עיצוב פנים קלאסי

4 באוגוסט 2020

מכל הסגנונות בתולדות העיצוב, הסגנון שנחשב לנצחי הוא עיצוב פנים קלאסי. זהו סגנון שנמצא אתנו שנים רבות והוא מחייב יחס מכבד לעקרונות ולחוקים של קומפוזיציה וצבעים, ומתאים למי שיש לו טעם אלגנטי ומאופק. חן אברהמוף, ממשרד "אדריכלות החן", אוהבת לעבוד בסגנון זה משום שהבתים שמעוצבים כך יכולים להתאים לכל אורח חיים ולכל תקציב. זאת, כאשר מתאימים את הפריטים הנכונים לתקציב של הדיירים. כמו כן, היא מוכיחה שוב ושוב שאפשר להיות יצירתי גם כשאתם קלאסיים.

כיצד עיצוב פנים קלאסי נראה אצלכם?

  • פלטת הצבעים של סגנון קלאסי אינה מתפרעת בין כל הגוונים שיש והיא מאופקת בדרך כלל. המגוון העיקרי הוא הגוונים של הצבעים המעטים ששולטים בעיצוב – והם אלו שנותנים לבית את המראה המאופק שלו. משתמשים בעיקר בצבעים בסיסיים כמו שחור ולבן ואפור, וגם בצבעים סולידיים כמו כחול ואפור, אבל מבלי לשלב יותר מדי.
  • תכנון בית קלאסי הוא תכנון די שמרני ומסורתי, כשהחדרים והאזורים השונים בו אינם מחולקים יותר מדי בצורה בלתי פרופורציונלית.
  • הריהוט והאבזור יכולים להיות מודרניים או וינטג' או רטרו, בתנאי שהם מצייתים לכלל, כלומר שהקווים צריכים להיות נקיים ומעודנים כדי להתאים לאלגנטיות של הבית. אין כאן מקום לשילוב של ריהוט יוצא דופן יתר על המידה, משום שהוא מסיט את רוב תשומת הלב. מילת המפתח של סגנון קלאסי היא השתלבות הרמונית מבלי להוסיף יותר מדי אלמנטים רבים ויוצאי דופן, אלא אם כן הם במידה.
  • בבית כזה אפשר למצוא גם פריטים יוקרתיים ואיכותיים. זאת משום שלא מציפים את הבית בגודש רב מדי של ריהוט ואבזור, אלא בוחרים במעט שהוא הטוב ביותר.

עיצוב פנים קלאסי

עיצוב בית קלאסי

עיצוב בתים פרטיים בסגנון קלאסי מכוון ליצירת חללים מעוצבים בקו אירופאי, עשיר ויוקרתי. מדובר בבתים עם עושר של פריטים, ריהוט מושקע עם פיתוחי עץ, ריפודים ושטיחים שופעי דוגמאות מושקעות, קרניזים בקירות, דלתות מעוצבות, תמונות ממוסגרות, מזנוני ויטרינה גדולים, שפע של חפצי נוי וכדומה

עיצוב פנים קלאסי מעניק לכם בית שהוא אלגנטי במידה ומתאים לאורח החיים שלכם בדיוק. המאופק והסולידי יכולים להיות מרתקים אם יודעים לשלב אותם נכון מבלי להתפשר, וזה בדיוק מה שמעצבת הפנים חן אברהמוף תשמח לעשות למענכם בבית או בדירה הקלאסית שלכם. חן אברהמוף, ממשרד "אדריכלות החן", שואבת השראה מהמקורות הטובים ביותר בתולדות העיצוב ומציגה עבודות מרתקות של עיצוב בתים.

    שניפגש לקפה?

    קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני