עיצוב פנים בצפון – כל הסיבות לפנות למעצב

בעשורים האחרונים, אנו רואים את המודעות והביקשו ההולך וגובר עבור עיצוב פנים בצפון ובעוד חלקים שונים ברחבי הארץ, כאשר גם אוכלוסיות מועטות יכולות וגם בתי יוקרה משלבים את עיצוב החדרים והרהיטים השונים תחת הוראות מעצב או הדרכות עיצוב כאלו ואחרות. אך, בעיצוב הבית ובעיקר בעיצוב פנים בשנים אלו, מומלץ לא רק להכיר את הטרנדים החמים אלא גם כיצד מומלץ לבחור מעצבת פנים ומה הם הדגשים בתכנון של עיצוב מחדש לבית או לכל אחד מהחדרים. לכן, נוכל לחסוך את החיפוש הארוך ולפנות אל משרד אדריכלות חן, המציע מגוון סוגים שונים של עיצוב פנים לבית, החל מעיצוב חללי עבודה ועד לעיצוב שלם לבית.

רמת החיים בישראל רק הולכת ועולה בשנים האחרונות, כאשר לצידה גם הכרה ביכולות העיצוב בין אם בסדר והשקט שהוא מעניק ועד ההבלטה והסתרה של מגוון אזורים בבית. אך, עיצוב פנים בצפון ובכל נקודה אחרת בארץ, דורש התערבות של איש מקצוע כמו מעצבת או מעצב פנים, אשר יוכלו לבצע תכנון מקדים ומדויק של כל הפרטים שנבקש להוסיף לבית שלנו ועד להצבת גבולות במה ניתן לעשות ולא.

כמובן שלצד תכנון העיצוב והכרה בגבולות העיצוב של הבית, דרוש גם הכרה וכושר קנייה שככל הנראה אין למרביתנו. כך למשל מעצב בית מנוסה יוכל להשלים את העיצוב בעזרת נגר או קבלן עימו הוא עובד, במחירי עלות נמוכים ובאיכות גבוהה במיוחד.

מקצועי מהתחלה ועד הסוף

עיצוב פנים בצפון איננו שונה מעיצוב פנים באזורים אחרים בארץ, לכן חשוב לשמור לאורך כל הדרך על הליך מסודר, אשר יהיה כפוף לתקציב, לסוג הקונספט שנבקש להוביל בו את קו העיצוב, חיסכון בעלויות ועוד לא מעט נקודות חשובות גם בהליך של עיצוב מחדש וגם בהליך של שיפוץ הבית.

ובכדי שהחיפוש אחר מעצב פנים או אדריכל יהיה קשה מידי, מומלץ להגיע אל משרד אדריכלות חן ולקבל את השירות המקצועי ביותר והמגוון ביותר, עם מנעד עיצובים שונה ושילובים ייחודים שיחמיאו לכל סלון וחדר.

להשארת פרטים לתוכנית ליווי מקצועי

עיצוב פנים בצפון – כל הסיבות לפנות למעצב
 • עינב ושרון דידי פקיעין החדשה

  וזה המטבח שלייי, תודה על הליווי והתכנון המושלם עד הפרט האחרון, וכמובן על תכנון כל הבית.

 • עטרה וערן סבן קיבוץ גשר הזיו

  במשך שנתיים רק תכננו שהכל ייצא מושלם ולפי מה שרצינו, היום עוד שנייה לפני הכניסה לבית אני שמחה שהבית שלי יצא כמו שרציתי ללא פשרות, חן, אדריכלית ומעצבת מקסימה ונעימה מקשיבה ותורמת את הידע שלה למבנה.

 • הדר ונועם סוחריאנו כפר הורדים

  ברצוני להוקיר תודה לחן האדריכלית המקסימה אשר ליוותה אותנו כשנה וחצי בכל תהליך הבנייה. חן מלאת מוטיבציה, אנרגטית, אדיבה ומקצועית ביותר. בעלת ידע נרחב בתחום ורצון תמידי לרכוש ידע נוסף. הפכה את התהליך המייגע לחוויה נהדרת והתוצאה הסופית היא הכי טובה שיכולנו לבקש, בית חלומותינו.

 • מיה בן שושן קלינקה בנהריה

  נהנית ונהנים מאוד מהעיצוב הרגוע, הנעים והמותאם כל כך לצרכים... כיף להיזכר בדרך שנעשתה!

 • שילון ולירון רחום מושב עמקה

  היי חן, ברצוני לומר לך המון המון תודה על כל התהליך בניית הבית שלנו! על זה שתמכת בנו לאורך כל הדרך, על עמידות בזמנים, הסובלנות והיחס האישי והמקצועי וזה לא מובן מאליו!

 • קרן ושי לוי נהריה

  חן איזה מרגש כאילו רק אתמול התחלנו את השיפוץ! תודה על חוויה שלא נגמרת. לימדת אותי המון על חללים ועיצוב היה תענוג לעבוד איתך ועדיין לא סיימנו כי אין סוף לבית!!!! את מעצבת מעולה ואמליץ בחום עליך תמיד!!! תודה רבה על דרך שהתחילה לפני שנה וכנראה שלא תסתיים בקרוב…. אוהבת אותך!

דילוג לתוכן