עיצוב הסלון מחדש

30 בינואר 2017

עיצוב הסלון מחדש זו המומחיות שלנו

בוקר נפלא, אני פותחת את היום עם חיתולים בקבוקים, ומגיעה למשרד ליום עבודה עם אנרגיות טובות וחיוביות. יושבת חושבת מה לכתוב..

אני מתכננת וילות ויש אחת מהממת בית בכפר עם בריחת שחייה פונה לנוף פסטורלי וחלומי ירוק של הצפון, כי אין על הצפון! כולי צפייה שהבנייה תסתיים והלקוחות יתרווחו במשכנם החדש המעלף. אבל בינתיים נוטה לפנטז על בית החלומות הבא אולי שלך?!

בכל מקרה אני כאן מתכוננת לשנה אזרחית חדשה טובה יותר פורייה יותר מאתגרת ומרתקת בבניה שיפוץ או סתם כי בא לחדש ולשנות. ובהזדמנות זו שעוד קצת כמעט פסח וזה הזמן לעשות חידוש קצת צבע והחלפת מזנון או סלון. מחפשים אדריכלים מומלצים בצפון? הגעתם למקום הנכון.

אז הנה מספר טיפים ל עיצוב הסלון מחדש :

  • כמה שפחות להוציא כסף. קונים צבע להבלטה בגלון קטן צובעים קיר 1. במידה והצבע אינו כהה אם הצבע כהה ניתן לעשות פס רוחבי או אופקי לאורך הקיר בו ממוקם הספה או הטלוויזיה.
  • לחדר המגורים ניתן להוסיף וילונות כריות ושטיח לרענון הסלון. ניתן למצוא פריטים אלה במחירים שפויים ולא מטורפים. כמובן אפשר להדגיש עם אלה או רק למלא את החלל באותם צבעי החדר.
  • תמונה מעל הספה יוצרת אווירה נעימה ורכה מוערכת בכסף רב אך התמונה יכולה לעלות לנו מעט כסף ולתת הרגשה של יותר.
  • אקססוריז- במידה ויש לכם מזנון או נישות גבס שניתן להניח עליהם פריטים. לדוגמא מסגרות תמונה של המשפחה, נרות וחפצי נוי מוסיף המון לאווירה.
  • טאצ’ סופי פרחים צבעוניים במרכז הסלון על שולחן המרכזי, אפשר פרחים מלאכותיים או בכלל פרחים חיים.

מחכה לכם…לקבלת הצעת מחיר לעיצוב פנים בצפון התקשרו אליי 0503381810.

    שניפגש לקפה?

    קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני