מעצבת אשר חושבת על כל הפרטים

24 בנובמבר 2021

מעצבת פנים בתל אביב

מעצבת פנים בתל אביב מתכננת חללים פנימיים של מבנים עבור לקוחות פרטיים עסקיים, ציבוריים ואחרים. חלק גדול מעבודותיה בעיר הגדולה ובכל גוש דן נעשה עבור בעלי בתים הצמודים לקרקע. התכנון נעשה בהתאם לנתוני הבית, צרכי הבעלים, טעמם האישי ועוד. ניתן למצוא סגנונות עיצוב שונים ועל פי הסגנון הנבחר היא תכין את התוכניות. סטודיו "אדריכלות החן" בניהולה של המעצבת המוכשרת חני אברהמוף הינו בעל מוניטין וכדאי לפנות אליו להזמנת שירות.

מעצבת פנים בתל אביב – מחשבה על כל הפרטים

מעצבת פנים מומלצת בתל אביב מודעת לצורך בחשיבה על כל הפרטים החשובים, כולל הקטנים ביותר. הרצון לחיות בבית נוח ופרקטי, בטוח ונאה, מזמין ובעל אווירה הוא בסיסי ואנשים מוכנים להשקיע רבות בכך. אי לכך, תשב המעצבת עם בעלי הבית ותפנים את צרכיהם ורצונותיהם. היא תקבל תוכניות הכוללות מידות המגרש והסביבה, תגיע למקום ותראה את הנוף מסביב, תלמד את כיווני הרוח והשמש ועוד, על פי כל אלו ואלמנטים נוספים היא תכין תכנית מקיפה. תחילה סקיצה ראשונית ואחר כך ובהתאם לשינויים את המוגמרת שניתן להציגה גם בתלת ממד. סגנון עיצוב פנים כפרי או קלאסי הנבחר יהיה שלט בכל הבית וקו העצוב ישתנה מעט בהתאם לסלון, למטבח ולחדרים אחרים. בבית תהיינה יציאות לחצר הצמודה שאף היא נחשבת לחלק בלתי נפרד ממנו.

בחירת חומרים ואלמנטים

מה שעושה את העיצוב ליותר מיוחד נובע, בין היתר, מבחירת החומרים וכאלו יש מגוון רחב מאוד. כך סוגי אבנים, עצים, מתכות, זכוכיות, בדים, ועוד. לצבעים הנבחרים לקירות, לרהיטים, להנמכות תקרה ועוד יש משנה חשיבות, כמו כן, תמיד ניתן להוסיף, נישות, מחיצות, ריהוט קבוע ועוד להגברת העניין והייחוד. כל אלו ישתלבו בהרמוניה נהדרת וימשכו את העין והלב.

סטודיו מקצועי

סטודיו "אדריכלות החן" בניהולה של המעצבת המוכשרת חני אברהמוף מותאם לביצוע פרויקטים מורכבים עבור לקוחות מתל אביב ומאזורים אחרים בארץ. המעצבת רכשה ידע וניסיון לאורך שנים, ובין היתר, עורכת השתלמויות בנושאים שונים בתחום. היא תשמח להעמיד את כל אלו ואת כישוריה ויכולותיה המקצועיים לכל לקוח, חדש או ותיק.

 

    שניפגש לקפה?

    קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני