מתמחים בכל הסגנונות

15 בנובמבר 2021

אדריכלים מומלצים בצפון

אדריכלים מומלצים בצפון מעצבים בתים עם קרקע צמודה עבור לקוחות בישובים מגוונים שחלקם הינם כפריים, ואחרים, באזורים אורבאניים. כל תכנית מותאמת למיקום, לצרכי הבעלים, לטעמם האישי, לסגנון הבנייה  הנבחר וכדומה. הרצון והכוונה הם ליצור תכנית פרקטית אשר תיצור מרחב מגורים נעים, בטוח ונוח. הצורך השני  הוא לתכנן בית נאה המושך את העין ואת הלב. סטודיו "אדריכלות החן" בניהולה של המעצבת היצירתית חני אברהמוף ניהל כבר פרויקטים רבים כאלו וכדאי לקבל ממנו ייעוץ ומידע.

אדריכלים מומלצים בצפון – מתמחים בכל הסגנונות

אדריכלים מומלצים בצפון מתמחים בכל הסגנונות המקובלים בישראל. ביישובים כפריים ניתן למצוא סגנונות  כפריים רבים כולל בעיצוב מודרני. במקומות אחרים ניתן למצוא סגנונות קלאסיים, מודרניים, רטרו/וינטאז ואחרים. המעצבים יגיעו לשטח שבו יוקם הבית, יכירו את השיפועים שבו, את כיווני הרוח והנוף ועוד. הם יבינו לצרכי הלקוחות כמו למשל: מערכות רצויות, סגנון, גודל בית צורה ועוד. את כל הנתונים הללו, ואחרים נוספים, הם ישקללו ועל פיהם יכינו תכנית ראשונית. לאחר הערות ותיקונים הם יכינו את הסופית אשר תעבור לביצוע. העיצוב כולל את פנים הבית וחיצוניותו. הם ישלבו לפי הצורך נישות, מחיצות, חיפויי קיר מבריקים, הנמכות תקרה ועוד. כן,  ישלבו מערכות חימום, אינסטלציה, חשמל ואחרות.

חומרים מובילים

בכל בית יש חומרים שחלקם מגיע מהטבע ואחר מעובד ובהם מרבים להשתמש. כך: אבן, מתכת, זכוכית, עץ, טקסטיל ועוד. ייבחרו אלו אשר משתלבים ביניהם מבחינת צבעים, מרקם חומר, וכדומה. המטרה היא ליצור הרמוניה נהדרת אשר תספק את האווירה המתאימה לטעמם של הדיירים. בני הבית ישמחו לשהות בבית כזה רבות, לבלות בו, לארח וכדומה. תוקדש תשומת לב גם לפינות ישיבה מחוצה לו ויתוכננו פרגולות והצללות אחרות, משטחי ישיבה, דקים ועוד.

שירות מקצועי

הקמת בית בודד היא משאת נפשם של רבים, ולכן, כדאי לתכנן אותו היטב. מומלץ לקבל שירות מסטודיו "אדריכלות החן" בניהולה של המעצבת היצירתית חני אברהמוף. היא בעלת השכלה נרחבת בתחום מלימודים במוסדות מובילים, רכשה ניסיון מעיצוב פנים בצפון בבתים רבים עבור לקוחות לאורך שנים ותשמח להעמיד כישוריה ללקוחות נוספים. למידע נוסף בנושא עיצוב פנים כפרי או קלאסי צרו איתנו קשר עוד היום.

    שניפגש לקפה?

    קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני