מספר מוטיבים מובילים לעיצוב הבית

עיצוב בתים פרטיים בסגנון מודרני

עיצוב בתים פרטיים בסגנון מודרני נחשב למבוקש מאוד בקרב רבים. הוא שונה בתכלית מהסגנון המסורתי ובעל אפיונים ייחודיים לו. הרעיון שעומד אחריו הוא עיצוב מינימליסטי בקווים ישרים מבלי להעמיס על העין. מדובר בעיצוב פרקטי שמצליח ליצור מרחב מחייה נעים ונוח. סטודיו "אדריכלות החן" בניהולה של המעצבת היצירתית חני אברהמוף הינו בעל מוניטין בתחום העיצוב המודרני וכדאי לפנות אליו לקבלת שירות.

עיצוב בתים פרטיים בסגנון מודרני – בעל מספר מוטיבים מובילים

עיצוב בתים פרטיים בסגנון מודרני מקיים בתוכו מספר מוטיבים מרכזיים המתייחסים לתוך הבית והחצר שלו גם יחד. אחד מהם הוא שימוש בקווים ישרים חדים וחסכוניים למבנה עצמו ולריהוט. העיצוב הפנימי הוא מינימאלי ועושים שימוש מועט ככל הניתן באביזרים, בטקסטיל, בצבעים ועוד. מפחיתים שימוש בספריות פתוחות, במדפים וכונניות וכדומה. הכל חייב להיות מוסתר כדי שהמראה של כל החלל יהיה נקי. הדבר נכון, כמובן, לסלון, שהוא החדר הייצוגי לבית, אבל גם למבואות ולחדרים אחרים. יש ניצול מירבי של האור המגיע מבחוץ, ולכן, החלונות יהיו רחבים. לתאורה עצמה יש משקל ומשמעות ותכלול סוגי תאורה שונים כמו היצף, ספוטים להארת אביזרים ייחודיים, מנורות שקועות היוצרות תאורת אווירה וכדומה.

חומרים

המעצבת תבחר בחומרים בעלי צבעים התורמים מאוד למראה הסופי. מדובר על מתכות בעלות גוון קר השונה מהותית מצבעים חמים. שילוב של מתכות של כרום ונירוסטה בריהוט, באביזרי פרזול, בברזים ומנורות הוא רב. גם בחירת הצבעים לקירות, לתקרות ולריהוט מיועדת להשלטת הסגנון המודרני, וכאן רואים, לרוב, צבעי לבן, שחור ואפור. מעצבת פנים מומלצת ויצירתית תתכנן כל בית כזה תוך כדי התחשבות בצרכי הלקוחות וטעמם האישי, וכן, בנתוני המגרש, בנוף הנשקף ממנו, בכיווני הרוחות ועוד.

שירות מקצועי

תהליך העיצוב הינו רב שלבי וכולל הגשת סקיצות ראשונות, תיקון להערות ועוד עד להעמדת התוכנית הסופית. השירות כולל גם ליווי עד לסיום הפרויקט. הכול נעשה בשיתוף מרבי עם הלקוחות תוך כדי הקשבה לצרכיהם והפנמתם. מומלץ לפנות לסטודיו "אדריכלות החן" בניהולה של המעצבת היצירתית חני אברהמוף. היא תשמח להגשים חלום של כל לקוח. אם אתם מחפשים מידע נוסף על אדריכלים בצפון אתם יכולים להפסיק לחפש וליצור איתנו קשר בהקדם.

להשארת פרטים לתוכנית ליווי מקצועי

מספר מוטיבים מובילים לעיצוב הבית
 • עינב ושרון דידי פקיעין החדשה

  וזה המטבח שלייי, תודה על הליווי והתכנון המושלם עד הפרט האחרון, וכמובן על תכנון כל הבית.

 • עטרה וערן סבן קיבוץ גשר הזיו

  במשך שנתיים רק תכננו שהכל ייצא מושלם ולפי מה שרצינו, היום עוד שנייה לפני הכניסה לבית אני שמחה שהבית שלי יצא כמו שרציתי ללא פשרות, חן, אדריכלית ומעצבת מקסימה ונעימה מקשיבה ותורמת את הידע שלה למבנה.

 • הדר ונועם סוחריאנו כפר הורדים

  ברצוני להוקיר תודה לחן האדריכלית המקסימה אשר ליוותה אותנו כשנה וחצי בכל תהליך הבנייה. חן מלאת מוטיבציה, אנרגטית, אדיבה ומקצועית ביותר. בעלת ידע נרחב בתחום ורצון תמידי לרכוש ידע נוסף. הפכה את התהליך המייגע לחוויה נהדרת והתוצאה הסופית היא הכי טובה שיכולנו לבקש, בית חלומותינו.

 • מיה בן שושן קלינקה בנהריה

  נהנית ונהנים מאוד מהעיצוב הרגוע, הנעים והמותאם כל כך לצרכים... כיף להיזכר בדרך שנעשתה!

 • שילון ולירון רחום מושב עמקה

  היי חן, ברצוני לומר לך המון המון תודה על כל התהליך בניית הבית שלנו! על זה שתמכת בנו לאורך כל הדרך, על עמידות בזמנים, הסובלנות והיחס האישי והמקצועי וזה לא מובן מאליו!

 • קרן ושי לוי נהריה

  חן איזה מרגש כאילו רק אתמול התחלנו את השיפוץ! תודה על חוויה שלא נגמרת. לימדת אותי המון על חללים ועיצוב היה תענוג לעבוד איתך ועדיין לא סיימנו כי אין סוף לבית!!!! את מעצבת מעולה ואמליץ בחום עליך תמיד!!! תודה רבה על דרך שהתחילה לפני שנה וכנראה שלא תסתיים בקרוב…. אוהבת אותך!

דילוג לתוכן