שירותים מקצועיים עם יחס אישי

15 בנובמבר 2021

אדריכלים בצפון

אדריכלים בצפון מתמחים בעיצוב פנים כפרי או קלאסי לבתים פרטיים. כל פרויקט שהם נוטלים על עצמם מורכב ומחייב התייחסות שונה וקפדנית. כל עיצוב חייב לשלב בין צרכי הבעלים וטעמם האישי ובין נתונים פיזיים קיימים. ניתן למצוא מבחר סגנונות והמטרה היא ליצור תכנית פרקטית היורדת לפרטים ומאפשרת מגורים נוחים עם מראה נאה ומזמין. סטודיו "אדריכלות החן" בניהולה של המעצבת היצירתית חני אברהמוף הינו מקצועי וכדאי לקבל ממנו שירות.

אדריכלים בצפון – שירותים מקצועיים עם יחס אישי

אדריכלים בצפון ילמדו היטב את הפרויקט לפני שיתחילו בתכנון. הצפון נחשב לאזור משופע בנופים ייחודיים של ים, הרים, עמקים, שדות מעובדים ועוד. יחד עם זאת, ניתן למצוא בו גם אזורים אורבניים. המעצב יגיע למגרש שעליו מתוכנן הבית, יצפה לנוף, יבין את כיווני הרוח, יבחן את שיפועיו ועוד. הוא יקבל מהבעלים נתונים הנוגעים לגודל מבוקש, צורה, סגנון עיצוב, מערכות נדרשות בו ועוד. כל אלו יוכנסו למשוואה שממנה הוא יתחיל בתכנון. המטרה היא לייצור מרחב פנימי נעים למגורים המשתלב היטב עם החצר והגינה הצמודים. ניתן למצוא סגנון כפרי, קלאסי, מודרני, אקלקטי, רטרו/וינטאג' ועוד. קו העיצוב יותאם לסגנון ויעבור כחוט השני בכל הבית. כמובן, עם התאמות לסלון, חדרים וחללים אחרים.

חומרים ואלמנטים

ניתן לשלב אלמנטים חשובים דוגמת: נישות, פינות ישיבה, מחיצות, הנמכות תקרה, חיפויי קיר דקורטיביים ועוד. בגינה ניתן להקים פרגולות, בריכת שחייה או נוי ועוד. ייעשה שימוש בחומרים מקובלים כמו: אבן, מתכת, טקסטיל, זכוכית ואחרים. ייבחרו צבעים, גופי תאורה, צבעים, פרטי נוי וריהוט ועוד. מערכות החשמל, האינסטלציה, התקשורת, מיזוג האוויר, החימום, והאחרות תיבחרנה היטב עם אביזרי קצה נאים ומתאימים לסגנון העיצוב. כל אלו ישתלבו ביניהם בהרמוניה נהדרת נאה לעין השובה את הלב. בבית כזה ישמחו הדיירים להתגורר, לארח ולבלות שעות ארוכות.

שירות מקצועי

סטודיו "אדריכלות החן" בניהולה של המעצבת היצירתית חני אברהמוף הינו בעל מוניטין. המעצבת היא אחת מהאדריכלים המובילים בצפון וניתן לראות פרויקטים שלה בישובים שונים, כולל כפריים. היא בעלת ידע רב וניסיון מצטבר המגיע מעיסוק רב שנים בתחום. מומלץ לקבל ממנה  שירות עם יחס אישי. אם אתם צריכים מידע נוסף על מעצבת פנים מומלצת אתם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לסייע לכם.

    שניפגש לקפה?

    קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני