מעצבת אשר חושבת על כל הפרטים

מעצבת פנים בתל אביב

מעצבת פנים בתל אביב מתכננת חללים פנימיים של מבנים עבור לקוחות פרטיים עסקיים, ציבוריים ואחרים. חלק גדול מעבודותיה בעיר הגדולה ובכל גוש דן נעשה עבור בעלי בתים הצמודים לקרקע. התכנון נעשה בהתאם לנתוני הבית, צרכי הבעלים, טעמם האישי ועוד. ניתן למצוא סגנונות עיצוב שונים ועל פי הסגנון הנבחר היא תכין את התוכניות. סטודיו "אדריכלות החן" בניהולה של המעצבת המוכשרת חני אברהמוף הינו בעל מוניטין וכדאי לפנות אליו להזמנת שירות.

מעצבת פנים בתל אביב – מחשבה על כל הפרטים

מעצבת פנים מומלצת בתל אביב מודעת לצורך בחשיבה על כל הפרטים החשובים, כולל הקטנים ביותר. הרצון לחיות בבית נוח ופרקטי, בטוח ונאה, מזמין ובעל אווירה הוא בסיסי ואנשים מוכנים להשקיע רבות בכך. אי לכך, תשב המעצבת עם בעלי הבית ותפנים את צרכיהם ורצונותיהם. היא תקבל תוכניות הכוללות מידות המגרש והסביבה, תגיע למקום ותראה את הנוף מסביב, תלמד את כיווני הרוח והשמש ועוד, על פי כל אלו ואלמנטים נוספים היא תכין תכנית מקיפה. תחילה סקיצה ראשונית ואחר כך ובהתאם לשינויים את המוגמרת שניתן להציגה גם בתלת ממד. סגנון עיצוב פנים כפרי או קלאסי הנבחר יהיה שלט בכל הבית וקו העצוב ישתנה מעט בהתאם לסלון, למטבח ולחדרים אחרים. בבית תהיינה יציאות לחצר הצמודה שאף היא נחשבת לחלק בלתי נפרד ממנו.

בחירת חומרים ואלמנטים

מה שעושה את העיצוב ליותר מיוחד נובע, בין היתר, מבחירת החומרים וכאלו יש מגוון רחב מאוד. כך סוגי אבנים, עצים, מתכות, זכוכיות, בדים, ועוד. לצבעים הנבחרים לקירות, לרהיטים, להנמכות תקרה ועוד יש משנה חשיבות, כמו כן, תמיד ניתן להוסיף, נישות, מחיצות, ריהוט קבוע ועוד להגברת העניין והייחוד. כל אלו ישתלבו בהרמוניה נהדרת וימשכו את העין והלב.

סטודיו מקצועי

סטודיו "אדריכלות החן" בניהולה של המעצבת המוכשרת חני אברהמוף מותאם לביצוע פרויקטים מורכבים עבור לקוחות מתל אביב ומאזורים אחרים בארץ. המעצבת רכשה ידע וניסיון לאורך שנים, ובין היתר, עורכת השתלמויות בנושאים שונים בתחום. היא תשמח להעמיד את כל אלו ואת כישוריה ויכולותיה המקצועיים לכל לקוח, חדש או ותיק.

להשארת פרטים לתוכנית ליווי מקצועי

מעצבת אשר חושבת על כל הפרטים
 • עינב ושרון דידי פקיעין החדשה

  וזה המטבח שלייי, תודה על הליווי והתכנון המושלם עד הפרט האחרון, וכמובן על תכנון כל הבית.

 • עטרה וערן סבן קיבוץ גשר הזיו

  במשך שנתיים רק תכננו שהכל ייצא מושלם ולפי מה שרצינו, היום עוד שנייה לפני הכניסה לבית אני שמחה שהבית שלי יצא כמו שרציתי ללא פשרות, חן, אדריכלית ומעצבת מקסימה ונעימה מקשיבה ותורמת את הידע שלה למבנה.

 • הדר ונועם סוחריאנו כפר הורדים

  ברצוני להוקיר תודה לחן האדריכלית המקסימה אשר ליוותה אותנו כשנה וחצי בכל תהליך הבנייה. חן מלאת מוטיבציה, אנרגטית, אדיבה ומקצועית ביותר. בעלת ידע נרחב בתחום ורצון תמידי לרכוש ידע נוסף. הפכה את התהליך המייגע לחוויה נהדרת והתוצאה הסופית היא הכי טובה שיכולנו לבקש, בית חלומותינו.

 • מיה בן שושן קלינקה בנהריה

  נהנית ונהנים מאוד מהעיצוב הרגוע, הנעים והמותאם כל כך לצרכים... כיף להיזכר בדרך שנעשתה!

 • שילון ולירון רחום מושב עמקה

  היי חן, ברצוני לומר לך המון המון תודה על כל התהליך בניית הבית שלנו! על זה שתמכת בנו לאורך כל הדרך, על עמידות בזמנים, הסובלנות והיחס האישי והמקצועי וזה לא מובן מאליו!

 • קרן ושי לוי נהריה

  חן איזה מרגש כאילו רק אתמול התחלנו את השיפוץ! תודה על חוויה שלא נגמרת. לימדת אותי המון על חללים ועיצוב היה תענוג לעבוד איתך ועדיין לא סיימנו כי אין סוף לבית!!!! את מעצבת מעולה ואמליץ בחום עליך תמיד!!! תודה רבה על דרך שהתחילה לפני שנה וכנראה שלא תסתיים בקרוב…. אוהבת אותך!

דילוג לתוכן