שילוב של פרקטיות ומראה נאה

21 בנובמבר 2021

עיצוב פנים מודרני יוקרתי

עיצוב פנים מודרני יוקרתי מתאים לרבים אשר רוצים להשקיע באיכות חייהם. הסגנון המודרני מאופיין, בעיקרון, בקווים נקיים, אבל ניתן לשלב בו אלמנטים ומערכות יקרות אשר משדרגות את המגורים בו. המעצבת תיקח בחשבון את נתוני המגרש או הבית המיועד לשיפוץ ואת צרכי הבעלים ותכין תכנית מותאמת. התהליך הינו ארוך וכולל מספר שלבים כולל ליווי ופיקוח צמודים. סטודיו "אדריכלות החן" בניהולה של המעצבת היצירתית חני אברהמוף מתמחה בעיצוב ומתן שירות בתחום וכדאי לקבל ממנו מידע וייעוץ.

עיצוב פנים מודרני יוקרתי – משלב פרקטיות ומראה נאה

עיצוב פנים מודרני יוקרתי הינו אתגר מורכב. ניתן למצוא שלל אלמנטים וחומרים יקרים ונאים אבל פרקטיים פחות ולהיפך. החכמה והאתגר היא לשלב בין אלו המתאימים ועושים זאת על ידי ידע, יצירתיות, ניסיון וחשיבה נכונה. המעצבת תגיע למגרש תקבל נתוניו, תראה את הנוף הנשקף ממנו, את כיווני השמש וכדומה. במקביל, תקבל מידע מהבעלים על גודל הבית הנחוץ, צורתו, סגנון העיצוב, המערכות המועדפות בו ועוד. היא תשלב את כל המידע  הנ"ל ותשקלל אותו בדרך לעיצוב חלומי שיקלע לטעם הבעלים. מטבע הדברים, היא תבחר בחומרים איכותיים שיש בכל קטגוריה. כך אבן, עץ, מתכת, טקסטיל ועוד. עיצוב בסגנון מודרני הינו מינימאלי עם מתכות מובילות כמו נירוסטה, אלומיניום, צבעים בהירים וכדומה. הארונות סגורים ואין יותר מדי אביזרים ופריטים המפריעים לעין ומעמיסים עליה ועוד.

מערכות

מערכות חשמל, אינסטלציה, תקשורת, מיזוג אוויר וחימום תהיינה מודרניות ואיכותיות עם אביזרי קצה יוקרתיים. הפרזול ייעשה ממתכות יקרות, העץ בו משתמשים יכול להיות טיק בורמזי יקר  או אחר דומה לו וכדומה. כל אלו ועוד ישתלבו ליצירת מרחב פנימי הרמוני, נעים לעין ומשדר אווירה יוקרתית ומסוגננת.

שירות מקצועי

מומלץ לייצור קשר עם סטודיו "אדריכלות החן" בניהולה של מעצבת פנים מומלצת ויצירתית חני אברהמוף לקבלת שירות. המעצבת היא רבת ניסיון המגיע מעיצוב בתים מודרניים בסגנון יוקרתי עבור לקוחות רבים. היא רכשה את הידע מלימודים ממושכים במוסדות מובילים. היא מעודכנת בכל החידושים החשובים ומיישמת אותם לטובת לקוחותיה. בבית כזה ישמחו לגור, לבלות שעות ארוכות, לארח ועוד. אם אתם מחפשים מידע נוסף בנושא אדריכלים בצפון צרו איתנו קשר עוד היום.

    שניפגש לקפה?

    קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני