מעצבת פנים בצפון

1 בדצמבר 2020

מתי יש צורך בעיצוב פנים? מה שירות של מעצבת פנים בצפון יכול לתרום במעבר לבית חדש? מה חשוב לדעת על עיצוב פנים קלאסי לפני שמתחילים?

עיצוב פנים בתים פרטיים הפך להיות חלק בלתי נפרד מחיינו. לעיתים קרובות אנשים משקיעים את כל כולם בבית שבנו בצפון, קונים ריהוט בסיסי ואז מגלים שריק להם בעיניים והבית לא מצליח לגלם את החזון שהיה להם בתחום העיצוב. זהו בדיוק השלב בו מזמינים שירותי מעצבת פנים בצפון ונותנים לאשת המקצוע לתת את הנגיעות החשובות כל כך שהופכות את העיצוב לשלם.

מעצבת פנים בצפון – מהי עבודתה של מעצבת הפנים?

עיצוב פנים במרכז הנו תכנון, עיצוב ושינוי חללי המבנה תוך שימת דגש על פרטים שיהוו השפעה ישירה על איכות החיים. מדובר על תחום התמחות הדורש ידע מעמיק, ניסיון ויחסי אנוש מצוינים כדי להביא לתוצאות טובות אצל לקוחות שונים עם דרישות שונות.

מעצבת פנים בצפון בעלת ניסיון תדע לקחת את רצונות הלקוח שלה ולהביאם לידי ביטוי בתחום העיצוב תוך תרגום רצונותיהם התכנוניים. העבודה אינה מסתכמת רק ברכישת הרהיטים הנכונים והצבתם בחלל החדר, היא כוללת את תכנון חלל החדר, את הריצוף והחיפוי, את הצבעים שיהיו בחדר, החומרים בהם יעשה שימוש, את תכנון נקודות החשמל וכמובן גם את הריהוט.

יתרונות העבודה עם מעצבת פנים

כאשר עובדים עם מעצבת פנים בצפון בעת בניית בית או בשיפוצים נרחבים, הקשר הנו עמוק ומעצבת הפנים מכירה לעומק את רצונו של הלקוח שלה. מעצבת פנים כישרונית תדע לממש את פוטנציאל כל החללים בחדרי הבית, היא תעשה זאת תוך עמידה בתקציב שעומד מולה והיא תרד לפרטים הקטנים ותמנע טעויות שצצות בזמן הבניה והשיפוץ.

יתרון גדול לעבודה מול מעצבת פנים הוא שהיא מבצעת את כל החשיבה המעמיקה על בחירת החומרים והצבעים מתך ידיעה מהו רצונו של הלקוח שלה. היא עומדת בקשר עם הקבלנים, דואגת לתוכניות העבודה ומפקחת על עבודות העיצוב כדי לוודא שהן מתבצעות על פי דרישות הלקוח.

ומה עושים כשמדובר בבית קיים?

כאשר אנו מדברים על בית קיים מעצבת פנים בצפון תדע כיצד לקחת את החללים שעומדים מולה ולבצע בהם עבודת עיצוב שתממש את מלוא פוטנציאל הבית. למעצבת הפנים הכלים הנכונים מבחינה תכנונית ורעיונית כדי לקחת חללים קיימים, לשנות אותם במינימום עלות ושיפוץ ולספק לבית מראה חדש ומעוצב.

במסגרת עבודתה, בודקת מעצבת הפנים קודם כל מהן דרישות הלקוח, מה הלקוח רוצה לעשות עם החלל שבבית ומהו התקציב העומד לרשותו לשם כך. לאחר מכן המעצבת תעשה שימוש בכל הכלים העומדים לרשותה כדי להוציא לפועל את חזונם של הלקוחות.

באילו כלים משתמשת מעצבת הפנים בעבודתה?

מעצבת פנים בצפון תמצא פתרונות אחסון, תבצע חיפוי לקירות, תעשה שימוש בטקסטיל כמו וילונות, ריפודים שונים, שטיחים ווילונות, היא תשתמש בפריטי אומנות ובצבעים שונים. ניתן לראות גם כי כיום ישנו טרנד לקחת את פרטי הריהוט הקיימים בבית תוך שדרוג קל ולהפוך אותם לחלק מעיצוב הבית החדש.

מגשימים את חלומות העיצוב

סטודיו "אדריכלות החן" נוסד בשנת 2010 על ידי חן אברהמוף, הנדסאית אדריכלות ומעצבת פנים בעלת ניסיון רב שנים בתחום, מרצה במכללת "אורט" ביאליק בבי"ס להנדסאים לשרטוט ואדריכלות. יזמת הקורס "עורכי בקשה להיתר בנייה". למידע נוסף על אדריכלים בצפון צרו קשר עוד היום.

בעבודה מול הלקוחות, חן הנה שותפה מלאה בחזון, בתכנון ובבניית בית חלומות בו העיצוב קולע לטעמם האישי ומממש את פוטנציאל הנכס.

לסטודיו התמחות בפרויקטים בתחום הבניה הפרטית ביישובים ובקיבוצים ובחללים עסקיים. יש לך צורך בשירות של מעצבת פנים בצפון הארץ? הגעת למקום הנכון, כל שעליך לעשות הוא להשאיר פרטים או להתקשר ואנו נדאג כבר לכל היתר.

 

    שניפגש לקפה?

    קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני