מה עוד כולל עיצוב פנים כפרי

כל תקופה מביאה עימה טרנדים אופנתיים שונים, בין אם מדובר בפרטי לבוש כאלו ואחרים ועד למאכלים מרחבי העולם התופסים את הצלחת של מרביתנו באופן מפתיע. אך כאשר מדובר בעיצוב ביתי, קיימים מן הסתם לא מעט סגנונות, כאשר חלק לא קטן ממנעד הסגנונות נעלם עם השנים ולעיתים חוזר כמו עיצוב דרך טפטים. אך, עיצוב פנים כפרי למשל מצליח להישאר עדכני ובועט גם מאות שנים לאחר ההתפתחות שלו בארצות הברית וצרפת, עם עיטורים מודרניים שונים ועד להשתלבות מעולה ועדכנית בשאר חדרי הבית. כאשר מדובר בעיצוב פנים כפרי, משרד אדריכלות חן המציע שירותי אדריכלות ועיצוב בצורה הכי מקצועית הכוללת גם עיצוב בית כפרי.

עיצוב פנים כפרי – איך איפה ולמה?

כאשר מדובר בעיצוב פנים כפרי, חשוב לדעת כי המאפיינים הבולטים של עיצוב זה, הינם חומרי הגלם שברובם יתבססו על עצים, ברזל, אבנים שונות ולעיתים גם מראות משלימות. מרבית סוגי עיצוב אלו יתמקדו גם בצבעים המשתלבים בצורה מעולה אל חומרי גלם שכאלו, צבעים כמו באז', שמנת, ירוק, אדום ואפילו צהוב מצליחים להשתלב החל מחדרי הילדים והשירותים ועד לחדרי המטבח.

לכן, ניתן לראות גם כיום שימוש רחב של עיצוב בית כפרי, המשתלב לא רק בסלון או במטבח אלא גם בחדרי השירות, חדרי הילדים ואפילו בחדרי האירוח והסלון. כל זאת הודות לשילוב סגנון זה דרך מגוון רהיטים כמו מיטות, שולחנות, ידיות ארונות וכמובן דלתות.

עיצוב פנים כפרי משתלב בצורה מעולה גם בחללים גדולים וגם בחללים קטנים, עם זאת חללים קטנים יזדקקו לפחות דומיננטיות בצבעי העץ ואילו חללים גדולים ובעלי אור טבעי גבוהה יקבלו יפה מאוד צבעים דומיננטיים כמו שציינו מעל. בעיצוב שכזה גם חשוב לזכור את הצד האפקטיבי שבו, כך שלבחור כיסאות נוי מדליקות במרכז הסלון זה מעולה, אך בחירה של מערכת ספות בצבעים מתאימים, אך שאינם נוחים לשאר בני הבית תהיה פחות עדיפה.

ובין כל שאר ההתלבטויות נוכל להתייעץ עם משרד אדריכלות חן המציע שירותי עיצוב מהפרטים הכי קטנים.

להשארת פרטים לתוכנית ליווי מקצועי

מה עוד כולל עיצוב פנים כפרי
 • עינב ושרון דידי פקיעין החדשה

  וזה המטבח שלייי, תודה על הליווי והתכנון המושלם עד הפרט האחרון, וכמובן על תכנון כל הבית.

 • עטרה וערן סבן קיבוץ גשר הזיו

  במשך שנתיים רק תכננו שהכל ייצא מושלם ולפי מה שרצינו, היום עוד שנייה לפני הכניסה לבית אני שמחה שהבית שלי יצא כמו שרציתי ללא פשרות, חן, אדריכלית ומעצבת מקסימה ונעימה מקשיבה ותורמת את הידע שלה למבנה.

 • הדר ונועם סוחריאנו כפר הורדים

  ברצוני להוקיר תודה לחן האדריכלית המקסימה אשר ליוותה אותנו כשנה וחצי בכל תהליך הבנייה. חן מלאת מוטיבציה, אנרגטית, אדיבה ומקצועית ביותר. בעלת ידע נרחב בתחום ורצון תמידי לרכוש ידע נוסף. הפכה את התהליך המייגע לחוויה נהדרת והתוצאה הסופית היא הכי טובה שיכולנו לבקש, בית חלומותינו.

 • מיה בן שושן קלינקה בנהריה

  נהנית ונהנים מאוד מהעיצוב הרגוע, הנעים והמותאם כל כך לצרכים... כיף להיזכר בדרך שנעשתה!

 • שילון ולירון רחום מושב עמקה

  היי חן, ברצוני לומר לך המון המון תודה על כל התהליך בניית הבית שלנו! על זה שתמכת בנו לאורך כל הדרך, על עמידות בזמנים, הסובלנות והיחס האישי והמקצועי וזה לא מובן מאליו!

 • קרן ושי לוי נהריה

  חן איזה מרגש כאילו רק אתמול התחלנו את השיפוץ! תודה על חוויה שלא נגמרת. לימדת אותי המון על חללים ועיצוב היה תענוג לעבוד איתך ועדיין לא סיימנו כי אין סוף לבית!!!! את מעצבת מעולה ואמליץ בחום עליך תמיד!!! תודה רבה על דרך שהתחילה לפני שנה וכנראה שלא תסתיים בקרוב…. אוהבת אותך!

דילוג לתוכן