מעצבת שתדאג לכם לעיצוב מושלם

25 בנובמבר 2021

עיצוב פנים במרכז

עיצוב פנים במרכז מותאם ספציפית לצרכי בעלי הבתים, הנכסים העסקיים ולטעמם האישי. למעשה, מרבית תוכניות העיצוב נערכות עבור פרטיים בסגנונות שונים המקובלים בשוק. הרצון הוא בייצור מרחב פנימי פרקטי המשתלב עם החצר והסביבה החיצונית. הרצון המוביל השני הוא מראה פנימי וחיצוני נאה ומזמין. המעצבת היצירתית חני אברהמוף בעלת סטודיו "אדריכלות החן" תשמח להגשים חלומו של כל לקוח.

עיצוב פנים במרכז – עיצוב מושלם

עיצוב פנים כפרי במרכז לוקח בחשבון אלמנטים שונים שחלקם פיזיים ואחרים הקשורים בתפיסת העולם של הבעלים. הנתונים הפיזיים כמו גודל המגרש, הסביבה החיצונית, הנוף הנשקף ממנו, כיווני הרוח וכדומה ידועים. האתגר, הצרכים והרצונות של הבעלים הינם בעלי משמעות רבה והמעצבת חייבת להכיר אותם. כאן מדובר על גודל הבית הרצוי, צורתו, הסגנון המבוקש, הצרכים ועוד. על פי כל אלו ואלמנטים נוספים אחרים היא תכין תוכנית רב שלבית. ראשית, סקיצות ראשוניות, לאחר מכן תיקונים ולבסוף, תוכנית מוגמרת שתעבור לביצוע. ניתן לבחור בסגנון מודרני, כפרי, קלאסי, רטרו / וינטאג' ועוד. קו העיצוב יקרין על כל הבית עם שינויים מתבקשים לחללים, לחדרים, לסלון, למטבח וכדומה.

שימוש בחומרים ובאלמנטים ייחודיים

העיצוב יכול להיות נקי כמקובל במודרני או מורכב יותר כמו באחרים. כך, עם נישות, הנמכות תקרה, מחיצות, חיפויי קיר ועוד. בכל מקרה, ייעשה שימוש מושכל בחומרים מקובלים כמו: אבן, זכוכית, מתכת, עץ, טקסטיל, ואחרים. ייבחרו צבעים ומרקמים המשתלבים היטב ביניהם וכאלו המייחדים את הסגנון הנבחר. אלמנטים אחרים הם צבעי קירות וריהוט, גופי תאורה, חיפויים ייחודיים וכדומה. ייבחרו מערכות מודרניות לחשמל, אינסטלציה, מיזוג אוויר, חימום ועוד. כל אלו ייצרו מרחב פנימי הרמוני ונאה לעין, וכמובן, נוח לשהייה והמקנה אווירה נעימה. הבעלים ישמחו לגור בבית כזה, לארח בו ולמצוא בו מפלט מתלאות היום.

שירות מקצועי עם יחס אישי

בסטודיו "אדריכלות החן" בניהולה של מעצבת פנים מומלצת ויצירתית חני אברהמוף ניתן למצוא מקצועיות ויחס אישי. המעצבת קשובה ללקוחות, יודעת להפנים בקשות ולהוציא לפועל תכנית אשר תתאים בצורה מושלמת לצרכיהם. היא בעלת ידע רב המגיע מלימודים במוסדות מובילים, מעודכנת כל העת בהתפתחויות בתחום ומנוסה מאוד.

    שניפגש לקפה?

    קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני