מתמחים בכל הסגנונות

אדריכלים מומלצים בצפון

אדריכלים מומלצים בצפון מעצבים בתים עם קרקע צמודה עבור לקוחות בישובים מגוונים שחלקם הינם כפריים, ואחרים, באזורים אורבאניים. כל תכנית מותאמת למיקום, לצרכי הבעלים, לטעמם האישי, לסגנון הבנייה  הנבחר וכדומה. הרצון והכוונה הם ליצור תכנית פרקטית אשר תיצור מרחב מגורים נעים, בטוח ונוח. הצורך השני  הוא לתכנן בית נאה המושך את העין ואת הלב. סטודיו "אדריכלות החן" בניהולה של המעצבת היצירתית חני אברהמוף ניהל כבר פרויקטים רבים כאלו וכדאי לקבל ממנו ייעוץ ומידע.

אדריכלים מומלצים בצפון – מתמחים בכל הסגנונות

אדריכלים מומלצים בצפון מתמחים בכל הסגנונות המקובלים בישראל. ביישובים כפריים ניתן למצוא סגנונות  כפריים רבים כולל בעיצוב מודרני. במקומות אחרים ניתן למצוא סגנונות קלאסיים, מודרניים, רטרו/וינטאז ואחרים. המעצבים יגיעו לשטח שבו יוקם הבית, יכירו את השיפועים שבו, את כיווני הרוח והנוף ועוד. הם יבינו לצרכי הלקוחות כמו למשל: מערכות רצויות, סגנון, גודל בית צורה ועוד. את כל הנתונים הללו, ואחרים נוספים, הם ישקללו ועל פיהם יכינו תכנית ראשונית. לאחר הערות ותיקונים הם יכינו את הסופית אשר תעבור לביצוע. העיצוב כולל את פנים הבית וחיצוניותו. הם ישלבו לפי הצורך נישות, מחיצות, חיפויי קיר מבריקים, הנמכות תקרה ועוד. כן,  ישלבו מערכות חימום, אינסטלציה, חשמל ואחרות.

חומרים מובילים

בכל בית יש חומרים שחלקם מגיע מהטבע ואחר מעובד ובהם מרבים להשתמש. כך: אבן, מתכת, זכוכית, עץ, טקסטיל ועוד. ייבחרו אלו אשר משתלבים ביניהם מבחינת צבעים, מרקם חומר, וכדומה. המטרה היא ליצור הרמוניה נהדרת אשר תספק את האווירה המתאימה לטעמם של הדיירים. בני הבית ישמחו לשהות בבית כזה רבות, לבלות בו, לארח וכדומה. תוקדש תשומת לב גם לפינות ישיבה מחוצה לו ויתוכננו פרגולות והצללות אחרות, משטחי ישיבה, דקים ועוד.

שירות מקצועי

הקמת בית בודד היא משאת נפשם של רבים, ולכן, כדאי לתכנן אותו היטב. מומלץ לקבל שירות מסטודיו "אדריכלות החן" בניהולה של המעצבת היצירתית חני אברהמוף. היא בעלת השכלה נרחבת בתחום מלימודים במוסדות מובילים, רכשה ניסיון מעיצוב פנים בצפון בבתים רבים עבור לקוחות לאורך שנים ותשמח להעמיד כישוריה ללקוחות נוספים. למידע נוסף בנושא עיצוב פנים כפרי או קלאסי צרו איתנו קשר עוד היום.

להשארת פרטים לתוכנית ליווי מקצועי

מתמחים בכל הסגנונות
 • עינב ושרון דידי פקיעין החדשה

  וזה המטבח שלייי, תודה על הליווי והתכנון המושלם עד הפרט האחרון, וכמובן על תכנון כל הבית.

 • עטרה וערן סבן קיבוץ גשר הזיו

  במשך שנתיים רק תכננו שהכל ייצא מושלם ולפי מה שרצינו, היום עוד שנייה לפני הכניסה לבית אני שמחה שהבית שלי יצא כמו שרציתי ללא פשרות, חן, אדריכלית ומעצבת מקסימה ונעימה מקשיבה ותורמת את הידע שלה למבנה.

 • הדר ונועם סוחריאנו כפר הורדים

  ברצוני להוקיר תודה לחן האדריכלית המקסימה אשר ליוותה אותנו כשנה וחצי בכל תהליך הבנייה. חן מלאת מוטיבציה, אנרגטית, אדיבה ומקצועית ביותר. בעלת ידע נרחב בתחום ורצון תמידי לרכוש ידע נוסף. הפכה את התהליך המייגע לחוויה נהדרת והתוצאה הסופית היא הכי טובה שיכולנו לבקש, בית חלומותינו.

 • מיה בן שושן קלינקה בנהריה

  נהנית ונהנים מאוד מהעיצוב הרגוע, הנעים והמותאם כל כך לצרכים... כיף להיזכר בדרך שנעשתה!

 • שילון ולירון רחום מושב עמקה

  היי חן, ברצוני לומר לך המון המון תודה על כל התהליך בניית הבית שלנו! על זה שתמכת בנו לאורך כל הדרך, על עמידות בזמנים, הסובלנות והיחס האישי והמקצועי וזה לא מובן מאליו!

 • קרן ושי לוי נהריה

  חן איזה מרגש כאילו רק אתמול התחלנו את השיפוץ! תודה על חוויה שלא נגמרת. לימדת אותי המון על חללים ועיצוב היה תענוג לעבוד איתך ועדיין לא סיימנו כי אין סוף לבית!!!! את מעצבת מעולה ואמליץ בחום עליך תמיד!!! תודה רבה על דרך שהתחילה לפני שנה וכנראה שלא תסתיים בקרוב…. אוהבת אותך!

דילוג לתוכן