עיצוב פנים בחיפה – דגשים לכל עיצוב

עולם הסטיילינג הצליח לשבור בשנים האחרונות עוד ועוד מחסומים, אשר נעשו החל ממעצבי בעלי שם כמו ג'ורג'יו ארמאני ואחרים, אשר הפכו את אופנת הלבוש לעיצוב של מלונות, בתי קפה ומסעדות שונות. על כך ניתן לראות כיום גם לא מעט סגנונות עיצוב שונים במגוון רחב של בתים, כאשר עיצוב פנים בחיפה ובערים אחרות הפך לפופולרי לא פחות מבגדי ארמאני או אל מעצב בגדים אחר בעל שם עולמי. אבל בבחירה של מעצבים ובמיוחד לבית שלנו, חשוב להקפיד על כמה כללים בעת הבחירה ואם כבר מעצבת פנים מומלץ אחת ההמלצות תהיה לא אחרת מאשר משרד אדריכלות חן המציע מגוון סגנונות עיצוב שונים וייחודים.

עיצוב פנים בחיפה איננו שונה בצורה מהותית מעיצוב פנים בתל אביב, לא רק שהים מחבר בין שני הערים והנהירה אל העיר הגדולה, אלא הדגשים שיש לשים לב בכל עיצוב ואלו מתחילים החל מאופן בחירת המוצרים. כאמור, לכל עיצוב פנים עומד לו תקציב סדור, שאת התכנון אליו נגיע בהמשך אך לנגד כל עיניו של מעצב פנים וגם של בעל הדירה צריך לעמוד הצורך בחסכון בעלויות.

הסיבה לכך היא לא רק לשם דיוק תכנון המוצרים, אלא גם ביכולת של אדריכל ומעצב פנים מנוסה לקבל הנחות דרך ספקים שונים ולקבל איכות חומרים מעולה. ולצד כל אלו כמובן חשוב תכנון העיצוב, שאמור להיות קפדני ומדויק, החל מפריטי העיצוב שיונחו על שולחן הסלון ועד לאופי ולדרך בה נניח תמונה.

דגשים נוספים

וכמו שעיצוב פנים בחיפה עקרונית דומה לעיצוב פנים גם בתל אביב, לא רק תכנון העיצוב חשוב אלא גם גיבוש קונספט יחד עם מעצבת הפנים יוכל לעזור ולהקל על שאר הדגשים השונים. שכן קו העיצוב יובל בעיקר על ידי הקונספט, בין אם בסוג הארונות, בצבעי הטקסטיל ועד לסגנון העיצוב של השטיחים.

לכן, בחירה של מעצבי פנים צריכה להיות מדויקת ובעלת חיבור, ומשרד כמו אדריכלות חן יוכל לענות על כל הדגשים הללו ואף להציע מנעד רחב של עיצובים שונים.

 

להשארת פרטים לתוכנית ליווי מקצועי

עיצוב פנים בחיפה – דגשים לכל עיצוב
 • עינב ושרון דידי פקיעין החדשה

  וזה המטבח שלייי, תודה על הליווי והתכנון המושלם עד הפרט האחרון, וכמובן על תכנון כל הבית.

 • עטרה וערן סבן קיבוץ גשר הזיו

  במשך שנתיים רק תכננו שהכל ייצא מושלם ולפי מה שרצינו, היום עוד שנייה לפני הכניסה לבית אני שמחה שהבית שלי יצא כמו שרציתי ללא פשרות, חן, אדריכלית ומעצבת מקסימה ונעימה מקשיבה ותורמת את הידע שלה למבנה.

 • הדר ונועם סוחריאנו כפר הורדים

  ברצוני להוקיר תודה לחן האדריכלית המקסימה אשר ליוותה אותנו כשנה וחצי בכל תהליך הבנייה. חן מלאת מוטיבציה, אנרגטית, אדיבה ומקצועית ביותר. בעלת ידע נרחב בתחום ורצון תמידי לרכוש ידע נוסף. הפכה את התהליך המייגע לחוויה נהדרת והתוצאה הסופית היא הכי טובה שיכולנו לבקש, בית חלומותינו.

 • מיה בן שושן קלינקה בנהריה

  נהנית ונהנים מאוד מהעיצוב הרגוע, הנעים והמותאם כל כך לצרכים... כיף להיזכר בדרך שנעשתה!

 • שילון ולירון רחום מושב עמקה

  היי חן, ברצוני לומר לך המון המון תודה על כל התהליך בניית הבית שלנו! על זה שתמכת בנו לאורך כל הדרך, על עמידות בזמנים, הסובלנות והיחס האישי והמקצועי וזה לא מובן מאליו!

 • קרן ושי לוי נהריה

  חן איזה מרגש כאילו רק אתמול התחלנו את השיפוץ! תודה על חוויה שלא נגמרת. לימדת אותי המון על חללים ועיצוב היה תענוג לעבוד איתך ועדיין לא סיימנו כי אין סוף לבית!!!! את מעצבת מעולה ואמליץ בחום עליך תמיד!!! תודה רבה על דרך שהתחילה לפני שנה וכנראה שלא תסתיים בקרוב…. אוהבת אותך!

דילוג לתוכן