עיצוב פינת אוכל

4 במרץ 2020

אוטוטו פסח.. אנחנו רוצים להתכונן לחג הכי אביבי שיש.

לשולחן החג ולפינה שכולנו נשב סביבה. נוכל לשדרג את הפינה ולעשות מספר דברים שילבישו ויאירו את הפינה לכבוד החג. שיהיה לנו שמח בלב ובנשמה.

נתחיל?

נצבע את הקיר בצבע בהיר ושונה אך נועז ואחר שמתכתב לנו עם החלל של הבית. למשל:

  1. אם הבית שלכם בסגנון כפרי, בגוונים חומים ושמנת תוכלו להוסיף גוון מנטה, ירוק בהיר. למידע נוסף על עיצוב פנים כפרי צרו איתי קשר
  2. אם הבית שלכם בסגנון כפרי, בגוונים שמנת ואפור תוכלו להוסיף גוון טורקיז בהיר.
  3. אם הבית שלכם בסגנון מודרני, בגוונים לבן ואפור תוכלו להוסיף גוון ורוד פודרה מהמם שיקפיץ לכם את הבית. למידע נוסף על עיצוב בתים פרטיים בסגנון מודרני צרו איתי קשר ואשמח לסייע.
  4. אם הבית שלכם בסגנון מודרני, בגוונים לבן ואפור תוכלו להוסיף גוון חרדל עמוק זה יעשה את העבודה מושלם.

אחרי שצבענו את הקיר נוכל לתלות עליו מפר אלמנטים : תמונה שיכולה להוסיף, מראה עגולה או צרה לרוחב שגם מגדילה לנו את החלל, היום יש קוביות מברזל שחור או זהב קטנות גדולות עגולות מרובעות ואפילו משולשות, אליהן אפשר להניח אקססוריז כמו עציצים קטנים, פסלים של ינשוף או ציפור ועוד דברי נוי מקסימים..

אם פינת האוכל שלנו עגולה או מלבנית או מרובעת אנחנו רוצים וצריכים לקחת בחשבון זאת בתכנון התאורה. למשל לפינת אוכל עגולה לא ניקח גוף תאורה כמו פס צבירה. ואם פינת אוכל שלנו היא מלבנית לא ניקח גוף תאורה תלוי 1 נקודתי, נרצה שהאור יתפזר לנו על כל האזור.

נעבור לתאורה, נקנה גוף תאורה שיאיר לנו את החלל והאזור. שיהיה בגוון חם "צהוב-לבן" משמע לד, יכול להיות צמוד תקרה עגול או מרובע, או בכלל גוף תאורה תלוי שיורד כלפי מטה, מחומרים שמתאימים לחלל ולאזור יכול להיות גוף תאורה מזכוכית או פס צבירה או גוף תאורה תלוי, היום גם יש המון גופי תאורה מינימליסטיים בעיצוב לינארי, צורות גיאומטריות וכדומה היודעות להשתלב עם כל עיצוב כללי קיים.

אחרי שצבענו ותלינו את הגוף תאורה ואת האקססוריז עכשיו נלביש את החלון בווילון. היום תולים את  הווילונות מהתקרה ועד הרצפה, יוצרים תחושת דובה או רוחב אם עושים את הווילון מקיר אחד לשני, הבדים לא פחות חשובים ולכן גם אותם צריך לבחור בקפידה במיוחד באזור הציבורי אנחנו רוצים תחושה נעימה וקלילה כך שהבד לא יהיה אטום מידי ולא שקוף מידי. אוורירי ונעים למגע, קל לניקיון ותחזוקה.

ועכשיו שהכל מוכן שיהיה לנו פינת אוכל מקסימה ונעימה.

אל תשכחו לשלוח לי תמונה ולתייג אותי

שלכם באהבה חן אברהמוף

אם אתם בכלל לקראת בנייה של בית חדש ויש לכם צורך בשירותי אדריכלים בצפון או שאתם מחפשים מעצבת פנים מומלצת הגעתם למקום הנכון.

    שניפגש לקפה?

    קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני