עיצוב בהתאם לצרכי הדיירים

22 בנובמבר 2021

עיצוב פנים בתים פרטיים

עיצוב פנים בתים פרטיים משדרג מאוד את מראה הבית. הרצון הוא לעצב בית נעים, נוח ובטוח לשהייה שייראה טוב וישתלב היטב בסביבה הקרובה שלו. העיצוב כולל גם את הגינה והחצר אשר נחשבים לחלק בלתי נפרד ממנו. תהליך העיצוב מורכב וייעשה בהתאם לצרכי הבעלים ובשיתוף מלא עימם. סטודיו "אדריכלות החן" בניהולה של מעצבת פנים בחיפה חני אברהמוף מתמחה בפרויקטים כאלו וכדאי לקבל ממנה ייעוץ ומידע.

עיצוב פנים בתים פרטיים – בהתאם לצרכי הדיירים

עיצוב פנים בתים פרטיים מתחיל כאשר המעצבת מגיעה למגרש בו הבית אמור להיות מוקם. היא מתרשמת מהנוף הנשקף ממנו, מכיווני השמש והרוח, מהשיפועים שבו ועוד. היא תקבל מידע מהדיירים לגבי גודל הבית הרצוי, צורתו, סגנון העיצוב, המערכות שהם רוצים לשלב בו ועוד. על פי כל הנתונים הללו, ואחרים נוספים היא תתחיל להכין תכנית ותציג סקיצה ראשונית. לאחר דיון עליה היא תשונה בהתאם לבקשות עד שלבסוף תוצג תכנית סופית שבה משתמשים לביצוע. לאחר הגשתה לרשויות ואישורה יתחיל בפועל תהליך הבנייה כאשר היא מפקחת מקרוב על העבודות. ניתן למצוא מספר סגנונות כאשר המועדפים ביותר הם הכפריים, המודרניים והקלאסיים.

עיצוב פנים

המעצבת תבחר בחומרים מהטבע ואחרים מעובדים כגון: עץ, אבן, מתכת, זכוכית, טקסטיל ואחרים. כל אלו יכולים להשתלב היטב. הבחירה נעשית על פי צבעים, סוגים, מרקמים וכדומה. כן היא יכולה לתכנן נישות, פינות חמד, הנמכות תקרה, מחיצות, חיפויי קיר מבריקים ועוד. בשטחים החיצוניים היא יכולה להוסיף פרגולות, דקים מעץ ואלמנטים אחרים הנדרשים בגינה. קו העיצוב יהיה אחיד ויוביל לאורך כל הבית עם התאמות לחללים שונים כמו: סלון מטבח, חדרים ועוד. הכול נועד ליצירת הרמוניה נאה שובת עין ולב. בבית כזה יהיה נעים לשהות ולארח.

שירות מקצועי

מומלץ לקבל שירות מסטודיו "אדריכלות החן" בניהולה של המעצבת המוכשרת חני אברהמוף. היא בעלת ידע שנרכש מלימודים והשתלמויות במוסדות מובילים, הניסיון הצטבר מעשרות פרויקטים עבור לקוחות מגוונים לאורך השנים. היא תשמח להעמיד את כישוריה לכל לקוח חדש או וותיק כאחד. בית בעיצוב פנים נאה משדרג את איכות החיים של דייריו. למידע נוסף בנושא אדריכלים בצפון צרו איתנו קשר עוד היום.

    שניפגש לקפה?

    קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני