קורס היתרים – הכניסה מותרת לכולם

הגשת בקשה להיתר בנייה או כל סוג אחר של היתר היא פעולה שחייבת להתבצע בצורה מדויקת וללא שום תקלה או טעות טכנית על מנת שאכן הבקשה תאושר והאדריכל שמגיש את הבקשה יוכל להמשיך בפרויקט שאותו הוא מלווה. לשם כך עליו לעבור בהצלחה קורס היתרים ומדובר בקורס שמומלץ לכל איש מקצוע לעבור גם אם אין הוא מתכוון לעסוק בהגשת הבקשות האלה. בניגוד לעבר, כיום נוח יותר באופן יחסי להגיש את הבקשות בצורה מקוונת דרך מערכת ממוחשבת וידידותית למשתמש, רק שכמובן חשוב לשים לב לדרך שבה מגישים את הבקשה ולכל הפרטים הקטנים או הטכניים שנדרשים להיות מלאים כראוי.

מה הנושאים של קורס היתרים?

על מנת להגיש בקשה להיתר בנייה צריך לדעת לא מעט ולהכיר לעומק את תחום האדריכלות. מדובר בשירות מקצוע שהאדריכל חייב להיות בקיא בו ולבצע אותו על מנת להציע שירותים מקצועיים ברמה גבוהה עבור הלקוחות שלו. קורס היתרים יעזור לו לקבל כלים מקצועיים וטכניים להבנה מעמיקה אודות כל פרט ופרט שחייב להיות מוגש ומלא על פי הדרישות, מה שיעלה את הסיכוי לקבלת תשובה חיובית לבקשה. בקשות רבות נדחות על הסף בשל תקלות טכניות או אי מילוי נכון של הבקשות ולכן הקורס שם דגש בדיוק על הפרטים הקטנים שאדריכלים רבים לא תמיד מייחסים להם משמעות אך הם קריטיים להמשך התהליך.

החשיבות של ידע מעמיק בתחום האדריכלות

לאדריכל יש תפקיד חשוב ומהותי כאשר הוא מלווה את הלקוחות שלו בתהליכים משמעותיים של בניית הבית שלהם או בשיפוץ לצרכי התאמת הבית או הדירה לחיים שלהם. כאשר הוא גם יהיה בוגר קורס היתרים הוא יוכל להציע שירות הרבה יותר מעמיק ומקצועי והלקוחות שלו יוכלו להיות בטוחים שהבקשות להיתרים שהוא יגיש עבורם או בשמם תקבלנה את האישורים הנדרשים או התשובה החיובית ללא זמן המתנה ארוך וללא שום תקלות טכניות בדרך.

מעוניין ללמוד על הגשת בקשות להיתרים? הנדסאית האדריכלות חני אברהמוף היא הכתובת שלכם. עם ניסיון מקצועי רב בתחום ותלמידים רבים שיודעים בדיוק איך להגיש בקשות.

להשארת פרטים לתוכנית ליווי מקצועי

קורס היתרים – הכניסה מותרת לכולם
 • עינב ושרון דידי פקיעין החדשה

  וזה המטבח שלייי, תודה על הליווי והתכנון המושלם עד הפרט האחרון, וכמובן על תכנון כל הבית.

 • עטרה וערן סבן קיבוץ גשר הזיו

  במשך שנתיים רק תכננו שהכל ייצא מושלם ולפי מה שרצינו, היום עוד שנייה לפני הכניסה לבית אני שמחה שהבית שלי יצא כמו שרציתי ללא פשרות, חן, אדריכלית ומעצבת מקסימה ונעימה מקשיבה ותורמת את הידע שלה למבנה.

 • הדר ונועם סוחריאנו כפר הורדים

  ברצוני להוקיר תודה לחן האדריכלית המקסימה אשר ליוותה אותנו כשנה וחצי בכל תהליך הבנייה. חן מלאת מוטיבציה, אנרגטית, אדיבה ומקצועית ביותר. בעלת ידע נרחב בתחום ורצון תמידי לרכוש ידע נוסף. הפכה את התהליך המייגע לחוויה נהדרת והתוצאה הסופית היא הכי טובה שיכולנו לבקש, בית חלומותינו.

 • מיה בן שושן קלינקה בנהריה

  נהנית ונהנים מאוד מהעיצוב הרגוע, הנעים והמותאם כל כך לצרכים... כיף להיזכר בדרך שנעשתה!

 • שילון ולירון רחום מושב עמקה

  היי חן, ברצוני לומר לך המון המון תודה על כל התהליך בניית הבית שלנו! על זה שתמכת בנו לאורך כל הדרך, על עמידות בזמנים, הסובלנות והיחס האישי והמקצועי וזה לא מובן מאליו!

 • קרן ושי לוי נהריה

  חן איזה מרגש כאילו רק אתמול התחלנו את השיפוץ! תודה על חוויה שלא נגמרת. לימדת אותי המון על חללים ועיצוב היה תענוג לעבוד איתך ועדיין לא סיימנו כי אין סוף לבית!!!! את מעצבת מעולה ואמליץ בחום עליך תמיד!!! תודה רבה על דרך שהתחילה לפני שנה וכנראה שלא תסתיים בקרוב…. אוהבת אותך!

דילוג לתוכן