קורס רישוי זמין – זמינות מלאה לכלל הציבור

רישוי זמין הוא השם של המערכת המקוונת והאינטראקטיבית שבאמצעותה אדריכלים יכולים לבצע פעולות בצורה מהירה ופשוטה מכל מחשב ומכל מקום. פעולות רבות שבעבר הצריכו הגעה פיזית אל מחלקת ההנדסה של הרשות המקומית ניתנות כיום לביצוע בצורה מקוונת כחלק מהתהליך של דיגיטציה שעוברים לא מעט ממוסדות המדינה. חשוב לעבור בהצלחה קורס רישוי זמין על מנת להכיר את המערכת ולהבין בדיוק איך לעבוד בה, איך מגישים בקשות ומה צריכה הבקשה לכלול על מנת שתאושר ללא עיכובים וללא בעיה. המערכת מהווה אלטרנטיבה להגשת גרמושקות, למשל, וכך חוסכת את הרחה שבהגעה פיזית, חיפוש חנייה והמתנה בתור במשך לא מעט זמן.

מה התכנים של קורס רישוי זמין?

מדובר בקורס שנחשב כחובה של ממש לאדריכלים שבעזרתו הם יכולים להקל על עצמם ולחסוך לא מעט זמן וטרחה הן עבור עצמם והן עבור הלקוחות שלהם. השימוש העיקרי במערכת הינו לטובת הגשה של בקשת היתר בניה ולכן חשוב מאד לשים לב לכל הדקויות הטכניות הקטנות על מנת לדעת איך להגיש את הבקשה כמו שצריך. בדיוק בדברים האלה עוסק קורס רישוי זמין, בנוסף להכרות מעמיקה עם המערכת, הבנה איך מתחברים בצורה נכונה ומתאימה ואיך לבחור את סוג הפעולה הרצויה כך שלא יהיה צורך לחזור על הבקשה או שהבקשה תידחה.

החשיבות של קורס מסודר ואמין

מי שמחפש קורס רישוי זמין צריך לוודא שמי שמעביר את הקורס הוא אדריכל מוסמך ומורשה שכבר התנסה במערכת ומכיר אותה היטב. יש חשיבות להתנסות האישית, שכן יש לה תרומה גדולה להצלחה ולקבלת האישורים והתשובות החיוביות לבקשות. במערכת אפשר למצוא לא מעט מדריכים שקשורים להגשת בקשות להיתר בנייה ולכן חשוב שמי שמכיר את המערכת היטב יוכל לסקור את כל הפונקציות שבה וכך יספק מידע חשוב, מקצועי ומהימן ללומדים. מדובר בידע משמעותי שכל אדריכל יכול לעשות בו שימוש.

הנדסאית האדריכלות חני אברהמוף מציעה קורסים ללימוד מערכת רישוי זמין והיא מנוסה בעבודה עם המערכת ומכירה אותה היטב. הידע שלה מצוין ומקצועי ויש הרבה מה ללמוד ממנה.

להשארת פרטים לתוכנית ליווי מקצועי

קורס רישוי זמין – זמינות מלאה לכלל הציבור
 • עינב ושרון דידי פקיעין החדשה

  וזה המטבח שלייי, תודה על הליווי והתכנון המושלם עד הפרט האחרון, וכמובן על תכנון כל הבית.

 • עטרה וערן סבן קיבוץ גשר הזיו

  במשך שנתיים רק תכננו שהכל ייצא מושלם ולפי מה שרצינו, היום עוד שנייה לפני הכניסה לבית אני שמחה שהבית שלי יצא כמו שרציתי ללא פשרות, חן, אדריכלית ומעצבת מקסימה ונעימה מקשיבה ותורמת את הידע שלה למבנה.

 • הדר ונועם סוחריאנו כפר הורדים

  ברצוני להוקיר תודה לחן האדריכלית המקסימה אשר ליוותה אותנו כשנה וחצי בכל תהליך הבנייה. חן מלאת מוטיבציה, אנרגטית, אדיבה ומקצועית ביותר. בעלת ידע נרחב בתחום ורצון תמידי לרכוש ידע נוסף. הפכה את התהליך המייגע לחוויה נהדרת והתוצאה הסופית היא הכי טובה שיכולנו לבקש, בית חלומותינו.

 • מיה בן שושן קלינקה בנהריה

  נהנית ונהנים מאוד מהעיצוב הרגוע, הנעים והמותאם כל כך לצרכים... כיף להיזכר בדרך שנעשתה!

 • שילון ולירון רחום מושב עמקה

  היי חן, ברצוני לומר לך המון המון תודה על כל התהליך בניית הבית שלנו! על זה שתמכת בנו לאורך כל הדרך, על עמידות בזמנים, הסובלנות והיחס האישי והמקצועי וזה לא מובן מאליו!

 • קרן ושי לוי נהריה

  חן איזה מרגש כאילו רק אתמול התחלנו את השיפוץ! תודה על חוויה שלא נגמרת. לימדת אותי המון על חללים ועיצוב היה תענוג לעבוד איתך ועדיין לא סיימנו כי אין סוף לבית!!!! את מעצבת מעולה ואמליץ בחום עליך תמיד!!! תודה רבה על דרך שהתחילה לפני שנה וכנראה שלא תסתיים בקרוב…. אוהבת אותך!

דילוג לתוכן