רישוי זמין עורכי בקשות

מי שעוסק באדריכלות ומציע שירותים של ליווי מקצועי צמוד ללקוחות שבונים בית או מבצעים שיפוץ בדירות שלהם לבטח מכיר את מערכת רישוי זמין של הממשלה אשר מאפשרת לאנשי המקצוע להגיש בקשות להיתרי בנייה בצורה מקוונת בלי הצורך להגיע פיזית אל משרדי הרשות המקומית המדוברת. מבחינת המערכת רישוי זמין עורכי בקשות הם האדריכלים שמייצגים את הלקוחות שלהם ומגישים את הבקשות בשמם. ממילא רק אדריכלים יכולים להגיש את הבקשות ולכן רבים מהם עוברים קורסים על מנת להכיר את המערכת וכך להגיש בקשות בצורה טובה ונכונה שלא תעכב את מתן האישור המיוחל.

מי יכול להיות רישוי זמין עורכי בקשות על פי החוק?

כאמור, מדובר בפעולה שרק אדריכלים יכולים לבצע, שכן הם אנשי המקצוע שיאשרו את העבודה המדוברת אחרי שבחנו לעומק את התוכניות והשרטוטים של המבנה המדובר. רישוי זמין עורכי בקשות יעשו את זה אחרי שבחנו לעומק את הבקשה ואת מה שהלקוח שלהם רוצה לבצע בבית או בדירה שלו, יוודאו שהמשימה אפשרית ומתאימה למקום ללא פגיעה בתשתיות או במבני יסוד ושלד, יסכימו לקבל עליהם את העבודה ואת הליווי של הצוות המקצועי באתר העבודה וכמובן יחתמו במלוא המקצועיות והאחריות המקצועית שלהם על הבקשה. יש חשיבות גבוהה למילוי מלא ומדויק של כל הפרטים הנדרשים על מנת שלא לעכב את מתן התשובה.

החשיבות של אדריכל כחלק מהצוות המקצועי

יש מי שחושב שאפשר פשוט לבצע שיפוצים עם קבלן עבודה ואין צורך באנשי מקצוע נוספים. בפועל אין זה נכון וחשוב מאד שיהיה אדריכל בצוות שיוודא שמה שהלקוח רוצה לעשות אכן בר ביצוע בצורה בטוחה ונכונה. ישנם לא מעט מקרים שבהם צריך לבקש היתר בנייה או אישור של הרשות המקומית לבצע את העבודות הנדרשות ולכן הגשת בקשות למערכת רישוי זמין עורכי בקשות חייבים להיות בקיאים ומנוסים בביצוע פעולה זו ובדרך הנכונה לבצע אותה.

מחפשים אדריכלית לצורך הגשת בקשה להיתר בנייה? חני אברהמוף היא הכתובת שלכם, עם ידע רב ועשיר בנוגע להגשת בקשות ועשייה מעל ומעבר כדי לקבל את האישור.

להשארת פרטים לתוכנית ליווי מקצועי

רישוי זמין עורכי בקשות
 • עינב ושרון דידי פקיעין החדשה

  וזה המטבח שלייי, תודה על הליווי והתכנון המושלם עד הפרט האחרון, וכמובן על תכנון כל הבית.

 • עטרה וערן סבן קיבוץ גשר הזיו

  במשך שנתיים רק תכננו שהכל ייצא מושלם ולפי מה שרצינו, היום עוד שנייה לפני הכניסה לבית אני שמחה שהבית שלי יצא כמו שרציתי ללא פשרות, חן, אדריכלית ומעצבת מקסימה ונעימה מקשיבה ותורמת את הידע שלה למבנה.

 • הדר ונועם סוחריאנו כפר הורדים

  ברצוני להוקיר תודה לחן האדריכלית המקסימה אשר ליוותה אותנו כשנה וחצי בכל תהליך הבנייה. חן מלאת מוטיבציה, אנרגטית, אדיבה ומקצועית ביותר. בעלת ידע נרחב בתחום ורצון תמידי לרכוש ידע נוסף. הפכה את התהליך המייגע לחוויה נהדרת והתוצאה הסופית היא הכי טובה שיכולנו לבקש, בית חלומותינו.

 • מיה בן שושן קלינקה בנהריה

  נהנית ונהנים מאוד מהעיצוב הרגוע, הנעים והמותאם כל כך לצרכים... כיף להיזכר בדרך שנעשתה!

 • שילון ולירון רחום מושב עמקה

  היי חן, ברצוני לומר לך המון המון תודה על כל התהליך בניית הבית שלנו! על זה שתמכת בנו לאורך כל הדרך, על עמידות בזמנים, הסובלנות והיחס האישי והמקצועי וזה לא מובן מאליו!

 • קרן ושי לוי נהריה

  חן איזה מרגש כאילו רק אתמול התחלנו את השיפוץ! תודה על חוויה שלא נגמרת. לימדת אותי המון על חללים ועיצוב היה תענוג לעבוד איתך ועדיין לא סיימנו כי אין סוף לבית!!!! את מעצבת מעולה ואמליץ בחום עליך תמיד!!! תודה רבה על דרך שהתחילה לפני שנה וכנראה שלא תסתיים בקרוב…. אוהבת אותך!

דילוג לתוכן