עיצוב פנים כפרי

4 באוגוסט 2020

ישראל היא ארץ משפחתית וחמימה, ולכן לא פלא שיש הרבה ביקוש לסגנון של עיצוב פנים כפרי. עיצוב זה נחשב להרבה יותר נעים ומזמין וכל בית כזה נראה הרבה יותר ישראלי, גם כשהוא נמצא בלב העיר. חן אברהמוף, ממשרד "אדריכלות החן", מציעה לכם את ניסיונה הרב בעיצוב בתים כפריים בכל סביבה, לפי טעמכם והתקציב שלכם ומבלי להתפשר על איכות המרכיבים.

מה מאפיין עיצוב פנים כפרי?

  • הפשטות של העיצוב אינה באה על חשבון איכות חומרי הגלם שמשתמשים בהם. עץ מלא וטבעי הוא הבסיס לעיצוב כזה, והוא יכול לפתוח אפשרויות רבות לקבלת מראה של בית כפרי נינוח ויוקרתי או נינוח ופשוט יותר. זאת, מבלי לוותר על הקווים המאפיינים עיצוב כזה.
  • חומרים טבעיים בלבד מאפיינים בית כפרי, ולכן לא תמצאו בו מתכות בוהקות וחומרים מודרניים מדי. עם זאת, ברזל יכול לשמש שם מוטיב עיצובי אם הוא בא כחלק מפרזול שמזכיר את העבודות בווילות הכפריות של פרובנס, ונעשה באותה רמת מיומנות ומומחיות.
  • לבית כפרי יש מרחבים בחוץ וחלוקת חדרים מאוד ברורה בפנים. הוא משמש לאירוח בעיקר במטבח הגדול והנוח שלו, והסלון הוא סלון שכיף לשבת בו וליהנות מאווירה נינוחה ומשפחתית. מארחים בכל חדר כזה ולכן העיצוב חייב להיות לא עמוס מדי אבל גם לא מינימליסטי.
  • אחד המאפיינים של עיצוב כזה הוא התוספות של הטקסטילים והאריגים שמוסיפים המון כבוד למסורת של פעם, כמו וילונות תחרה, מפות רקומות ועוד. כמו כן, יש תפקיד חשוב מאוד לכל האביזרים הקטנים שעושים את הבית נעים. אלה יכולים להיות כלי בית שמוצגים בארונות פתוחים או פסלונים קטנים שהם חלק מאוסף של בעלי הבית, וכמובן גם יצירות של הילדים שהם חלק בלתי נפרד מהעיצוב.

 

עיצוב פנים כפרי

 

עיצוב פנים בסגנון כפרי יוצר אווירה משפחתית

עיצוב פנים של בית פרטי בסגנון כפרי יעניק לכם מרחב נעים וחמים באווירה משפחתית. הסגנון הכפרי מאופיין בקו עיצוב טבעי עם הרבה שימוש בעץ גושני, בעל חזות מאסיבית ומחוספסת. כך למשל, בית בסגנון כפרי יכיל פריטי ריהוט מעץ מלא, קורות תקרה מעץ חשופות ודלתות עץ מאסיביות, לצד קיר עם לבנים, ריצוף פרקט או ריצוף של אבנים טבעיות, וכן עבודות פרזול חשופות. כל זאת עם הרבה גוונים חמים של חום ושמנת לצד בדי ריפוד, וילונות ושטיחים מבדים טבעיים, בהירים ורכים. בנוסף, בית כפרי ישלב בתוכו הרבה צמחייה ויבוסס על תאורה רכה ונעימה

עיצוב פנים כפרי מבטיח לכם מראה של בית משפחתי ומזמין, והוא אחד הבתים שהכי כיף לעצב. חן אברהמוף, ממשרד "אדריכלות החן", מתמחה בעיצוב בתים שעושים חשק להיכנס ולשבת בהם שעות – ואף מבטיחה להקדיש מחשבה רבה לכל הדרישות והצרכים שלכם, בדרך לבית החלומות החמים שלכם.

    שניפגש לקפה?

    קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני