדריכלות החן" מארגנת ומעבירה קורס היתרים, וכדאי לפנות אליה לקבלת מידע נוסף. אם אתם מחפשים אדריכלים בצפון אתם יכולים להפסיק לחפש – פשוט צרו קשר.

קורס היתרים – יעיל וממוקד

קורס היתרים נמשך לאורך מספר פגישות אשר כמותן נקבעת על ידי המארגנים ובמסגרתו נלמדים תכנים שונים הקשורים בעולם הכנת תוכניות בניה על כל החוקים בתחום והמאפיינים השונים. ברור הוא, כי כל תכנית חייבת להתחשב בחוקי והיתרי הבניה כפי שהם מוצגים בתב"ע של הרשות. הדבר אומר מושגים כמו גבולות מגרש, קווי בניין בתוכו, אחוזי בנייה כוללים מותרים ובהם אחוזי בנייה למגורים, לשטחי שירותים, למחסנים ויחידות שירות אחרות. כן, יש צורך להכין תוכניות חיתוכים, חזיתות, חישוב שטחים בשיטה חדשה ועוד. בנוסף לצד הטכני, יש להתמצא בצד המנהלי הכולל הגשת התוכניות הכלליות, תוכניות קונסטרוקציה וברזל באישור וחתימה של מהנדס בניין ועוד. יש לצרף את המסמכים הנלווים להם לצורך מעבר עליהם ואישורן. בנוסף יש להכין תוכניות לנגרות, לחשמל, לעבודות אלומיניום, לאינסטלציה ועוד. כל אלו נועדו לבעלי המקצוע  השונים.

עבודה מקוונת

קורס היתרים שם דגש חשוב על עבודה מקוונת מול אתר רישוי זמין של מנהל התכנון אשר מאפשר הגשת בקשה להיתר בנייה באופן מקוון. המערכת הנ"ל הוקמה בהתאם לתיקון 101 לחוק התכנון והבנייה ומהווה חלופה מקוונת לגרמושקה – שעד כה הודפסה על נייר. החיסכון לבעל המקצוע רב בגלל שאינו חייב להגיע למשרדי הוועדה לתכנון ובנייה לצורך קבלת מסמכים ומידע, הגשת תוכניות ומעקב אחריהן.

קורס מקצועי

מעצבת פנים מומלצת חני אברהמוף אשר מנהלת את סטודיו "אדריכלות החן" מציעה קורסים אלו ומעבירה אותם בהצלחה. היא בעלת ידע נרחב וניסיון מצטבר בתחום ותשמח להעביר אותם לטובת מתלמדים חדשים הרוצים להתמחות בענף. ההשקעה בקורס כזה מתגמלת מאוד את העושה אותה.

להשארת פרטים לתוכנית ליווי מקצועי

עבודה מקוונת לאחר הקורס
 • עינב ושרון דידי פקיעין החדשה

  וזה המטבח שלייי, תודה על הליווי והתכנון המושלם עד הפרט האחרון, וכמובן על תכנון כל הבית.

 • עטרה וערן סבן קיבוץ גשר הזיו

  במשך שנתיים רק תכננו שהכל ייצא מושלם ולפי מה שרצינו, היום עוד שנייה לפני הכניסה לבית אני שמחה שהבית שלי יצא כמו שרציתי ללא פשרות, חן, אדריכלית ומעצבת מקסימה ונעימה מקשיבה ותורמת את הידע שלה למבנה.

 • הדר ונועם סוחריאנו כפר הורדים

  ברצוני להוקיר תודה לחן האדריכלית המקסימה אשר ליוותה אותנו כשנה וחצי בכל תהליך הבנייה. חן מלאת מוטיבציה, אנרגטית, אדיבה ומקצועית ביותר. בעלת ידע נרחב בתחום ורצון תמידי לרכוש ידע נוסף. הפכה את התהליך המייגע לחוויה נהדרת והתוצאה הסופית היא הכי טובה שיכולנו לבקש, בית חלומותינו.

 • מיה בן שושן קלינקה בנהריה

  נהנית ונהנים מאוד מהעיצוב הרגוע, הנעים והמותאם כל כך לצרכים... כיף להיזכר בדרך שנעשתה!

 • שילון ולירון רחום מושב עמקה

  היי חן, ברצוני לומר לך המון המון תודה על כל התהליך בניית הבית שלנו! על זה שתמכת בנו לאורך כל הדרך, על עמידות בזמנים, הסובלנות והיחס האישי והמקצועי וזה לא מובן מאליו!

 • קרן ושי לוי נהריה

  חן איזה מרגש כאילו רק אתמול התחלנו את השיפוץ! תודה על חוויה שלא נגמרת. לימדת אותי המון על חללים ועיצוב היה תענוג לעבוד איתך ועדיין לא סיימנו כי אין סוף לבית!!!! את מעצבת מעולה ואמליץ בחום עליך תמיד!!! תודה רבה על דרך שהתחילה לפני שנה וכנראה שלא תסתיים בקרוב…. אוהבת אותך!

דילוג לתוכן