מספר מוטיבים מובילים לעיצוב הבית

21 בנובמבר 2021

עיצוב בתים פרטיים בסגנון מודרני

עיצוב בתים פרטיים בסגנון מודרני נחשב למבוקש מאוד בקרב רבים. הוא שונה בתכלית מהסגנון המסורתי ובעל אפיונים ייחודיים לו. הרעיון שעומד אחריו הוא עיצוב מינימליסטי בקווים ישרים מבלי להעמיס על העין. מדובר בעיצוב פרקטי שמצליח ליצור מרחב מחייה נעים ונוח. סטודיו "אדריכלות החן" בניהולה של המעצבת היצירתית חני אברהמוף הינו בעל מוניטין בתחום העיצוב המודרני וכדאי לפנות אליו לקבלת שירות.

עיצוב בתים פרטיים בסגנון מודרני – בעל מספר מוטיבים מובילים

עיצוב בתים פרטיים בסגנון מודרני מקיים בתוכו מספר מוטיבים מרכזיים המתייחסים לתוך הבית והחצר שלו גם יחד. אחד מהם הוא שימוש בקווים ישרים חדים וחסכוניים למבנה עצמו ולריהוט. העיצוב הפנימי הוא מינימאלי ועושים שימוש מועט ככל הניתן באביזרים, בטקסטיל, בצבעים ועוד. מפחיתים שימוש בספריות פתוחות, במדפים וכונניות וכדומה. הכל חייב להיות מוסתר כדי שהמראה של כל החלל יהיה נקי. הדבר נכון, כמובן, לסלון, שהוא החדר הייצוגי לבית, אבל גם למבואות ולחדרים אחרים. יש ניצול מירבי של האור המגיע מבחוץ, ולכן, החלונות יהיו רחבים. לתאורה עצמה יש משקל ומשמעות ותכלול סוגי תאורה שונים כמו היצף, ספוטים להארת אביזרים ייחודיים, מנורות שקועות היוצרות תאורת אווירה וכדומה.

חומרים

המעצבת תבחר בחומרים בעלי צבעים התורמים מאוד למראה הסופי. מדובר על מתכות בעלות גוון קר השונה מהותית מצבעים חמים. שילוב של מתכות של כרום ונירוסטה בריהוט, באביזרי פרזול, בברזים ומנורות הוא רב. גם בחירת הצבעים לקירות, לתקרות ולריהוט מיועדת להשלטת הסגנון המודרני, וכאן רואים, לרוב, צבעי לבן, שחור ואפור. מעצבת פנים מומלצת ויצירתית תתכנן כל בית כזה תוך כדי התחשבות בצרכי הלקוחות וטעמם האישי, וכן, בנתוני המגרש, בנוף הנשקף ממנו, בכיווני הרוחות ועוד.

שירות מקצועי

תהליך העיצוב הינו רב שלבי וכולל הגשת סקיצות ראשונות, תיקון להערות ועוד עד להעמדת התוכנית הסופית. השירות כולל גם ליווי עד לסיום הפרויקט. הכול נעשה בשיתוף מרבי עם הלקוחות תוך כדי הקשבה לצרכיהם והפנמתם. מומלץ לפנות לסטודיו "אדריכלות החן" בניהולה של המעצבת היצירתית חני אברהמוף. היא תשמח להגשים חלום של כל לקוח. אם אתם מחפשים מידע נוסף על אדריכלים בצפון אתם יכולים להפסיק לחפש וליצור איתנו קשר בהקדם.

    שניפגש לקפה?

    קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני