עבודה מקוונת לאחר הקורס

18 בנובמבר 2021

קורס היתרים

קורס היתרים מוצע למעצבים, אדריכלים, מודדים, הנדסאים ולכל מי שעוסק בתכנון והכנת תוכניות למבנים וכדומה. הקורס מלמד בצורה שיטתית, מרוכזת ומדוקדקת על כל ההליכים הפרוצדוראליים בתחום היתר הבניה. המידע חיוני מאוד ומייעל רבות את הצד המקצועי אצל העוברים אותו. ללא ידע כזה תשתבש קשות עבודת התכנון והגשת התכניות ואף עלולה להתעכב. המעצבת המוכשרת חני אברהמוף אשר מנהלת את סטודיו "אדריכלות החן" מארגנת ומעבירה קורס היתרים, וכדאי לפנות אליה לקבלת מידע נוסף. אם אתם מחפשים אדריכלים בצפון אתם יכולים להפסיק לחפש – פשוט צרו קשר.

קורס היתרים – יעיל וממוקד

קורס היתרים נמשך לאורך מספר פגישות אשר כמותן נקבעת על ידי המארגנים ובמסגרתו נלמדים תכנים שונים הקשורים בעולם הכנת תוכניות בניה על כל החוקים בתחום והמאפיינים השונים. ברור הוא, כי כל תכנית חייבת להתחשב בחוקי והיתרי הבניה כפי שהם מוצגים בתב"ע של הרשות. הדבר אומר מושגים כמו גבולות מגרש, קווי בניין בתוכו, אחוזי בנייה כוללים מותרים ובהם אחוזי בנייה למגורים, לשטחי שירותים, למחסנים ויחידות שירות אחרות. כן, יש צורך להכין תוכניות חיתוכים, חזיתות, חישוב שטחים בשיטה חדשה ועוד. בנוסף לצד הטכני, יש להתמצא בצד המנהלי הכולל הגשת התוכניות הכלליות, תוכניות קונסטרוקציה וברזל באישור וחתימה של מהנדס בניין ועוד. יש לצרף את המסמכים הנלווים להם לצורך מעבר עליהם ואישורן. בנוסף יש להכין תוכניות לנגרות, לחשמל, לעבודות אלומיניום, לאינסטלציה ועוד. כל אלו נועדו לבעלי המקצוע  השונים. 

עבודה מקוונת

קורס היתרים שם דגש חשוב על עבודה מקוונת מול אתר רישוי זמין של מנהל התכנון אשר מאפשר הגשת בקשה להיתר בנייה באופן מקוון. המערכת הנ"ל הוקמה בהתאם לתיקון 101 לחוק התכנון והבנייה ומהווה חלופה מקוונת לגרמושקה – שעד כה הודפסה על נייר. החיסכון לבעל המקצוע רב בגלל שאינו חייב להגיע למשרדי הוועדה לתכנון ובנייה לצורך קבלת מסמכים ומידע, הגשת תוכניות ומעקב אחריהן.  

קורס מקצועי

מעצבת פנים מומלצת חני אברהמוף אשר מנהלת את סטודיו "אדריכלות החן" מציעה קורסים אלו ומעבירה אותם בהצלחה. היא בעלת ידע נרחב וניסיון מצטבר בתחום ותשמח להעביר אותם לטובת מתלמדים חדשים הרוצים להתמחות בענף. ההשקעה בקורס כזה מתגמלת מאוד את העושה אותה.

    שניפגש לקפה?

    קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני