עיצוב בהתאם לצרכי הדיירים

עיצוב פנים בתים פרטיים

עיצוב פנים בתים פרטיים משדרג מאוד את מראה הבית. הרצון הוא לעצב בית נעים, נוח ובטוח לשהייה שייראה טוב וישתלב היטב בסביבה הקרובה שלו. העיצוב כולל גם את הגינה והחצר אשר נחשבים לחלק בלתי נפרד ממנו. תהליך העיצוב מורכב וייעשה בהתאם לצרכי הבעלים ובשיתוף מלא עימם. סטודיו "אדריכלות החן" בניהולה של מעצבת פנים בחיפה חני אברהמוף מתמחה בפרויקטים כאלו וכדאי לקבל ממנה ייעוץ ומידע.

עיצוב פנים בתים פרטיים – בהתאם לצרכי הדיירים

עיצוב פנים בתים פרטיים מתחיל כאשר המעצבת מגיעה למגרש בו הבית אמור להיות מוקם. היא מתרשמת מהנוף הנשקף ממנו, מכיווני השמש והרוח, מהשיפועים שבו ועוד. היא תקבל מידע מהדיירים לגבי גודל הבית הרצוי, צורתו, סגנון העיצוב, המערכות שהם רוצים לשלב בו ועוד. על פי כל הנתונים הללו, ואחרים נוספים היא תתחיל להכין תכנית ותציג סקיצה ראשונית. לאחר דיון עליה היא תשונה בהתאם לבקשות עד שלבסוף תוצג תכנית סופית שבה משתמשים לביצוע. לאחר הגשתה לרשויות ואישורה יתחיל בפועל תהליך הבנייה כאשר היא מפקחת מקרוב על העבודות. ניתן למצוא מספר סגנונות כאשר המועדפים ביותר הם הכפריים, המודרניים והקלאסיים.

עיצוב פנים

המעצבת תבחר בחומרים מהטבע ואחרים מעובדים כגון: עץ, אבן, מתכת, זכוכית, טקסטיל ואחרים. כל אלו יכולים להשתלב היטב. הבחירה נעשית על פי צבעים, סוגים, מרקמים וכדומה. כן היא יכולה לתכנן נישות, פינות חמד, הנמכות תקרה, מחיצות, חיפויי קיר מבריקים ועוד. בשטחים החיצוניים היא יכולה להוסיף פרגולות, דקים מעץ ואלמנטים אחרים הנדרשים בגינה. קו העיצוב יהיה אחיד ויוביל לאורך כל הבית עם התאמות לחללים שונים כמו: סלון מטבח, חדרים ועוד. הכול נועד ליצירת הרמוניה נאה שובת עין ולב. בבית כזה יהיה נעים לשהות ולארח.

שירות מקצועי

מומלץ לקבל שירות מסטודיו "אדריכלות החן" בניהולה של המעצבת המוכשרת חני אברהמוף. היא בעלת ידע שנרכש מלימודים והשתלמויות במוסדות מובילים, הניסיון הצטבר מעשרות פרויקטים עבור לקוחות מגוונים לאורך השנים. היא תשמח להעמיד את כישוריה לכל לקוח חדש או וותיק כאחד. בית בעיצוב פנים נאה משדרג את איכות החיים של דייריו. למידע נוסף בנושא אדריכלים בצפון צרו איתנו קשר עוד היום.

להשארת פרטים לתוכנית ליווי מקצועי

עיצוב בהתאם לצרכי הדיירים
 • עינב ושרון דידי פקיעין החדשה

  וזה המטבח שלייי, תודה על הליווי והתכנון המושלם עד הפרט האחרון, וכמובן על תכנון כל הבית.

 • עטרה וערן סבן קיבוץ גשר הזיו

  במשך שנתיים רק תכננו שהכל ייצא מושלם ולפי מה שרצינו, היום עוד שנייה לפני הכניסה לבית אני שמחה שהבית שלי יצא כמו שרציתי ללא פשרות, חן, אדריכלית ומעצבת מקסימה ונעימה מקשיבה ותורמת את הידע שלה למבנה.

 • הדר ונועם סוחריאנו כפר הורדים

  ברצוני להוקיר תודה לחן האדריכלית המקסימה אשר ליוותה אותנו כשנה וחצי בכל תהליך הבנייה. חן מלאת מוטיבציה, אנרגטית, אדיבה ומקצועית ביותר. בעלת ידע נרחב בתחום ורצון תמידי לרכוש ידע נוסף. הפכה את התהליך המייגע לחוויה נהדרת והתוצאה הסופית היא הכי טובה שיכולנו לבקש, בית חלומותינו.

 • מיה בן שושן קלינקה בנהריה

  נהנית ונהנים מאוד מהעיצוב הרגוע, הנעים והמותאם כל כך לצרכים... כיף להיזכר בדרך שנעשתה!

 • שילון ולירון רחום מושב עמקה

  היי חן, ברצוני לומר לך המון המון תודה על כל התהליך בניית הבית שלנו! על זה שתמכת בנו לאורך כל הדרך, על עמידות בזמנים, הסובלנות והיחס האישי והמקצועי וזה לא מובן מאליו!

 • קרן ושי לוי נהריה

  חן איזה מרגש כאילו רק אתמול התחלנו את השיפוץ! תודה על חוויה שלא נגמרת. לימדת אותי המון על חללים ועיצוב היה תענוג לעבוד איתך ועדיין לא סיימנו כי אין סוף לבית!!!! את מעצבת מעולה ואמליץ בחום עליך תמיד!!! תודה רבה על דרך שהתחילה לפני שנה וכנראה שלא תסתיים בקרוב…. אוהבת אותך!

דילוג לתוכן