בהתאמה לצרכים ולטעמכם האישי

25 בנובמבר 2021

עיצוב פנים בתל אביב

עיצוב פנים בתל אביב נועד, בעיקר, לבעלי בתים צמודי קרקע אבל לא רק. יכולים לבקש אותו גם בעלי מבנים עסקיים וכדומה. יחד עם זאת, מרבית הבקשות מגיעות מפרטיים המבקשים עיצוב פרקטי ונאה. ניתן למצוא סגנונות שונים והמובילים בתל אביב הם המודרניים והקלאסיים המתכתבים מאוד עם העיר המודרנית הנ"ל.  סטודיו "אדריכלות החן" בניהולה של המעצבת היצירתית חני אברהמוף מתמחה בהם וגם באחרים וכדאי לייצור עמו קשר.

עיצוב פנים בתל אביב – בהתאמה לצרכים ולטעם האישי

עיצוב פנים קלאסי בתל אביב נעשה בסביבה אורבאנית המצויה בשכונות שונות שבה. המעצבת המקבלת את המשימה המאתגרת לוקחת בשיקוליה אלמנטים ופרמטרים רבים ושונים. את מצב השטח, גודלו, כיווני הנוף והרוח ועוד. בנוסף, היא לומדת על צרכי הדיירים לגבי גודל הבית, צורתו ומבנהו, הסגנון הרצוי וכדומה. את כל הנתונים הללו, ואחרים נוספים, היא תשקלל ותכניס לתוך משוואה ותעצב בית פרקטי ונוח לשהייה. זאת, בתוספת מראה נאה ונעים היוצר מרחב פנימי המשופע באווירה נהדרת. כמובן, שהוא ישתלב היטב עם החצר המהווה חלק בלתי נפרד מהבית. קו העיצוב שנבחר יוביל לכל אורכו ורוחבו של הבית עם שינויים ונגיעות נדרשים הקשורים לחללים שונים בו כמו: הסלון, המטבח, המבואות, החדרים וכדומה.

אלמנטים וחומרים נבחרים

קו העיצוב יכול להיות קליל כפי שמקובל בסגנון המודרני המאופיין במינימליזם ובאי העמסת פרטים במרחב ועל העין. עם זאת, קיימים סגנונות עשירים יותר ובהם ניתן בהחלט, להוסיף, נישות, פינות קסומות, מחיצות, הנמכות תקרה ועוד. בכל מקרה ייעשה שימוש בחומרים רבים כמו אבן, עץ, מתכת, טקסטיל, זכוכית ואחרים מקובלים. סוגי החומרים, צבעיהם והמרקמים שלהם ייבחרו בקפידה על פי הסגנון. הכוונה היא שישתלבו יחד עם כל המערכות החיוניות וייצרו הרמוניה נהדרת השובה את הלב והעין.

שירות מקצועי

מעצבת פנים מומלצת חני אברהמוף בעלת הסטודיו "אדריכלות החן" תשמח להגשים חלום של כל לקוח. היא קשובה, מפנימה, ויודעת להוציא אל הפועל תכנית איכותית ומקצועית שבה יש חשיבה על כל הפרטים כולל הקטנים ביותר. היא רכשה מיומנותה מלימודים והתמחויות לאורך שנים ובעלת ניסיון רב המגיע מפרויקטים שונים בעיצובה.

 

    שניפגש לקפה?

    קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני