אדריכלות ועיצוב פנים בצפון

מה חשוב לדעת על עבודתם של אדריכלים בצפון? מתי זה נחוץ? מה חשוב להבין לקראת פגישה עם אדריכלית ומעצבת פנים?

אדריכלות היא מקצוע בו משולבים אומנות ובניה יחד ובו מתכננים ומעצבים מרחבים בסביבה הבנויה. שירות אדריכלות ועיצוב פנים בצפון הנו שירות מוכר ונפוץ כיוון שבתים רבים נבנים בשטחי קרקע ויש רצון לממש את מלוא פוטנציאל הבית מבחינת עיצוב נכון.

כאשר חללי הבית השונים מנוצלים היטב מבחינת המרחב, הם מעוצבים בצורה נעימה לעין ומממשים את חזונם של בעלי הבית.

אדריכלות ועיצוב פנים בצפון – מתי השירות נחוץ?

שירות מאת משרד אדריכלות ועיצוב פנים בצפון הנו נחוץ בכל מקרה שבמסגרתו רוצים לתכנן בצורה מיטבית חללים של נכס.

בדרך כלל השירות נחוץ כאשר ישנו זוג צעיר שבונה את ביתו לראשונה ועליו לתכנן את החללים נכון כדי ליהנות ממקסימום נוחות בבית. השירות נחוץ כאשר זוג בגיל השלישי רוצה לתכנן את הבית בצורה חכמה כדי להתאים אותו לצרכיהם המשתנים.

במקביל לכך, השירות נחוץ גם כאשר ישנו שינוי מהותי בבית ויש צורך לבצע התאמות, ניתן לראות למשל שבתקופת הקורונה היה צורך עולה של משפחות עם מספר ילדים ליצור חללי עבודה ולמידה בתוך בתים וזאת בשל העובדה שרבים עברו לעבוד מהבית יחד עם ילדיהם שעברו ללמוד בבית.

מה מקצוע האדריכלות ועיצוב הפנים כולל?

מדובר למעשה על ההתייחסות האומנותית של תחום הבניה, על ניצול חללים ותכנון נכון של מרחבים. מדובר על הפרטים הקטנים כגדולים, כמו למשל היכן לבחור לבנות קיר גבס שיהווה מחיצה אך לא יסתיר את האור בחדר ועד איזה פריט אומנות יוצב בסלון והיכן תעמוד הספה.

עבודת אדריכלות ועיצוב פנים קלאסי כוללת שימוש בכלים שונים וביניהם שימוש במקומות אחסון, שינוי חללים, ריהוט, צבעים וטקסטיל.

יתרונות העבודה עם אדריכלים ומעצבי פנים

יתרונות אדריכלות ועיצוב פנים כפרי הנם רבים – כאשר היתרון הבולט הוא התוצאה הסופית שמקבל הלקוח. עבודתם של אדריכלים ומבצעי פנים הנה עבודה מקצועית שמממשת את פוטנציאל הנכס ונותנת ביטוי לטעמו ולאישיותו של הלקוח. מדובר על תוצאות שקשה מאוד להגיע אליהם ללא הניסיון והידע הנכונים וגם אם כן, מדובר על עבודה קשה ביותר.

אדריכלים ומעצבי פנים מקושרים בתחומם, הם יכולים להשיג את החומרים הטובים ביותר במחירים המשתלמים ביותר, יש להם ראייה רחבה והם יודעים מה יכול להתאים לחללים שונים. כמו כן, הם בקיאים בכל מה שקשור למשחקי תאורה נכונה, תאורה טבעית, הצבת הריהוט במקום הנכון ושימוש בצבעים הנכונים לבית.

ומה לגבי העבודה בפועל?

אדריכלות ועיצוב פנים הם מקצוע הכולל בתוכו את בחירת החומרים, את קנייתם, את ההתאמה והביצוע שלהם בנכס עצמו וכמובן את המעקב אחר העבודות כדי לוודא שהן מתבצעות כשורה.

למעשה, כל שנותר ללקוח הוא ליהנות מכך שמישהו אחר שובר עבורו את הראש וכל זאת כשהתוצאה הסופית מעולה וקולעת לטעמו. בסופו של דבר אדריכלות ועיצוב פנים בצפון הם מקצוע בהם הופכים חלל ריק לחלל בעל תוצאות עיצוב מרשימות בשימוש כישרון ויצירתיות.

מגשימים את חזון העיצוב שלך

סטודיו "אדריכלות החן" הנו סטודיו שפועל כבר למעלה מעשור, הקימה אותו חן אברהמוף, מתכננת ומעצבת פנים במרכז או בצפון בעלת ניסיון רב בתחום העיצוב. העבודה עם סטודיו "אדריכלות החן" הנה עבודה עם אנשים שרואים את חזונם העיצובי הפרטי של אנשים ותוך שימוש בידע של שנים שנצבר – מסייעים להגשים אותו תוך עמידה בתקציבים ובלוחות זמנים ותוך עבודה צמודה עם בעלי המקצוע.

חיפשת שירות אדריכלות ועיצוב פנים בצפון הארץ? כדאי להשאיר פרטים או להתקשר ואנו נשמח להיפגש ולעמוד לרשותך.

להשארת פרטים לתוכנית ליווי מקצועי

אדריכלות ועיצוב פנים בצפון
 • עינב ושרון דידי פקיעין החדשה

  וזה המטבח שלייי, תודה על הליווי והתכנון המושלם עד הפרט האחרון, וכמובן על תכנון כל הבית.

 • עטרה וערן סבן קיבוץ גשר הזיו

  במשך שנתיים רק תכננו שהכל ייצא מושלם ולפי מה שרצינו, היום עוד שנייה לפני הכניסה לבית אני שמחה שהבית שלי יצא כמו שרציתי ללא פשרות, חן, אדריכלית ומעצבת מקסימה ונעימה מקשיבה ותורמת את הידע שלה למבנה.

 • הדר ונועם סוחריאנו כפר הורדים

  ברצוני להוקיר תודה לחן האדריכלית המקסימה אשר ליוותה אותנו כשנה וחצי בכל תהליך הבנייה. חן מלאת מוטיבציה, אנרגטית, אדיבה ומקצועית ביותר. בעלת ידע נרחב בתחום ורצון תמידי לרכוש ידע נוסף. הפכה את התהליך המייגע לחוויה נהדרת והתוצאה הסופית היא הכי טובה שיכולנו לבקש, בית חלומותינו.

 • מיה בן שושן קלינקה בנהריה

  נהנית ונהנים מאוד מהעיצוב הרגוע, הנעים והמותאם כל כך לצרכים... כיף להיזכר בדרך שנעשתה!

 • שילון ולירון רחום מושב עמקה

  היי חן, ברצוני לומר לך המון המון תודה על כל התהליך בניית הבית שלנו! על זה שתמכת בנו לאורך כל הדרך, על עמידות בזמנים, הסובלנות והיחס האישי והמקצועי וזה לא מובן מאליו!

 • קרן ושי לוי נהריה

  חן איזה מרגש כאילו רק אתמול התחלנו את השיפוץ! תודה על חוויה שלא נגמרת. לימדת אותי המון על חללים ועיצוב היה תענוג לעבוד איתך ועדיין לא סיימנו כי אין סוף לבית!!!! את מעצבת מעולה ואמליץ בחום עליך תמיד!!! תודה רבה על דרך שהתחילה לפני שנה וכנראה שלא תסתיים בקרוב…. אוהבת אותך!

דילוג לתוכן