קורס היתרי בנייה שלא מדלג על אף שלב

הגשת בקשות להיתרי בנייה היא אחת המשימות המורכבות והמאתגרות ביותר שעומדת בפניהם של אדריכלים רבים. חשוב מאד להגיש את הבקשה כמו שצריך על מנת להגדיל את הסיכויים לקבלת תשובה חיובית. לאחרונה מתאפשרת הגשה מקוונת של הבקשות אך עדיין יש לא מעט אדריכלים שעושים טעויות אשר בגינן מתקבלות תשובות שליליות והבקשות נדחות. מהסיבות האלה חשוב לעבור בהצלחה קורס היתרי בנייה וכך להבין בדיוק מה נדרש מהבקשה ואילו פרטים חשוב שיופיעו בה. חשוב מאד לעבור את הקורס הזה אצל אדריכל מנוסה שיש לו ניסיון בהגשת בקשות ידניות או מקוונות, מה שיבטיח ידע נרחב שיסייע מאד בשירות שמציעים ללקוחות.

מה כולל קורס היתרי בנייה מבחינת תכנים ונושאי לימוד?

בשנים האחרונות הוקמה מערכת מקוונת שבה יכולים אדריכלים להגיש בקשות מקוונות להיתרי בנייה. מי שמחפש קורס היתרי בנייה ילמד גם את הדקויות הטכניות של עצם הגשת הבקשה וקבלת האישור ואת אופן ההגשה בצורה המקוונת. מדובר במערכת שאינה מסובכת אך לא כל אדריכל יידע בדיוק מה לעשות ואיך למלא את כל השדות הנדרשים. מכאן שחשוב מאד להכיר לעומק את המערכת, את כל האפשרויות שהיא מציעה וכך אפשר להציע ללקוחות שירותים מקצועיים ברמה גבוהה במיוחד מתוך ידיעה שהסיכויים גבוהים מאד שהבקשה תתקבל ותאושר. מדובר בקורס חובה שכל אדריכל צריך לסיים בהצלחה.

החשיבות של עיסוק נכון בהיתרי בנייה

בזמן תהליך ארוך של בנייה או שיפוצים ישנם לא מעט מקרים שבהם ההמתנה לאישור וקבלת היתר הבנייה יכולה להוות צוואר בקבוק שיעכב את הפרויקט כולו. בידיעה שלא מעט בקשות נדחות בשל כשלים טכניים של ההגשה עצמה – הרי שמי שסיים בהצלחה קורס היתרי בנייה יקטין את דחיית הבקשה שהוא מגיש ויאפשר לפרויקט להמשיך ללא עיכובים או עצירות. כך לא יהיה צורך להמתין ובזמן שמבוצעות משימות אחרות אפשר יהיה להגיש את הבקשה ולקבל את האישור.

חני אברהמוף, היא הנדסאית אדריכלות מנוסה שמציעה קורסים בהגשת היתרים כך שכל אדריכל יידע ויצליח להגיש את הבקשות כמו שצריך וכך יבטיח את אישורן המהיר.

להשארת פרטים לתוכנית ליווי מקצועי

קורס היתרי בנייה שלא מדלג על אף שלב
 • עינב ושרון דידי פקיעין החדשה

  וזה המטבח שלייי, תודה על הליווי והתכנון המושלם עד הפרט האחרון, וכמובן על תכנון כל הבית.

 • עטרה וערן סבן קיבוץ גשר הזיו

  במשך שנתיים רק תכננו שהכל ייצא מושלם ולפי מה שרצינו, היום עוד שנייה לפני הכניסה לבית אני שמחה שהבית שלי יצא כמו שרציתי ללא פשרות, חן, אדריכלית ומעצבת מקסימה ונעימה מקשיבה ותורמת את הידע שלה למבנה.

 • הדר ונועם סוחריאנו כפר הורדים

  ברצוני להוקיר תודה לחן האדריכלית המקסימה אשר ליוותה אותנו כשנה וחצי בכל תהליך הבנייה. חן מלאת מוטיבציה, אנרגטית, אדיבה ומקצועית ביותר. בעלת ידע נרחב בתחום ורצון תמידי לרכוש ידע נוסף. הפכה את התהליך המייגע לחוויה נהדרת והתוצאה הסופית היא הכי טובה שיכולנו לבקש, בית חלומותינו.

 • מיה בן שושן קלינקה בנהריה

  נהנית ונהנים מאוד מהעיצוב הרגוע, הנעים והמותאם כל כך לצרכים... כיף להיזכר בדרך שנעשתה!

 • שילון ולירון רחום מושב עמקה

  היי חן, ברצוני לומר לך המון המון תודה על כל התהליך בניית הבית שלנו! על זה שתמכת בנו לאורך כל הדרך, על עמידות בזמנים, הסובלנות והיחס האישי והמקצועי וזה לא מובן מאליו!

 • קרן ושי לוי נהריה

  חן איזה מרגש כאילו רק אתמול התחלנו את השיפוץ! תודה על חוויה שלא נגמרת. לימדת אותי המון על חללים ועיצוב היה תענוג לעבוד איתך ועדיין לא סיימנו כי אין סוף לבית!!!! את מעצבת מעולה ואמליץ בחום עליך תמיד!!! תודה רבה על דרך שהתחילה לפני שנה וכנראה שלא תסתיים בקרוב…. אוהבת אותך!

דילוג לתוכן